• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin SC / APC Fiber Optic Patch Cables

SC / APC Fiber Optic Patch Cables

Connector: SC/APC
Core: 12 cores
Cover: LSZH
Çin Single Mode Fiber Optic Patch Cables

Single Mode Fiber Optic Patch Cables

Connector 1: ST
Connector 2: LC
Core: Dulplex
Çin PDLC ODLC Duplex Fiber Patch Cable

PDLC ODLC Duplex Fiber Patch Cable

Fiber: Corning, Yofc
Cable Cover: LSZH, PE
Cable color: Black
VIDEO Çin FTTA Dış Mekan Suya Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu H Konnektör MPO SC Sertleştirilmiş

FTTA Dış Mekan Suya Dayanıklı Fiber Optik Yama Kablosu H Konnektör MPO SC Sertleştirilmiş

bağlayıcı 1: MPO MTP
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 4 6 8 12 16 24 çekirdek
VIDEO Çin MPO MTP Telekom Kulesi Havacılık Taktik Ordusu için 12 Çekirdekli Optik Fiber Yama Kablosu

MPO MTP Telekom Kulesi Havacılık Taktik Ordusu için 12 Çekirdekli Optik Fiber Yama Kablosu

bağlayıcı 1: MPO MTP
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 4 6 8 12 16 24 çekirdek
Çin ST 2fo CPRI RRU BBU FTTA Fiber Optik Yama Kablosu Amored Field Army TPU LSZH

ST 2fo CPRI RRU BBU FTTA Fiber Optik Yama Kablosu Amored Field Army TPU LSZH

bağlayıcı 1: ST/UPC, ST/APC, ST MM
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 2 çekirdek
Çin FTTA Askeri Taktik Fiber Optik YZC Yama Kablosu 6 Çekirdekli Ordu Alan Konnektörü Dayanıklı

FTTA Askeri Taktik Fiber Optik YZC Yama Kablosu 6 Çekirdekli Ordu Alan Konnektörü Dayanıklı

bağlayıcı 1: SC ST FC LC
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 1 2 4 6 8 çekirdek
Çin 4 çekirdekli 6 çekirdekli LSZH TPU Kapak YZC Taktik Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu 1000m 4.8mm 7.0mm

4 çekirdekli 6 çekirdekli LSZH TPU Kapak YZC Taktik Fiber Optik Yama Kabloları Tek Modlu 1000m 4.8mm 7.0mm

bağlayıcı 1: ST/UPC, ST/APC, ST MM
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 2 çekirdek
Çin YZC Fiş Prizi Taktik YZC Konnektör Fiber Optik Pigtail Kablolar FTTA Outdoor 1 2 4 6 8 12 Çekirdek

YZC Fiş Prizi Taktik YZC Konnektör Fiber Optik Pigtail Kablolar FTTA Outdoor 1 2 4 6 8 12 Çekirdek

bağlayıcı 1: ST/UPC, ST/APC, ST MM
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 2 çekirdek
Çin YZC 2 Çekirdekli Askeri Dış Mekan Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Konnektörü Yüksek Mukavemetli IP68

YZC 2 Çekirdekli Askeri Dış Mekan Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Konnektörü Yüksek Mukavemetli IP68

bağlayıcı 1: SC ST FC LC
bağlayıcı 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 1 2 4 6 8 çekirdek
1 2 3 4 5 6 7 8