Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
SC Fiber Optic Fast Connector Field Assembly Single Mode Pre Polished
| Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 3,0 mm kablo, ftth kablosu |
| Renk: | mavi |
Quick Fiber Optic Field Installable Connector LC UPC Return Loss 50 dB
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC, LC/PC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 0.9mm Kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
DVP 740 ARC Fiber Optic Fusion Splicer Electrode Stick Chamber Electrical
| Kaplama çapı: | 125um |
|---|---|
| Elyaf: | Tek Elyaf |
| Yarık Uzunluğu: | maksimum 20mm |
High Precision Metal Fiber Optic Tools Optical Fibre Cleaver for Fiber Optic Splicing Tools
| Kaplama çapı: | 125um |
|---|---|
| Elyaf: | Tek Elyaf |
| Yarık Uzunluğu: | maksimum 20mm |
ST Singlemode Fiber Optic AFL Fast Connector Straight Through Field Assembly
| Bağlayıcı Türü: | ST/UPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | ftth saplama kablosu, 0,9~3,0 mm kablo |
| Elyaf: | Tek mod |
Single Tube 60mm PET Fiber Optic Cable Protection Sleeve Fusing Tools
| Uzunluk: | 60mm, 45mm, 40mm |
|---|---|
| Dış çap: | 3,0 mm |
| Çelik tel çapı: | 1,2 mm, 1,5 mm |
0.2 dB Insertion Loss Fiber Optic Fast Connector FC / APC Quick Installable For Drop Cable
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | FTTH saplama kablosu |
| Elyaf: | Tek mod |
FTTx Fiber Optik Araçları Elde Taşınabilir Fiber Optik Güç Ölçer, Lazer Kaynak Güç Ölçer
| Işık Kaynak Gücü: | 10 mw |
|---|---|
| Dalga uzunluğu: | 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550 m |
| Işık kaynağı uzunluğu: | 10km |
Hafif Fiber Optik Terminal Kutusu SC / UPC Simplex Son Kullanıcı Ana Soket Yüz Plakası
| Malzeme: | ABS, bilgisayar |
|---|---|
| Ekleme Kaybı: | 0,15dB |
| İade Kaybı: | 55 dB |
SC / UPC Drop Cable Fiber Optic Quick Connector Fast Connect FC LC SC Customized
| Bağlayıcı Türü: | FC, LC, SC |
|---|---|
| Ambalaj: | 10 adet/paket |
| Kablo kullanılabilir: | saplama kablosu, iç mekan kablosu (0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm dahil) |

