Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Patch Cord

Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Fiber Optic Patch Cord

(136)
Çin Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu

Mini H SC APC Huawei Su Geçirmez Konnektör Zırhlı Açık Alan Fiber Optik Yama Kablosu Giriş: - Mini SC tertibatları, fiber ile ev (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sağlar. - H konekt... Read More
2019-12-18 09:30:41
Çin Fullaxs ODVA Anti Kemirgen Fiber Optik Yama Kablosu Spiral Zırhlı FTTA Askeri Alan Yama Kablosu Fabrika

Fullaxs ODVA Anti Kemirgen Fiber Optik Yama Kablosu Spiral Zırhlı FTTA Askeri Alan Yama Kablosu

Fullaxs ODVA Anti Kemirgen Fiber Optik Yama Kablosu Spiral Zırhlı FTTA Askeri Alan Yama Kablosu Giriş: - Kocent Optec Limited, öncü açık alan fiber optik patch cord üreticilerinden biridir. Fullaxs Konektörü, ... Read More
2019-12-18 09:20:10
Çin SC APC Fiber Optik Yama Jumper 3.5mm PE Kılıf Ultra Bükme / G657B3 Yama Kablosu Fabrika

SC APC Fiber Optik Yama Jumper 3.5mm PE Kılıf Ultra Bükme / G657B3 Yama Kablosu

Ultra Bükme duyarsız G657B3 SC APC Fiber Optik Yama Jumper 3.5mm PE Kılıf Ürün Açıklaması 1. Seramik Yüksük malzemesi: Zirkonyum kalitesi kararlı ve parlatma için kolay 2. İyi tedarik kapasitesi (her gün 20K... Read More
2019-09-10 17:26:03
Çin LC OM4 Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu 3.0mm Çap / LC OM4 Yama Kablosu Pembe Renk Fabrika

LC OM4 Çift Yönlü Fiber Bağlantı Kablosu 3.0mm Çap / LC OM4 Yama Kablosu Pembe Renk

LC-LC Dubleks 3.0mm OM4 50/125 Menekşe 10G Fiber Optik Patch Kablo Jumper PVC LSZH Açıklama: - Koçent Optec Limited, FC, LC, SC, ST ve MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, SC Uniboot gibi ... Read More
2019-09-10 17:23:19
Çin SM MM Fiber Optik Pigtail Kablo, Yama Kablosu Pigtail 2.0mm 1.8mm 1.6mm PVC LSZH Kapak Fabrika

SM MM Fiber Optik Pigtail Kablo, Yama Kablosu Pigtail 2.0mm 1.8mm 1.6mm PVC LSZH Kapak

MU Fibra óptica Patchcord SM MM Optik Fiber Bağlantı Kablosu 2.0mm 1.8mm 1.6mm Fiber optik patch kablolar, her iki ucundaki konektörlerle kapatılmış kısa mesafeli fiber kablolardır. Fiber patch kabloları, patch ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Çin PVC LSZH PE Malzeme Fiber Optik Yama Kablosu MU Jumper SM G657A1 Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

PVC LSZH PE Malzeme Fiber Optik Yama Kablosu MU Jumper SM G657A1 Düşük Ekleme Kaybı

MU UPC Tek Mod G657B3 Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Kablo LSZH Fiber Optik Tedarikçisinin Güvenilir Ortağı KOCENT OPTEC LIMITED: 1. Yaygın fiber optik patch cord ve pigtail türü için 4 üretim hattı ve QC i... Read More
2019-07-09 15:45:19
Çin Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Yama Kablosu MU SM DX 2.0mm G657A1 LSZH Sarı Renk Fabrika

Düşük Ekleme Kaybı Fiber Optik Yama Kablosu MU SM DX 2.0mm G657A1 LSZH Sarı Renk

MU UPC Tek Mod G657B3 Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Kablo LSZH Fiber Optik Tedarikçisinin Güvenilir Ortağı KOCENT OPTEC LIMITED: Müşterilerimizin işlerini ve gereksinimlerini önemsiyoruz. Distribüt... Read More
2019-07-09 15:45:19
Çin Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Fabrika

Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC

MU UPC Tek Mod G657B3 Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Kablo LSZH Giriş: 1. Fiber yama kablosu, bilgisayarı ekipmana bağlayan fiberdir. 2. Genel olarak Optik ve terminal kutusu arasındaki bağlantıda kullanılan ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Çin DIN Fibra Optik Yama Kablosu OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM 1m 3m 5m 10m 15m Fabrika

DIN Fibra Optik Yama Kablosu OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM 1m 3m 5m 10m 15m

DIN Fibra Optik Yama Kablosu OM1 OM2 OM3 OM4 OM5 SM 1m 3m 5m 10m 15m Giriş: 1. Fiber yama kablosu, bilgisayarı ekipmana bağlayan fiberdir. 2. Genel olarak Optik ve terminal kutusu arasındaki bağlantıda kullan... Read More
2019-07-09 15:45:19
Çin DIN / PC Patch Kablosu Fiber Optik Jumper Tek Modlu Simpex G657A2 Kablo PVC LSZH PE OFNR Fabrika

DIN / PC Patch Kablosu Fiber Optik Jumper Tek Modlu Simpex G657A2 Kablo PVC LSZH PE OFNR

DIN / PC Yama Kablosu Fiber Optik Atlama Teli Tek Modlu Simpex G657A2 Kablo Giriş: 1. Fiber yama kablosu, bilgisayarı ekipmana bağlayan fiberdir. 2. Genel olarak Optik ve terminal kutusu arasındaki bağlantıda ... Read More
2019-07-09 15:45:19
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|