Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Patch Cord

PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D

Çin PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D Tedarikçi
PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D Tedarikçi PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D Tedarikçi PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D Tedarikçi

Büyük resim :  PVC / LSZH Kapak Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: RoHS, ISO9001
Model numarası: LC-DX-OM5-2.0mm-xm-LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: LC konektörü 2: LC, SC, FC, ST
Fiber: 2 elyaf Ekleme kaybı: 0.35dB
Dönüş kaybı: 60dB Fiber türü: Çok modlu OM5
Renk: Limon yeşili Kapak: PVC, LSZH

LC Dubleks OM5 MM 50/125 3D Fiber Optik Yama Kablosu 5G FTTA Yama Kablosu

Açıklama:

Fiber optik patch kablosu ayrıca fiber optik jumper veya fiber optik patch cord olarak da bilinir. Uçlarında farklı konektörlerle sonlandırılmış bir fiber optik kablodan oluşur.
Fiber patch kablolar için, bilgisayar çalışma istasyonu olan prize ve fiber optik patch panellere veya optik çapraz bağlantı dağıtım merkezine sahip iki ana uygulama alanı vardır.

OM5 genişbantlı çok modlu fiber , 850-950nm aralığında çalışan çok dalga boylu iletim sistemleri için optimize edilmiştir ve sürekli kullanıma olanak sağlamak için paralel fiber sayımını en az dört kat azaltan yeni ortaya çıkan Kısa Dalga Dalga Boyu Bölmeli Çoklama (SWDM) uygulamalarının optimum desteğini sağlar. 40 Gb / s (en fazla 400 m) ve 100 Gb / s (en fazla 150 m) iletmek için sadece iki elyaf (sekiz yerine) ve daha yüksek hızlar için düşük elyaf sayımı.

Tek modlu, çok modlu, çok çekirdekli ve zırhlı modeller dahil olmak üzere çeşitli fiber yama kabloları sunuyoruz. Fiber optik örgüler ve diğer özel patch kabloları burada bulabilirsiniz. Çoğu için, SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, APC / UPC konnektörleri mevcuttur, hatta MPO / MTP fiber kabloları tedarik ediyoruz.

PVC / LSZH Fiber Patch Kablolarımız, LC-SC, LC-SC, LC-ST, SC-ST gibi her iki ucunda LC / SC / ST / FC / MTRJ / MU / SMA konnektörleriyle sonlandırılmış standart fiber optik kablolardır. SC-SC, ST-ST vb.

OM5 Fiber kablo montajı:
- LC, SC, ST, FC, E-2000, MPO, MTP konnektörleri dahil olmak üzere OM5 çok modlu 50/25 fiber kablo düzenekleri, tek yönlü, çift yönlü çok çekirdekli kablolara kadar.
- Farklı uzunluklarda özel kablo yapımı OM5 kablolar, kablo kılıfı, konnektör tipleri.
- OM5 50/125 çok modlu fiber kablolar, yüksek verimli veri merkezlerinde ve birbirine bağlı binalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
- OM5 çok modlu fiber özellikleri, ISO / IEC 11801 Sürümü 3'teki TIA-492AAAE ve IEC 60793-2-10 baskısı 6'nın yanı sıra, standart ANSI / TIA-568.3-D kabloları olan Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü'nü izler.
- OM5 çok modlu fiber kablo, önceki çok modlu OM3 ve OM4 standartlarına tam uyumludur, ancak OM5 daha az fiber çekirdekli çok daha yüksek hız elde edebilir.
- OM5, Lime Green rengini kullanır

Şartname:

Bağlayıcı LC'den LC'ye veya diğer
Elyaf Türü 50 / 125um, MM, OM5
Polonya UPC’den UPC’ye
Elyaf Türü Dubleks (tek taraflı, çoklu çekirdekler)
Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥25dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 70 ° C
Polarite A (Tx) ila B (Rx)
Ceket Dış Çapı 2.0mm / 3.0mm
Ceket Rengi Limon yeşili
dalga boyu 850 / 1300nm
Ceket Malzemesi PVC / LSZH
Kablo tutma 90N
Minimum Bükülme Yarıçapı (mm) 10D (yüklü) - 20D (yüklü)
Depolama sıcaklığı -45 ° C ~ 85 ° C
Güç Üyesi aramid

Ürün fotoğrafları:

OEM / ODM Hizmeti:

LOGO markanızı kablo, paket poşet, etiket vb. Ürünler üzerinde göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır.

Paketleme:

Stardard İhracat Ambalajına göre.

Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:

- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb

- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb

- Deniz yoluyla

Fiber Optik Tedarikçisinin Güvenilir Ortağı KOCENT OPTEC LIMITED:
Müşterilerimizin işlerini ve gereksinimlerini önemsiyoruz.
Distribütörlerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ve beslemek istiyoruz ve kanal fırsatları oluşturmak için montajcılar, tasarım danışmanları, sistem entegratörleri ve son kullanıcılarla yakın çalışıyoruz.
Piyasalarımız söz konusu olduğunda parmağımız nabzın üstünde ve ortaya çıkan trendleri ve teknolojik yenilikleri sürekli izliyoruz.
Çok hızlı hareket eden bir sektördeyiz, bu nedenle müşterilerimizi ön planda tutmak için esnek ve uyarlanabilir kalıyoruz.

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)