• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin SC APC Fiber Optic Adapter

SC APC Fiber Optic Adapter

Type: LC/APC, LC/UPC
Material: Metal or Plastic
Sleeves material: Ceramic (ZrO2)
Çin FC Bare Fiber Adapter

FC Bare Fiber Adapter

Type: FC/UPC, FC/APC
Mode: single mode, SM
IL: 0.2db
Çin ST To LC Fiber Adapter

ST To LC Fiber Adapter

Connector 1: LC/UPC
Sleeves material: Ceramic (ZrO2)
Chanel way: simplex
Çin FC / UPC Fiber Optik Adaptör Küçük D Tipi Plastik Malzeme SM MM Simplex 1 Chanel

FC / UPC Fiber Optik Adaptör Küçük D Tipi Plastik Malzeme SM MM Simplex 1 Chanel

Türü: FC / UPC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: tek yönlü, 1 yollu
Çin Çok modlu Bej Fiber Optik Adaptör Otomatik Deklanşör Tozlu Kap OM1 OM2 OM3 OM4 OM5

Çok modlu Bej Fiber Optik Adaptör Otomatik Deklanşör Tozlu Kap OM1 OM2 OM3 OM4 OM5

Türü: SC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 1 yolu
Çin SC UPC Simplex Otomatik Kapatma Fiber Optik Ağ Adaptörü Flanşsız Plastik Malzeme

SC UPC Simplex Otomatik Kapatma Fiber Optik Ağ Adaptörü Flanşsız Plastik Malzeme

Türü: SC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 1 yolu
Çin Otomatik Kapanma SCA Fiber Optik Ağ Adaptörü 4 Çekirdek SC APC Yeşil Renk 1 Chanel Yolu

Otomatik Kapanma SCA Fiber Optik Ağ Adaptörü 4 Çekirdek SC APC Yeşil Renk 1 Chanel Yolu

Türü: SC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 1 yolu
Çin SC / APC Otomatik Deklanşör Flanşsız Fiber Optik Adaptör Tekli Plastik Malzeme

SC / APC Otomatik Deklanşör Flanşsız Fiber Optik Adaptör Tekli Plastik Malzeme

Türü: SC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 1 yol
Çin Yeşil Renk Dörtlü LC APC Deklanşör Adaptörü Tekli Orta Bağlantı 4 Yollu Chanel

Yeşil Renk Dörtlü LC APC Deklanşör Adaptörü Tekli Orta Bağlantı 4 Yollu Chanel

Türü: LC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 4 yol
Çin Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme

Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme

Türü: LC / APC
Malzeme: Plastik
Chanel yolu: 4 yol
1 2 3 4 5 6 7