• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin PLC Optical Splitter 1x8 Fanout

PLC Optical Splitter 1x8 Fanout

Type: 1x8
Fiber Length: 1.0m~2.0m
Cable diameter: 0.9mm
Çin LC APC Fiber Optic PLC Splitter

LC APC Fiber Optic PLC Splitter

Type: 2x32
Connector: SC/APC, SC/UPC
Uniformity (Max.): 2.5dB
Çin Fiber Optic Rack Mount PLC Splitter

Fiber Optic Rack Mount PLC Splitter

PDL: 0.2dB
IL: 13.5 dB
Port: 1 to 16
Çin 1x6 PLC Fiber Optik Bölücü Mini Bloksuz Tüp Tipi SC UPC Konnektör

1x6 PLC Fiber Optik Bölücü Mini Bloksuz Tüp Tipi SC UPC Konnektör

Paket Tipi: Mini tüp tipi
Uzunluk: 1.0m, 1.5m
Bölücü Tipi: Konektörlü 1x6 veya konektörsüz 1*6
Çin SC APC Konnektörlü Düşük PDL 1x3 PLC Splitter Mini Bloksuz Tüp Tipi

SC APC Konnektörlü Düşük PDL 1x3 PLC Splitter Mini Bloksuz Tüp Tipi

Paket Tipi: Mini Bloksuz Tüp Tipi
Uzunluk: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Bölücü Tipi: 1*3 1x3
Çin SC/APC LC/APC 2*8 2x8 Fiber Optik Bölücü Tekli Mod G657A2 FTTH FTTA

SC/APC LC/APC 2*8 2x8 Fiber Optik Bölücü Tekli Mod G657A2 FTTH FTTA

Paket Tipi: Mini Bloksuz Tüp Tipi
Uzunluk: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Bölücü Tipi: 2*8 2x8
Çin SM G652D ABS Modülü Pasif 1x32 Fiber Optik PLC Ayırıcı

SM G652D ABS Modülü Pasif 1x32 Fiber Optik PLC Ayırıcı

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*16 1x16
VIDEO Çin Mini Tüp Optik Fiber Plc Bölücü 2*4 2x4 SC APC UPC

Mini Tüp Optik Fiber Plc Bölücü 2*4 2x4 SC APC UPC

Paket Tipi: Mini Bloksuz Tüp Tipi
Uzunluk: 1.0m, 1.5m, 2.0m
Bölücü Tipi: 2*4 2x4
VIDEO Çin ABS Modüler Tek Modlu SC/APC 1x8 Fiber Optik PLC Bölücü

ABS Modüler Tek Modlu SC/APC 1x8 Fiber Optik PLC Bölücü

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*16 1x16
VIDEO Çin Çok Modlu OM3 Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Konnektör

Çok Modlu OM3 Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1*2 1*4 1*8 SC LC FC ST Konnektör

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*8 1x8
1 2 3 4 5 6 7 8