Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Patch Cord

Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu

Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu

Çin Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi
Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: ISO9001, RoHS
Model numarası: KCO-HW-MNSCA-Zırhlı-5.0mm-LSZH-XXX dk

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
İletişim
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: Huawei Mini SC / APC konektörü 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 1 2 4 6 8 12 çekirdek Ekleme kaybı: 0.2dB
Dönüş kaybı: 55dB Kablo örtüsü malzemesi: LSZH, TPU
Renk: siyah Fiber türü: SM, MM
Vurgulamak:

fiber optic pigtail cables

,

patch cord pigtail

Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu


Giriş:
- Mini SC tertibatları, fiber ile ev (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sağlar.
- H konektör ucu, çok portlu bir terminale veya hat içi uzatma receptekaline kolay bağlantı sağlayan ince, sızdırmaz, dişli bir polimer mahfaza içinde bir SC / APC tipi bağlantı içerir.
- SC / APC konektörleri, FTTX uygulamaları için ortak bir arayüz sağlayan standart bir adaptörle eşleşir
- FTTA ve diğer dış mekan uygulamaları için üstün hava direnci sağlar.
- Fabrikada sonlandırılmış montajları veya önceden sonlandırılmış veya sahada kurulmuş montajları kullanma esnekliğine izin verir
- FTTA ve dış ortam sıcaklığı için uygundur Zorlu hava koşullarında işlevsellik sağlar
- Özel alet kullanmadan monte edilebilir
- Dişli stil bağlantısı
- Kurulum ve uzun süreli kullanım için bükülme koruması sağlar
- Uygulama: Bir CPRI / FTTA / Baz İstasyonu yama kablosu şu şekilde kullanılır: 3G 4G baz istasyonu, Havacılık ve Savunma, Ekipman teşhisi, FO sensörü, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.
- Ürün 1 çekirdekli, 2 çekirdekli, 4 çekirdekli, 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli olarak mevcuttur.
- Kocent Optec Limited, önde gelen açık alan fiber optik patch cord üreticilerinden biridir. Özel, su geçirmez konnektöre sahip her türlü saha fiber optik patch cord'dur, örneğin: Fullaxs Connector, Military Connector, PDLC, ODVA, ...
-10 yıldan fazla üretim exprerience ile, biz standart telekom kaynağı ve müşteriler için yama kablosu yayın televizyon sınıf. Tüm mal sevkiyat öncesi test. Biz OEM ve ODM hizmeti sunmak. Bizimle ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.


Özellikleri:
- Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı
- İyi değiştirilebilirlik
- İyi Dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı.
- Hassas konektör
- Mükemmel mekanik özellik

Parametre:
- Ekleme Kaybı: <= 0,2dB
- Geri Dönüş Kaybı:> = 50dB
- Fiber modu: Tek mod / Çok mod
- Çalışma dalga boyu: 1310, 1550nm
- Test dalga boyu: 1310,1550nm
- Tekrarlanabilirlik: <= 0.1
- Değiştirilebilirlik: <= 0.2dB
- Dayanıklılık: <= 0.2dB
- Fiber Uzunluğu: 1m, 2m… .. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk.
- Uzunluk ve tolerans: 10cm
- Çalışma Sıcaklığı: -40C ~ + 85C
- Depolama Sıcaklığı: -40C ~ + 85C

Kablo konstrüksiyonları:
- Tip 1: SUS Spiral Çelik Amoured + Kevlar + LSZH / TPU + 2 × Tamponlanmış 0.9mm fiber (4.8mm / 5.0mmmm);
- Tip 2: SUS Spiral Çelik Amoured + Kevlar + LSZH / TPU +   2 × 2.0mm kablo (7.0mm)
- Diğer kablo konstrüksiyonları müşteriye hoş geldiniz.

Özellikler:
- Konektörler IEC, Telcordia-GR-326-Core standartlarına uygundur;
- Farklı boyut ve renk önyükleme seçeneği;
- Düşük ekleme kaybı; Yüksek geri dönüş kaybı;
-% 100 interferometre ölçümü;

Uygulama :
- Telekomünikasyon ağları;
- Yerel bölge ağları;
- CATV;
- Aktif cihaz sonlandırma;
- Veri merkezi sistem ağları;
- PON;
- Askeri tatbikat;
- Performans vb.

Ürünler fotoğraf:


Özellikler:

Parametreler Standart Fiber Kablo Grupları
Bağlayıcı A Yüzü: Zırhlı SC
Yan B: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, ODVA konektörü, DLC (dubleks LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
Fiber sayısı

2 çekirdek
4 çekirdek
6 çekirdek
8 çekirdek
12 çekirdek

Elyaf Türü

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

AA
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Ceket Malzemeleri

LSZH
TPU
PE

Kablo çapı

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Dalga Boylarını Test Etme

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
≥55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Değişim yeteneği ≤ 0.2dB
Kablo Grupları Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan Çıkışı Patch kablosu / Branch patch kablosu
Çalışma sıcaklığı -14 ℃ ~ + 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃


OEM / ODM Hizmeti:
LOGO markanızı kablo, paket poşet, etiket veya benzeri ürünler üzerinde göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır.


Paketleme:
- Stardard İhracat Ambalajına göre.
- Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla
- Standart ihracat deniz limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standart ihracat havaalanı: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Şangay

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)