Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Yatay Ek Kapama Kutusu 256 Çekirdek Fiber Optik ABS Malzeme KCO-GJS04256
| Tip: | Satır içi tip, anten tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Yatay Fiber Optik Splice Kapatma PC Malzeme IP65 Hava Ortak Muhafaza Kutusu KCO-H2295
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Açık FTTH Fiber Optik Splice Muhafaza Bağlantı Kutusu 2 2 Out 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| Tip: | Satır içi tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 4 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
50mW VFL Visual Fault Locator Fiber Optic Tools Red Laser Pen KCO-VFL-50
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Deneme süresi: | <50 km |
| Çıkış Gücü: | 50mW |
FTTH Bırak Kablo için Tek Modlu Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTA FTTB FTTO Siyah
| Bağlayıcı Türü: | FC/APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo kullanılabilir: | 2x3,0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | Siyah |
Optical Fiber Visual Fault Locator Fiber Optic Cable Tester Red Laser Pen KCO-VFL-30
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Deneme süresi: | <30 km |
| Çıkış Gücü: | 30mW |
VFL Görsel Hata Bulucu Kalem, 30 km KCO-VFL-08-50 Fiber Optik Muayene Aracı
| P/N: | KCO-VFL-08 |
|---|---|
| Deneme süresi: | <30 km |
| Çıkış Gücü: | 50mW |
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20
| P/N: | KCO-VFL |
|---|---|
| Deneme süresi: | <20km |
| Çıkış Gücü: | 20 mW |
Corrosion Resistance 6 In 8 Out Fiber Optic Splice Enclosures KCO-Inline-68A
| Tip: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6'sı 8'i dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Kubbe Tipi Fiber Optik Ek Kapatma, Fiber Optik Ortak Kutu 1 6 Out KCO-05A-32
| Tip: | Kubbe tipi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 1'i 6'sı dışarı |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |

