Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Patch Cord

Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu

Çin Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu Tedarikçi
Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu Tedarikçi Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu Tedarikçi Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: ISO9001, RoHS
Model numarası: KCO-HW-MNSCA-FTTH-3.0mm-LSZH-XXX dk

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: Huawei Mini SC / APC konektörü 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 1 2 4 6 8 12 çekirdek Ekleme kaybı: 0.2dB
Dönüş kaybı: 55dB Kablo örtüsü malzemesi: LSZH, TPU
Renk: siyah Fiber türü: SM, MM

Huawei Mini SC APC Konektörü FTTH Bırakma Kablosu Ile Su Geçirmez Fiber Optik Yama Jumper

 
Giriş:
- Huawei MINI SC / APC'den SC APC'ye GYFJH Simplex SM G657A1 fiber Patch kablo düzeneği.
- Mini SC Konnektör, adaptör / konnektör mahfazasının içindeki bağlantı için temel olarak bir adaptör ve iç konektör içerir.

- Ürün, şu anda piyasada bulunan çok çeşitli SC, LC ve MPO konektörleriyle güvenilirlik ve uyumluluk sağlar.

- Ürünler, dış mekan uygulamaları için çevre korumada gerekli olan zorlu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.

- Hem büyük hem de küçük ölçekli SDU ve MDU FTTH çıkışlarının teknik ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan amaca yönelik ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz .

- Çözümlerimiz arasında standart ve OEM uyumlu Hava ve Direkt Mezar Yassı Damlalar ile 2.0mm, 3mm ve 4.6mm kablo boyutlarında mikro zırhlı ve zırhsız yapılara sahip İç / Dış mekan damlaları bulunur .

- Kocent Optec Limited, öncü açık alan fiber optik patch cord üreticilerinden biridir. Fullaxs Konektörü, Askeri Konektörü, PDLC, ODVA, ... gibi tüm su geçirmez konektörlü fiber optik patch cord türünde özel bir üründür ...
- 10 yıldan fazla üretim sürekliliği ile standart telekom tedarik ediyoruz ve müşterilerimize televizyon kordonu yayın kalitesi sunuyoruz. Tüm mallar sevkiyat öncesi test edilir. OEM ve ODM hizmeti veriyoruz. Biz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

Teknik özellikler:

Fiber türü SM (9/125) G657A1
Lif sayısı 1core
Polonya APC
Ekleme Kaybı ≤0.3dB (APC)
Geri dönüş kaybı 60dB (APC)
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C
Standartlar UL GR-3120-core test edildi
dayanıklılık 500 devir
Yüksük malzemesi Tam seramik zirkonya


Özellikleri:
- Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
- İyi değiştirilebilirlik
- İyi Dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı.
- Hassas bağlantı
- Mükemmel mekanik yetenek

Özellikler:
- Konektörler IEC, Telcordia-GR-326-Core standartlarına uygundur;
- Farklı boyut ve renk önyükleme seçeneği;
- Düşük ekleme kaybı; Yüksek getiri kaybı;
-% 100 interferometre ölçümü;

Uygulama :
- Telekomünikasyon ağları;
- Yerel bölge ağları;
- CATV;
- Aktif cihaz sonlandırma;
- Veri merkezi sistem ağları;
- PON;
- M cinsel egzersiz;
- Performans ve diğerleri.

Ürünler fotoğraf:


Özellikler:

Parametreler Standart Fiber Kablo Grupları
Bağlayıcı A tarafı: Zırhlı SC
B tarafı: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, ODVA konektörü, DLC (çift yönlü LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
Lif sayısı

2 çekirdek
4 çekirdek
6 çekirdek
8 çekirdek
12 çekirdek

Elyaf Türü

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

AA
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Ceket Malzemeleri

LSZH
TPU
PE

Kablo çapı

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Dalga Boylarını Test Etme

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
D45dB (PC / UPC)
D55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Değişim yeteneği ≤ 0.2dB
Kablo Grupları Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan Çıkışı Patch kablosu / Branch patch kablosu
Çalışma sıcaklığı -14 ℃ ~ + 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃


OEM / ODM Hizmeti:
LOGO markanızı kablo, paket poşet, etiket vb. Ürünler üzerinde göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır.


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla: COSCO, HUYNDAI, ...
- Standart nakliye limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo


İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)