Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Patch Cord

LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Çin LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH Tedarikçi
LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH Tedarikçi LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH Tedarikçi LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH Tedarikçi

Büyük resim :  LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: ISO9001, RoHS
Model numarası: MPO / F-LC / UPC G652D-xm-LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MPO fiber optik gövde yama kablosu bağlayıcı: MPO
lif: SM, MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 Kapak: PVC, LSZH
Ekleme kaybı: 0.2dB Uzunluğu: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ...
Çekirdek: 9/125 Fiber sayımı: 8 elyaf, 12 elyaf, 24 elyaf

LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH

Açıklama:

- MPO serisi, gövde kablolarından uzatılmış gövde kablolarına, hibrit gövde kablolarına, kaset modüllerine, MPO adaptör panellerine, yama panellerine, hem G sınıfı (normal sınıf) hem de L sınıfındaki MPO sınıflandırmasında patch panellerine çözüm sunar. (süper düşük kayıp).

- MT Serisi Çözümü, MTP / MPO Yama Kabloları, MTP / MPO Kablo Demeti Kabloları ve MTP / MPO Bagaj Kablolarını içerir.

- Yüksek performanslı MTP / MPO fiber kablo montajının tam bir hattını sağlıyoruz, veri ve telekomünikasyon sistemlerinde yüksek yoğunluklu arka panel ve Baskılı Devre Kartı (PCB) uygulamaları için tasarlanmıştır. Tek yüksüklü MT teknolojisine dayanan MTP / MPO fiber kablo montajımız, 24 fiber damarlı bağlantıya sahip tek yüksüklü olabilir.

- Standart: Tüm bileşenler ve nihai ürünler, IEC 60874-7, CECC 86115-801, Bellcore / Telcordia GR-326, EIA / TIA 604-3A, EIA / TIA 568, ISO / IEC 11801 gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. , Belcore / Telcordia GR-409-CORE, IEC 793, IEC 794-1-E1, IEC 794-1-E3, UL 1666/901 ve EIA / TIA 455

Takdim etmek:
- Kocent Optec Limited, gelişmiş MPO MTP fiber optik patch cord geliştirme ve üretiminde lider firmalardan biridir.

- Tüm eski ve yeni müşteriler için OEM hizmeti açılıyor.

- Büyük konektör muhafazası ve kablo stoğu, hızlı teslimat talebine göre ayarlayın.

Özellikleri:

- Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı
- Yüksük uç yüzeyi baskındır
- Hassas anti-rotasyon anahtarı ve korozyona dayanıklı gövde
- UL sınıfı plastik gövde
- Çeşitli renklerde botlar
- Telcordia tarzı botlar
- OM1, OM3, OM4 ve SM OS2 fiber tiplerinde mevcuttur
- 12, 24, 36, 48, 72, 96, 144 veya özel elyaf sayımlarında mevcuttur
- Tüm yama kabloları önceden etiketlenmiştir ve ayrı ayrı paketlenmiştir
- Özel konfigürasyonlar istek üzerine sağlanır
- RoHS uyumlu - Yükseltici, Plenum ve LSZH dereceli kablolar mevcuttur

Uygulama

- CATV,

- Metro,

- Test ekipmanı,

- Tesisler,

- Etkin cihaz sonlandırma,

- Telekomünikasyon ağları,

- Yerel Alan Ağları (LAN),

- Veri İşleme ağları,

- Geniş Alan Ağları (WAN'lar),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA, ...)


Ürün resimleri:


Şartname:


tip
Tek mod Tek mod Çoklu Mod
(APC Lehçe) (UPC Lehçe) (PC Cilası)
Fiber Sayısı 8,12,24 vb. 8,12,24 vb. 8,12,24 vb.
Elyaf Türü G652D, G657A1 vb. G652D, G657A1 vb. OM1, OM2, OM3 vb.
Maksimum Ekleme Kaybı Seçkinler Standart Seçkinler Standart Seçkinler Standart
Düşük kayıp Düşük kayıp Düşük kayıp
.30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.60dB
Geri dönüş kaybı ≥60 dB ≥60 dB NA
dayanıklılık Times500 kez Times500 kez Times500 kez
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Test Dalgaboyu 1310nm 1310nm 1310nm

Polarite türü:


İlişki ürünleri:

OEM / ODM Hizmeti:
Kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde mallarda kendi markanızın LOGO'yu göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. OEM ve ODM hizmetlerimiz her zaman yapmaya hazırdır.


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalaj göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb.Gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb.
- Deniz yoluyla

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: Mr.He

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)