Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
KCO-ODP-16B Fiber Optik Terminal Kutusu Dağıtım Bağlantı Kutusu Damla Direnci
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
Açık Fiber Optik Terminal Kutusu UV Koruması ve Yaşlanma Karşıtı Malzeme
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
16 Çekirdek Ftth Fesih Kutusu / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu 16 Kablo Bağlantı Noktaları
| Malzeme: | ABS+PC |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
OTDR Tester KCO-TL0300 Time Domain Reflectometry Fibers Optical Cable Testing Devices
| Modeli: | KCO-TL0300 |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 37 dB'ye kadar |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 8cm |
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
| Modeli: | KCO-OFI400 |
|---|---|
| Kablo: | 250um, 900m, 2,0mm, 3,0mm |
| Uzunluk dalgası: | 800~1700nm |
Mini TL-510 Optical Power Meter Handheld With FC SC Adapter Head
| Arayüz: | FC, SC |
|---|---|
| Işık: | LD |
| Çalışma Süresi: | 24 saat |
Plastic Optical Fiber Connector Cleaner Box / Fiber Optic Cleaning Tool
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Katmak: | tozsuz kağıt |
| Bağlayıcı: | SC, FC, LC, ST, MTRJ, DIN, vb. |
FTTH FC SC LC ST Fiber Optic Quick Connector FAC Fiber Fixed Length Tools
| Malzeme: | plastik |
|---|---|
| Renk: | Siyah, mavi |
| Başvuru: | FTTH, CATV işlemi |
Pen Type Cleaver Optical Fiber Cutter Tungsten Steel For Bare Fiber Adapters
| Malzeme: | Tungsten çeliği |
|---|---|
| Renk: | Siyah, metal rengi |
| Başvuru: | çıplak fiber adaptör |
Optical Time Domain Reflectometer OTDR Fiber Tester , Fiber Optic OTDR Test Equipment
| Modeli: | AT810 |
|---|---|
| Dinamik aralık: | 28dB-30dB |
| Kısa Mesafe Çözünürlüğü: | 5 cm |

