KOCENT OPTEC LIMITED

  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
  • Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar KCO, KOCENT OPTEC LIMITED
No. Çalışanları 20~250
Yıllık satış 4000000-5000000
Yıl kurulan 2007
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 0

KOCENT OPTEC LİMİTEDpasif ve aktif fiber optik ürün serilerine odaklanan bir yüksek teknoloji firmasıdır.2007 yılında kurulan, fiber optik aksesuar üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz.Güçlü Ar-Ge ekibi ve yakın kalite süreci ile eski ve yeni müşterimizden her geçen gün daha fazla güven alıyoruz.Uzun vadeli ortakları olmamıza izin vermeye hazırlar.

 

KOCENT OPTEC LİMİTEDEn avantajlı ürün, Fiber optik kablo (iç kablo, dış kablo, taktik alan fiber optik kablo), PLC ayırıcı, fiber optik patch kablo/pigtail, fiber optik adaptör, fiber optik sökme konektörü gibi fiber optik pasifr üründür. konektör parçasını halkalı ve halkasız olarak tedarik edin), fiber optik koruma manşonları (büyük stok malları, her zaman teslimata hazır), fiber optik bağlantı kapatma, fiber optik terminal kutusu, fiber optik dağıtım çerçevesi vb. şirket işi, aktif elyaf ürünleri araştırma ve satışına doğru ilerliyoruz.Fiber optik Medya dönüştürücü ve SFP XFP fiber optik modülü, aktif fiber optik ürünleri yapmak için ilk adımımızdır.

 

Geçmişte ürünlerimiz Amerika, Kanada, Rusya, birçok Avrupa ülkesine ve ayrıca Asya ülkelerine satılıyordu.Şu anda ürünlerimiz Güney Amerika, Afrika ve Orta Doğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır.Yerel pazarınızı genişletmek için fiber optik ürünler hakkında iyi fiyat, kaliteli ve profesyonel teknik veriler almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

 

KOCENT OPTEC LİMİTEDpasif fiber optik ürünlerin üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

 

Hızlı bağlantı atölyesi:

Tüm hızlı bağlantı paketleme yolumuz 10 adet/blister kutu, daha sonra 100 adet/küçük hediye kutusu ve ardından 1000 adet veya 2000 adet/büyük karton kutudur.Sevkiyat öncesi 0.3dB'den daha az IL ile %100 test edilmiştir.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 1

 

Yama kablosu atölyesi:

Kocent Optec Limited, her tür fiber optik patch cord için OEM hizmeti sunmaktadır.Fiber optik patch kablo, ftth drop patch kablo, ordu alanı açık patch kablo, MPO patch kablo, zırhlı patch kablo ve yaygın tip fiber optik patch kablo üretiminde zengin deneyime sahibiz.Tüm patch kablolar sevkıyattan önce 0,2dB'den daha az IL ile %100 test edilir ve ayrıca 3D testi geçebilir.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 2

 

Fiber optik ayırıcı atölyesi:

Fiber optik ayırıcı, avantajlı ürünlerimizden biridir.Fiber optik ayırıcı üretiminde 5 yıldan fazla deneyime sahip olarak, yalnızca kaliteli ve telekom sınıfı fiber optik ayırıcıyı gönderiyoruz.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 3

 

Fiber optik kablo atölyesi:

Ftth saplama kablosu, iç mekan kablosu ve dış mekan kablosu da sağlayabiliriz.Yepyeni yüksek teknoloji ürünü makine ile, sevkiyat öncesi tüm kabloların test edilip telekom sınıfı talebine ulaşılacağına söz veriyoruz.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 4

 

Fiber optik adaptör, konektör muhafazası atölyesi

En eski üretimlerimiz fiber optik gövde ve fiber optik adaptördür.Tüm gövde parçaları, RoHS uyumluluğuna ulaşabilir ve telekom sınıfı talebini karşılayabilir.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 5

 

Büyük eşya evi:

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 6

 

Güçlü nakliye ortağı:

Güçlü nakliye ortağımızla, müşterilerimizin daha fazla nakliye maliyetinden tasarruf etmesine yardımcı oluyoruz.Müşteri, dahili ekspres, hava ve deniz yoluyla göndermeyi seçebilir.

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 7

Geçmiş

KOCENT OPTEC SINIRLI

2007.10, Çin Halk Cumhuriyeti'nde KOCENT OPTEC LIMITED kuruldu.

2009.8, CMCC'den ilk siparişi aldık.

2009.12'de China Telecom'a yama kablosu tedarik etmeye başladık.

2010.10, bir ticaret şirketinden ilk sipariş aldık, ürünlerimiz denizaşırı pazarlara satış yapmaya başladı.

2012.5, RD ekibimiz 10 kişiye, üretim hattı denizaşırı pazarımızı açmaya hazırlanmak için 150 çalışanı genişletti.

2012.10, Vietnam VNPT'den ilk siparişi aldık.

2012.11, B&H telekom tedarikçisi olduk.

2013.4'te Peru Viettel grubunun eleme tedarikçisi olduk.

2013.10'da Peru Bitel'in kapitone tedarikçisi olduk.

2013.11'de Televe'nin tedarikçisiyiz.

2014.8, biz pazar genişledi ve ürünlerimizi Amerika, Orta Doğu, İngiltere, Franch, İtalya, Gemany, Russua, Kore, Japonya, vb gibi birçok ülke ve bölgeye ihraç etti.

