Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Fast Connector

Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Fiber Optic Fast Connector

(61)
Çin Bırakma Kablosu KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fabrika

Bırakma Kablosu KCO-L925B 45mm FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlantı

KCO-L925B FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlantı Optik Fiber Alan Montaj Mekanik Kablo Bırakma Için Splicer Açıklama: - Mekanik Ekleme (DT-BFMS-925B). - Uygun: φ0,25 mm ve .900,90 mm fiber, - Fiber optik çapı: 125μm, ... Read More
2020-07-15 14:51:21
Çin FTTH Tek Modlu SC APC G657A1 Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fabrika

FTTH Tek Modlu SC APC G657A1 Fiber Optik Hızlı Bağlantı

SC APC Fiber Optik Hızlı Konektör FTTH Tek Modlu Hızlı Montaj Konnektörü Açıklama: - SC / UPC hızlı konektör fabrikada önceden parlatılmış, sahada takılabilir konektörlerdir ve el ihtiyacını tamamen ortadan ... Read More
2020-07-15 14:51:00
Çin 60mm Uzunluk FTTH FTTA SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fabrika

60mm Uzunluk FTTH FTTA SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı

SC UPC Hızlı Bağlantı Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTH FTTA Konektör De Campo Fibra Açıklama: - SC / UPC hızlı konektör fabrikada önceden parlatılmış, sahada takılabilir konektörlerdir ve el ihtiyacını tamamen ... Read More
2020-07-15 14:49:06
Çin Yuvarlak Boot Uçuş SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı Fabrika

Yuvarlak Boot Uçuş SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı

Yuvarlak Boot Uçuş Tipi SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı Için FAT FTB FDB CTO Kutusu Açıklama: - SC / UPC hızlı konektör fabrikada önceden parlatılmış, sahada takılabilir konektörlerdir ve el ihtiyacını ... Read More
2020-07-15 14:43:41
Çin KCO-L925B SC APC UPC FTTH Bırak Kablo Mekanik Ekleyici Fabrika

KCO-L925B SC APC UPC FTTH Bırak Kablo Mekanik Ekleyici

Yuvarlak Boot Uçuş Tipi SC APC UPC Optik Fiber Hızlı Bağlantı Için FAT FTB FDB CTO Kutusu Özellik: - Benzersiz Kutu tipi sıkma teknolojisi; - Çekirdek üzerinde hassas metal alaşım bileşenleri koaksiyel ... Read More
2020-07-15 14:40:31
Çin 2 * 3mm Hızlı Hızlı Bağlantı SC / APC 50N Çekme Strengh FTTH Çözüm Ürün Fabrika

2 * 3mm Hızlı Hızlı Bağlantı SC / APC 50N Çekme Strengh FTTH Çözüm Ürün

FTTH Çözüm Ürün SC / APC Hızlı Bağlantı, Hızlı bağlantı, 2 * 3mm 2.0 MM 3.0 MM Ürün suscription: Fiber Hızlı Bağlayıcı, evdeki (FTTH) erişim optik ağlarına fiberde yaygın olarak kullanılan, kabloya hızlı bir ... Read More
2020-05-21 11:41:40
Çin FTTH Çözümü Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler Tek / Çok Modlu Dayanıklı Fabrika

FTTH Çözümü Hızlı Bağlantı Fiber Optik Konektörler Tek / Çok Modlu Dayanıklı

FTTH Çözüm Ürün SC / UPC Hızlı Bağlantı, Hızlı bağlantı, 2 * 3mm 2.0 MM 3.0 MM Ürün suscription: Fiber Hızlı Bağlayıcı, evdeki (FTTH) erişim optik ağlarına fiberde yaygın olarak kullanılan, kabloya hızlı bir ... Read More
2020-05-21 11:41:40
Çin SC / UPC Fiber Optik Hızlı Konektör, Saha Montaj Konnektörü 0.2dB Ekleme Kaybı Fabrika

SC / UPC Fiber Optik Hızlı Konektör, Saha Montaj Konnektörü 0.2dB Ekleme Kaybı

SC / UPC Fiber Optik Hızlı Konektör Alan Montaj Konnektörü Field Assembly SC quick connector can provide a quick and easy of fiber in the field. Saha Montajı SC hızlı konektör, sahada hızlı ve kolay bir fiber ... Read More
2020-05-21 11:41:40
Çin Kablo Fiber Optik Konnektör Montajı SC / UPC Kapalı FC LC SC Özelleştirilmiş Fabrika

Kablo Fiber Optik Konnektör Montajı SC / UPC Kapalı FC LC SC Özelleştirilmiş

Bırak Kablo Fiber Optik Hızlı Bağlantı Hızlı Bağlantı FC LC SC Özelleştirilmiş We can provide SC FTTH fiber optic fast connectors that use for FTTH cable and common indoor fiber optic cable. FTTH kablosu ve ... Read More
2020-05-21 11:41:40
Çin 3.0 MM Kablolar İçin Fiber Optik Alan Hızlı Montaj Konnektörü SC / APC Yüksek Verimlilik Fabrika

3.0 MM Kablolar İçin Fiber Optik Alan Hızlı Montaj Konnektörü SC / APC Yüksek Verimlilik

3.0 MM Kablolar için Fiber Optik Alan Montaj Konnektörü SC / APC Yüksek Verimlilik Hızlı konektörler - Fiber optik hızlı konektörler, ayrıca fiber optik hızlı konektörler, fiber optik hızlı montaj konnektörü, ... Read More
2020-05-21 11:41:40
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|