• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin SmartAX GPON/EPON Fiber Optik Hat Terminali OLT Huawei MA5800X15 MA5800X17

SmartAX GPON/EPON Fiber Optik Hat Terminali OLT Huawei MA5800X15 MA5800X17

Tip:: GPON OLT'leri
PON modülü:: B+,C,C+,C++
Başvuru:: FTTx Ağ Sistemi
Çin Orijinal Huawei SmartAX GPON/EPON Fiber Optik OLT MA5800-X7 10GE

Orijinal Huawei SmartAX GPON/EPON Fiber Optik OLT MA5800-X7 10GE

Tip:: GPON OLT'leri
PON modülü:: B+,C,C+,C++
Başvuru:: FTTx Ağ Sistemi
Çin Orijinal MPSC SmartAX Huawei MA5800X2 Fiber Optik OLTs Kontrol Panosu

Orijinal MPSC SmartAX Huawei MA5800X2 Fiber Optik OLTs Kontrol Panosu

Tip:: GPON OLT'leri
PON modülü:: B+,C,C+,C++
Başvuru:: FTTx Ağ Sistemi
Çin İkinci El Orijinal Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi Yönlendirici

İkinci El Orijinal Huawei EchoLife EG8145V5 GPON ONU ONT Wifi Yönlendirici

Tip:: GPON ONU ONT
PON bağlantı noktası:: SC/APC
GE bağlantı noktası:: 4GE
Çin Huawei Echolife HG8010H EPON GPON XPON Mini ONU 1GE FTTH

Huawei Echolife HG8010H EPON GPON XPON Mini ONU 1GE FTTH

Tip:: PON ONU ONT
PON bağlantı noktası:: SC
GE bağlantı noktası:: 1GE
Çin OEM ODM 4FE GPON EPON XPON ONU 4FE 2 TENCERE HG8240F Huawei Serisi

OEM ODM 4FE GPON EPON XPON ONU 4FE 2 TENCERE HG8240F Huawei Serisi

Tip: GPON ONU ONT
bağlantı noktası: SC/UPC
FE bağlantı noktası: 4FE
Çin Huawei EchoLife HG8312R GPON ONU Modem Optik Ağ Terminali

Huawei EchoLife HG8312R GPON ONU Modem Optik Ağ Terminali

Tip:: GPON ONU ONT
PON bağlantı noktası:: SC/UPC
FE bağlantı noktası:: 2FE
Çin 1POTS 1GE 3FE 2.4G Wifi GPON ONU Kablosuz Yönlendirici Huawei EG8141A5 Optik Ağ Ünitesi

1POTS 1GE 3FE 2.4G Wifi GPON ONU Kablosuz Yönlendirici Huawei EG8141A5 Optik Ağ Ünitesi

Tip:: GPON ONU
PON bağlantı noktası:: SC/UPC
GE bağlantı noktası:: 1GE + 3FE
Çin EchoLife Huawei EG8141A5 XPON GPON EPON ONU 1GE 3FE LAN 2.4G WIFI 5dbi Anten ONU

EchoLife Huawei EG8141A5 XPON GPON EPON ONU 1GE 3FE LAN 2.4G WIFI 5dbi Anten ONU

Tip:: GPON ONU
PON bağlantı noktası:: SC/UPC
GE bağlantı noktası:: 1GE + 3FE
Çin Huawei HG8546M GPON ONT ONU 1GE 3FE LAN Bağlantı Noktaları 1 Ses Bağlantı Noktası USB WiFi Yönlendirici

Huawei HG8546M GPON ONT ONU 1GE 3FE LAN Bağlantı Noktaları 1 Ses Bağlantı Noktası USB WiFi Yönlendirici

Tip: GPON ONU
bağlantı noktası: SC/UPC
GE bağlantı noktası: 1GE + 3FE
1 2 3