Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Dikey FOSC Optik Fiber Kablo Ortak Kapatma 6 12 24 Çekirdek 1 2out KCO-H12-48SZ'de
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 1 giriş 2 çıkış |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
Doğrudan Gömülü Dome Fiber Optik Ek Kapatma Kutusu KCO-H12-48SZ PPR ABS PC PP Malzeme
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 1 giriş 2 çıkış |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
4 Kablo Bağlantı Noktaları Ortak Kapatma Fiber Optik 4 Puerto Optica Fibra NAP Kutusu 256 Hilos
| Tip: | Satır içi tip, anten tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
IP67 Su geçirmez Fiber Optik Ek Kapatma Cajas Şekerleme Kutusu 256 Çekirdek RoHS Onayı
| Tip: | Satır içi tip, anten tipi |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Yatay Fiber Optik Ek Kapatma Ortak Kutu 4 Port 24 Fiberli Suya Dayanıklı
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
2 In 2 Out Satır İçi Fiber Optik Eklenti Muhafaza Kutusu ABS PC Malzemesi IP67 Mekanik Salmastra
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
288 Çekirdek Fiber Optik Ek Kapatma Ortak Kutu 8 Port 4 4 Out PC Malzeme KCO-H44280
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
IP67 Su Geçirmez Fiber Optik Ek Kapatma Ortak Kutu FTTB KCO-H33120 12fo 144fo 3'e 3 Out
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
144 Çekirdek Fiber Optik Ekleme Kapatma Ortak Kutu PC Malzeme IP65 KCO-H22120 FTTH
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
3 3 Out 6 Limanlar Fiber Optik Ortak Kutu144 Elyaf IP 65 Açık FTTA KCO-H33120
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |

