• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
Çin QSFP 40G SR4 Cable

QSFP 40G SR4 Cable

Speed: 40G
Cable type: 28AWG
Cable length: 3m or customized
Çin Fiber Optic Transceiver Module

Fiber Optic Transceiver Module

Speed: 10G
Cable type: 28AWG
Cable length: 10m or customized
Çin 1.25G SFP Fiber Optic Transceiver

1.25G SFP Fiber Optic Transceiver

Fiber port: LC
Port: Duplex
Speed: 1.25G ( or customized)
Çin SFP-10G-LR 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Fiber Optik Alıcı-Verici

SFP-10G-LR 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Fiber Optik Alıcı-Verici

Tip: 10Bbs Fiber Optik Alıcı-Vericiler
P/N: SFP-10G-LR
Elyaf Türü: MMF
Çin Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+

Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+

Tip: 10Bbs Fiber Optik Alıcı-Vericiler
P/N: SFP-10G-LR
Elyaf Türü: MMF
Çin 30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü

30m 100m RJ45 1000M 1.25G SFP Optik Alıcı-Verici GE Base-T Optik Fiber SFP Modülü

Tip: RJ45 Fiber Optik Alıcı-Vericiler
P/N: KCO-FDB-04-MK
Elyaf Türü: MMF
Çin SFP-GE-T 100m SFP Fiber Optik Alıcı-Verici RJ45 1GE Bakır 1.25G

SFP-GE-T 100m SFP Fiber Optik Alıcı-Verici RJ45 1GE Bakır 1.25G

Tip: RJ45 Fiber Optik Alıcı-Vericiler
P/N: KCO-FDB-04-MK
Elyaf Türü: MMF
Çin RS232 Fiber Optic Modem , RS422 RS485 Fiber Optic Converter FC UPC

RS232 Fiber Optic Modem , RS422 RS485 Fiber Optic Converter FC UPC

Connector: FC/UPC
Speed: 10/100M
Distance 1: Up to 40km (single mode)
Çin Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type

Fibre Optic Media Converter Ethernet Copper Data Voice Video Type

Connector: FC / UPC
Speed: 10/100M
Distance: 20km
Çin Video To Fiber Optic Converter 32 Video Ways Rack Mountable Long Distance Point

Video To Fiber Optic Converter 32 Video Ways Rack Mountable Long Distance Point

Connector: SC, LC, FC optional
Speed: 10/100M
Distance: 20km
1 2 3 4