Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Adapter

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

Fiber Optic Adapter

(67)
Çin FC / UPC Fiber Optik Adaptör Küçük D Tipi Plastik Malzeme SM MM Simplex 1 Chanel Fabrika

FC / UPC Fiber Optik Adaptör Küçük D Tipi Plastik Malzeme SM MM Simplex 1 Chanel

FC Fiber Optik Adaptör Küçük D Tipi FC / UPC Optik Adaptör FC / APC Fiber Bağlayıcı SM MM Açıklama: - FC Konnektörleri ve Adaptörleri eski tip ürünler olarak kabul edilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullan... Read More
2020-01-02 17:44:15
Çin Patch Cordlar için FTTX MT RJ Fiber Optik Adaptör MTRJ Çoğaltıcı Dubleks Fabrika

Patch Cordlar için FTTX MT RJ Fiber Optik Adaptör MTRJ Çoğaltıcı Dubleks

FTTX MT RJ Fiber Optic Adapter MTRJ Coupler Duplex For Patch Cords Descriptions: - MTRJ fiber optic adapter (also call MT-RJ fiber optic adapter) is available in single mode UPC and multimode SPC to sastify to ... Read More
2019-12-27 16:10:54
Çin Metal Fiber Optik SMA Adaptörü, SMA Fiber Optik Konnektör Çok Modlu Simpleks Fabrika

Metal Fiber Optik SMA Adaptörü, SMA Fiber Optik Konnektör Çok Modlu Simpleks

Metal Fiber Optic Adapter , SMA Fiber Optic Connector Multimode Simplex Quick informations: - Adapter type: SMA - Channel way: 1 way (simplex), 2 ways (duplex) - Fiber mode: single mode, multimode - Color: ... Read More
2019-12-27 16:10:23
Çin Tek Modlu ST - FC Adaptör FC - ST Adaptörü Tek Yönlü Simpleks Dönüştürme Fabrika

Tek Modlu ST - FC Adaptör FC - ST Adaptörü Tek Yönlü Simpleks Dönüştürme

Single Mode ST To FC Adapter FC To ST Adapter Convert One Way Simplex Quick informations: Convert type: FC/UPC to ST/UPC Fiber mode: single mode Convert way: 1 way, simplex Material: metal and plastic A FC/UPC... Read More
2019-12-27 16:08:44
Çin Otomatik Tozlu Kap Fiber Konektör SC / APC Adaptörleri, Fiber Optik Adaptörler 0.2dB Telekom Sınıfı Fabrika

Otomatik Tozlu Kap Fiber Konektör SC / APC Adaptörleri, Fiber Optik Adaptörler 0.2dB Telekom Sınıfı

Automatic Dusty Cap Fiber Connector Adapters , Fiber Optic Adaptors 0.2dB Telecom Grade Descriptions: - Fiber optic adapters also call fiber optical adapter, optic fiber adapter, optical fiber adapter. - The ... Read More
2019-12-27 16:08:05
Çin FTTX CATV Fiber Optik Adaptör Seramik (ZrO2) Kollu Malzeme LC Çoğaltıcı Fabrika

FTTX CATV Fiber Optik Adaptör Seramik (ZrO2) Kollu Malzeme LC Çoğaltıcı

Mavi Fiber Optik Adaptör LC / UPC Flanşlı, Toz Kapağı Yok, Dubleks Açıklamaları: Fiber optik adaptör de fiber optik bağlayıcı olarak adlandırılır. Kablo fiber bağlantısına bir kablo sağlamak için kullanılır. ... Read More
2019-12-27 16:07:14
Çin Flanş Yok LC / APC Adaptör Fiber Optik PC Malzeme Dubleks Simpleks 4 Yollu Quad 55dB Geri Dönüş Kaybı Fabrika

Flanş Yok LC / APC Adaptör Fiber Optik PC Malzeme Dubleks Simpleks 4 Yollu Quad 55dB Geri Dönüş Kaybı

LC / APC Yeşil Otomatik Panjur Fiber Optik Adaptör No Flanş PC Malzeme Dubleks Simplex 4 Yolları Quad Açıklama: - LC / APC otomatik obtüratör fiber optik adaptörler, FTTH uygulamalarına uyacak şekilde özel ... Read More
2019-12-27 16:06:42
Çin LC / UPC Çift Yönlü Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tam Flanş Tek Modlu MonoMode Mavi Renk Fabrika

LC / UPC Çift Yönlü Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tam Flanş Tek Modlu MonoMode Mavi Renk

Tam Flanş LC / UPC Deklanşör Adaptör Optik Fiber Adaptör Tek Modlu MonoMode Mavi Renk Açıklama: Kablo bağlantısı için fiber optik kablo adaptörleri kullanılır. Kocent Optec Limited, hassas hizalama manşonları ... Read More
2019-12-27 16:06:10
Çin Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme Fabrika

Dörtlü LC APC Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tekli Orta Çoğaltıcı Plastik Malzeme

Yeşil Renk Quad LC APC Deklanşör Adaptörü Tekli Orta Çoğaltıcı 4 Yollu Hızlı Bilgi: - P / N: KCO-LC / APC-Dörtlü B - İsim: LC / APC Dubleks Deklanşör Adaptörü - Fiber tipi: Tekli mod (SM) 9/125 - Sinyal yolu: d... Read More
2019-12-27 16:04:27
Çin SC / APC Otomatik Deklanşör Flanşsız Fiber Optik Adaptör Tekli Plastik Malzeme Fabrika

SC / APC Otomatik Deklanşör Flanşsız Fiber Optik Adaptör Tekli Plastik Malzeme

SC APC Yeşil Renkli Fiber Optik Adaptör / Otomatik kapanma SCA Adaptörü / Flanşsız Fiber Adaptör Açıklama: - Bazen bağlayıcı olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik kabloları veya fiber optik ... Read More
2019-12-27 16:03:46
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|