• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback

MTP MPO Fiber Breakout Cable Loopback

Type: MPO, MPO/APC
Attenuation range: 1~20dB
Insertion loss: 0.2dB
Çin OM4 MPO Trunk Cable

OM4 MPO Trunk Cable

Type: MPO, MTP
Other type: LC, FC, SC
Mode: Single mode 9/25
Çin MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable

MTP MPO Fiber Optic Breakout Cable

Connector 1: MPO, MTP
Connector 2: LC/UPC, LC/APC or customized
Size: 480x245x1U
VIDEO Çin MPO MTP Kamyon Yama Kablosu Elit Düşük Kayıp 8fo OM3 OM4 APC Lehçe

MPO MTP Kamyon Yama Kablosu Elit Düşük Kayıp 8fo OM3 OM4 APC Lehçe

bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
VIDEO Çin Elite 0.35dB MPO MTP Patch Cord 12fo OM3 OM4 LSZH Seramik Yüksük

Elite 0.35dB MPO MTP Patch Cord 12fo OM3 OM4 LSZH Seramik Yüksük

bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
VIDEO Çin 12fo 24fo OM3-300 Elite IL MPO MTP Dişi Optik Yama Kablosu 3m 5m

12fo 24fo OM3-300 Elite IL MPO MTP Dişi Optik Yama Kablosu 3m 5m

Bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
VIDEO Çin MPO APC 24fo 48 çekirdekli G657A1 0.35dB MTP Fiber Optik Yama Kablosu

MPO APC 24fo 48 çekirdekli G657A1 0.35dB MTP Fiber Optik Yama Kablosu

Bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
Çin 48fiber 96fiber OM4 50/125 MPO MTP Optik Fiber Yama Kablosu

48fiber 96fiber OM4 50/125 MPO MTP Optik Fiber Yama Kablosu

Bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
Çin 16fo 24fo Düşük IL Optik Fiber 50/125 OM4 MPO Yama Kablosu

16fo 24fo Düşük IL Optik Fiber 50/125 OM4 MPO Yama Kablosu

Bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
Çin 8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Döngü Geri Fiber Kablo

8fo 8fiber 8core Single Mode G657A1 MTP MPO Döngü Geri Fiber Kablo

Bağlayıcı: MPO
Lif: MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek: PVC, LSZH
1 2 3 4 5 6 7 8