2015.3'de MPO ve MTP fiber optik patch kablo üretim hatlarını genişlettik. OM3 ve OM4 patch kablolarımız, 4G Telecom istasyonu yükseltmesi için pek çok Avrupa ülkesine ihracat yaptı.

2017.5, hızlı bağlayıcı tozsuz atölye kurduk. Ve Endonezya Telekom kalifiye tedarikçisi oldu.

2018.12'de satış ekibimizi genişlettik ve dünya aşırı pazarımızı, Güney Amerika, Afrika ve Güney Asya pazarına satılan ürünleri de genişlettik.

Hizmet

KOCENT OPTEC LIMITED

Ekibimiz aşağıdaki hizmetleri sağlayabilir:

OEM

Biraz inovatif ürün tasarladınız ve sizin için bunu gerçekleştirecek bir fabrikaya ihtiyacınız var mı? KOCENT OPTEC LIMITED şirketinin profesyonel teknisyenleri hizmetinizdedir.

Zamanında teslimat

İhtiyaç duyduğunuzda, KOCENT OPTEC LIMITED hızlı teslimat garantisi, siparişinizi almanıza veya stokunuzu diğerlerine göre daha hızlı doldurmanıza yardımcı olabilir.

Özel etiket

Kendi logonuzun altında paketlenmiş her fiber optik kablo tercih? KOCENT OPTEC LIMITED'in etiketleme makinesi hazır. Hesap bizden!

Garanti

KOCENT OPTEC LIMITED , fabrikamızdan çıkan tüm ürünlerin en yüksek kalitede olmasını garanti eder. Herhangi bir ürünün herhangi bir kusur bıraktığı tespit edilirse, ücretsiz olarak değiştirilecektir.

Ana ürün listesi:

- Fiber Opitc Patch Kablo / Pigtail

- Fiber Optik Bölücü

- Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı

- Fiber Optik Kablo, Muhafaza, Adaptör

- Fiber Optik Terminal Kutusu

- Fiber Optik Ekleme Muhafaza Kutusu

- Fiber Optik Makine

Ekibimiz

KOCENT OPTEC SINIRLI

 

KOCENT OPTEC SINIRLI gelişmiş fiber optik ürünleri geliştirme ve üretme konusunda lider bir şirket olup, özellikle aşağıdaki gibi pasif fiber optik ürünleri sunmaktadır:

- Fiber Optik Kablo: İç mekan kablosu, dış mekan kablosu, taktik saha fiber optik kablo

- Fiber Optik Yama Kablosu: Kapalı bağlantı kablosu, taktik saha fiber optik bağlantı kablosu, su geçirmez bağlantı kablosu, ftth damla bağlantı kablosu, MPO bağlantı kablosu

- Fiber Optik Bölücü: PLC Bölücü, FTB Bağlayıcı Bölücü, Çok Modlu Bölücü.

- Fiber Optik Dağıtım Kutusu: iç ve dış mekan plastik sonlandırma kutusu, iç ve dış duvara monte metal dağıtım kutusu, Dış mekan çapraz kabin, Fiber optik dağıtım çerçevesi, MPO yüksek çözünürlüklü raf montajı (1U, 2U, 3U, 4U).

- Fiber Optik Ek Kapatma Kutusu: Sıralı tip, Kubbe tipi, Anten Tipi, Direğe montaj tipi, Duvara Montaj tipi.

- Fiber Optik Aksesuarlar: zayıflatıcı, adaptör, konektör muhafazası, yüksük, ısı büzgü borusu.

 

KOCENT OPTEC SINIRLI3 merkezli üretim fabrikası ile: Guangdong'da bir fabrika, kablo, ara kablo ve ayırıcı yapıyor.Zhejiang'daki bir fabrika, Plastik terminal kutusu, çapraz kabin, adaptör, konektör ve ek yeri kapatma işlemini yapıyor.Hebei'deki bir fabrika, metalik dağıtım kutusunu, dağıtım çerçevesini ve bağlantı kapatmasını yapıyor.

 

* WIN-WIN İŞBİRLİĞİ konseptiyle Bitel, VNPT, Viettel, Televes, B&H telecom, Comscope, Nexans gibi dünya çapında 1200'den fazla müşterimiz bize güveniyor.

* Üç fabrika neredeyse Fiber Optik talebinizi karşılayabilir.Fabrika fiyatı, daha düşük ithalat maliyetini ve servis sonrası en iyi şekilde tutmanıza yardımcı olur.

* Bir fabrika, Shenhen'de fiber optik yama kablosu, at kuyruğu, kablo, ayırıcı, adaptör vb.

* Bir fabrika Hebei'de Optik Dağıtım Çerçevesi, Bağlantı Paneli, Terminal Kutusu, Dinrail Kutusu vb. Üretmektedir.

* Bir fabrika üretimi fiber optik ayırıcı kutusu, dış dağıtım kutusu, plastik terminal kutusu, kubbe ekleme kapatma, Ningbo'da satır içi ekleme kapatma.

* Şirket markanızı geliştirmenize yardımcı olacak OEM hizmeti.

* İthalat navlun maliyetinden tasarruf etmenize yardımcı olacak benzersiz nakliye ortağı.

* Depolama ücretinden tasarruf etmenize ve şirketinizin itibarını korumanıza yardımcı olacak hızlı üretim süresi.

 

Çin KOCENT OPTEC LIMITED şirket Profili 0

Mesaj bırakın