• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169
iyi fiyat 1x2 LGX Kutusu Fiber Optik Bölücü FTTH FTTA Dağıtım Kutusu için 1*2 SC/APC Konnektörü çevrimiçi

1x2 LGX Kutusu Fiber Optik Bölücü FTTH FTTA Dağıtım Kutusu için 1*2 SC/APC Konnektörü

Paket Tipi: LGX KUTUSU
Uzunluk: 0,3 m
Bölücü Tipi: 1*2 1x2
iyi fiyat 1*16 SC/APC Bağlantı Paneli Fiber Optik Bölücü 19'' Raf Montajlı 1x16 PLC Bölücü ODF çevrimiçi

1*16 SC/APC Bağlantı Paneli Fiber Optik Bölücü 19'' Raf Montajlı 1x16 PLC Bölücü ODF

Paket Tipi: LGX KUTUSU
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*16 1x16
iyi fiyat LAN PLC Fiber Optik Bölücü 1x16 ABS Kutusu 0.9mm 2.0mm 3.0mm 1*16 Modüler Bölücü çevrimiçi

LAN PLC Fiber Optik Bölücü 1x16 ABS Kutusu 0.9mm 2.0mm 3.0mm 1*16 Modüler Bölücü

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*16 1x16
iyi fiyat Modüler Tip SC/APC 2.0mm 1.5m ABS Kutusu 1x8 1*8 Fiber Optik PLC Bölücü çevrimiçi

Modüler Tip SC/APC 2.0mm 1.5m ABS Kutusu 1x8 1*8 Fiber Optik PLC Bölücü

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Uzunluk: 1.0m
Bölücü Tipi: 1*16 1x16
VIDEO iyi fiyat ABS Modüler Kutu Tipi PLC Optik Bölücü 1x32 1*32 2.0mm 3.0mm SM G657A çevrimiçi

ABS Modüler Kutu Tipi PLC Optik Bölücü 1x32 1*32 2.0mm 3.0mm SM G657A

Paket Tipi: ABS kutusu modüler
Bölücü Tipi: 1*32 1x32
bölünmüş yol: 1 yollu giriş ve 32 yollu çıkış
VIDEO iyi fiyat PON FTTH FTTX 19'' 4U Fiber Optik Plc Bölücü 14 16 Slot Kasa ODF Patch Panel çevrimiçi

PON FTTH FTTX 19'' 4U Fiber Optik Plc Bölücü 14 16 Slot Kasa ODF Patch Panel

Malzeme: çelik bant
yüksek: 4U
Bölücü Tipi: LGX tipi
VIDEO iyi fiyat 3U 19 inç ODF Fiber Optik 1x4 PLC Bölücü Şasi Raf Montaj Yama Paneli 14 16 Yuva çevrimiçi

3U 19 inç ODF Fiber Optik 1x4 PLC Bölücü Şasi Raf Montaj Yama Paneli 14 16 Yuva

Malzeme: çelik bant
yüksek: 3U
Bölücü Tipi: Mini tüp tipi
iyi fiyat 4 çekirdekli İç Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu KCO-FTB-04W FTTH FTB OTB 4 Bağlantı Noktalı çevrimiçi

4 çekirdekli İç Mekan Fiber Optik Terminal Kutusu KCO-FTB-04W FTTH FTB OTB 4 Bağlantı Noktalı

Malzeme: ABS, ABS+PC
P/N: KCO-FTB-04W
Renk: Beyaz Gri
iyi fiyat 2 Portlu Fiber Optik Sonlandırma Kutusu SC / APC Optica Fibra Soket Roseta Ön Yüz Plakası çevrimiçi

2 Portlu Fiber Optik Sonlandırma Kutusu SC / APC Optica Fibra Soket Roseta Ön Yüz Plakası

Malzeme: ABS, bilgisayar
ekleme kaybı: 0.15dB
Geri dönüş kaybı: 55dB
iyi fiyat FC SC LC Yama Paneli Fiber Optik Terminal Kutusu 72 Çekirdek Raf Montajlı ODF Ünitesi çevrimiçi

FC SC LC Yama Paneli Fiber Optik Terminal Kutusu 72 Çekirdek Raf Montajlı ODF Ünitesi

bağlayıcı: SC, FC, ST, LC, E2000, vb.
Başvuru: 19' fiber optik dağıtım çerçevesi
Kapasite: 72 lif
1 2 3 4 5 6 7 8