Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
FTTH GPON Aerial Fiber Optic Joint Closure Connection Box 12 Cores KCO-A-2-2-01
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
6 Cable Ports 48 Cores Explosion Proof Fiber Optic Splice Closures For Mine Fields
| Tip: | Duvara monte edilebilir tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8,0~10,0 mm |
4 Cable Ports 12 Cores Mine Use Explosion Proof Fiber Optic Splice Enclosures
| Tip: | Duvara monte edilebilir tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8,0~10,0 mm |
6 In Port 8 Out Port Fiber Optic Splice Closure Box 96 Cores ABS + PC Hand Holes
| Tip: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6'sı 8'i dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
High Capacity Horizontal / Inline 144 Fiber Optic Splice Closure Joint Box
| Tip: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 2'si 2'si dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Anti Lighting 144 Cores FO Horizontal Fiber Optic Splice Box 670*240*200mm
| Tip: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 2'si 2'si dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
72 Cores Inline Horizontal Madidi-ZT-Z14 Water Proof Fiber Optic Splice Closure
| Tip: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 2'si 2'si dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Outdoor Water Proof 96 Cores 2 In 2 Out Fiber Optic Splice Closure Madidi-ZT-Z13
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
24 Cores Red Fiber Optic Splice Case / Inline Type Fiber Optic Splicing Joint Box
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
PC Malzeme IP65 Fiber Optik Ek Kapatma KCO-H2295 Inline Tip 2 In 2 Out 12fo
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |

