Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Stranded Loose Tube Light Armored SM G652D 24 Çekirdekli GYTS Dış Mekan Kablosu
| Malzeme: | PE, AYPE, YYPE |
|---|---|
| İsim: | dış mekan fiber optik kablo |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
GYXTW 12b1 Fiber Optik Kablo Uni-tube Hafif Zırhlı Dış Mekan Fiber Optik Kablo
| Malzeme: | PE, AYPE, YYPE |
|---|---|
| İsim: | dış mekan fiber optik kablo |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
Merkezi gevşek boru zırhlı GYXTW 6b1 SM Optik fiber G652D Dış kablo
| Malzeme: | PE, AYPE, YYPE |
|---|---|
| İsim: | dış mekan fiber optik kablo |
| Uzunluk: | Her ruloda 2km ~ 3km |
VFL Pen Type Visual Fault Locator Fiber Optic Cable Tester Red Laser Pen
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Deneme süresi: | 3~50km |
| Çıkış Gücü: | 5~50mW |
SM Monomode Fiber Optik Hızlı Bağlantı FC UPC APC FTTH Hızlı Alan RoHS Onayı
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3,0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | Siyah |
OTDR Fiber Optik Fırlatma Kutusu 100m 200m 300m 500m SM MM SR Polipropilen Malzeme
| P/N: | KCO-OTDR-lansman-100m |
|---|---|
| Başvuru: | OTDR testi |
| Çekirdek Sayısı: | Simpleks |
FTTH 4 Port Dikey Fibra Optica Ekleme Muhafaza Kutusu 12fo 24fo 48fo FOSC Mini Boyutu
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6,0~24,0 mm |
4 Port Mini FOSC Dome Fiber Optik Ek Kapatma 24 Çekirdek IP68 Suya Dayanıklı
| Tip: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6,0~24,0 mm |
1 In 3 Out Verticalfiber Optik Kablo Bağlantı Kutusu Mini Boyutu 4 Port 48/24 Fiber
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6,0~24,0 mm |
KCO-H13-48ZG IP68 Fiber Optik Ek Yeri Kapatma Muhafaza Kutusu Polemount Kubbe Dikey Tip
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'te 1'i dışarıda. |
| Kablo çapı: | 6,0~24,0 mm |

