Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
SC / APC UPC Bare Fiber Adapter , Fiber Optic Cable Adapter Interchangeable
| Tip: | SC/UPC, SC/APC |
|---|---|
| Mod: | tek mod, SM |
| Şekil: | Kare, Yuvarlak |
SC Bare Fiber Adapter APC Stabilize 250um 900um Diameter Single Mode
| Tip: | SC/APC |
|---|---|
| Mod: | tek mod, SM |
| Şekil: | kare |
Square Metal Bare Fiber Adaptor FC/APC SXSM , Fibre Optic Adapter Quick Interconnect
| Tip: | FC/APC |
|---|---|
| Mod: | tek mod, SM |
| il: | 0.2dB |
Optical Bare Fibre Adaptor / SMA 905 Adapter 0.2dB Repeat Ability ISO9001
| Tip: | SMA |
|---|---|
| Mod: | tek mod, SM |
| il: | 0.2dB |
PC 3 in 3 out Fiber Optic Splice Closure Junction Box 390 x 210 x 120 mm
| Tip: | Yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Maksimum Kapasite: | 96 Çekirdek |
3 In - 3 Out PP Fiber Optic Splice Closure Underground Wall Mounting Horizontal
| Tip: | Satır içi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
| Maksimum Kapasite: | 240 çekirdek |
FTTH Network Fiber Optic Splice Closure Box Hard ABS With Anti Corrosion
| Tip: | Satır içi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 6 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Fiber Optical Splice Closure Outdoor Fiber Splice Enclosure Wall Mounting
| Tip: | Satır içi, yatay tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 8 bağlantı noktası |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
DIN Fibre Optic Coupler Fibre Adapter DIN/APC Sigle Mode For Patch Cables
| Tip: | DIN, DIN/APC |
|---|---|
| Malzeme: | maden |
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |
Green E2000 Fiber Optic Adapter , E2000/APC Adapter SM High Reliability
| Tip: | E2000, E2000/APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| kollu malzeme: | Seramik (ZrO2) |

