Ana sayfa Ürünler

MPO MTP Patch Cord

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

MPO MTP Patch Cord

(55)
Çin Veri Merkezi için 16 Çekirdekli MPO Yama Kablosu LC FC ST SC Fiber Optik Konektör Fabrika

Veri Merkezi için 16 Çekirdekli MPO Yama Kablosu LC FC ST SC Fiber Optik Konektör

MPO OM4 Yama Kablosu LC SC Fiber Optik Konnektör 8 çekirdek 12 çekirdek 24 çekirdek Pembe Menekşe LSZH Açıklamalar: - İtme / Çekme Tırnaklı MTP / MPO Yama Kablosu - 16/32 Fiber 40GbE 40GBASE-SR4 - OM3, OM4 ... Read More
2020-01-16 18:23:25
Çin OM4 MPO MTP Yama Kablosu LC SC Konnektör 8 12 24 Çekirdekli Pembe Menekşe LSZH Kapak Fabrika

OM4 MPO MTP Yama Kablosu LC SC Konnektör 8 12 24 Çekirdekli Pembe Menekşe LSZH Kapak

MPO OM4 Yama Kablosu LC SC Fiber Optik Konnektör 8 çekirdek 12 çekirdek 24 çekirdek Pembe Menekşe LSZH Takdim etmek: - Kocent Optec Limited , gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmek ve üretmek konusunda lider ... Read More
2020-01-16 18:23:25
Çin Tek Modlu Yama Kablosu Fiber Optik APC Fiber Zayıflatma Konektörü 10dB 15dB Fabrika

Tek Modlu Yama Kablosu Fiber Optik APC Fiber Zayıflatma Konektörü 10dB 15dB

MPO / APC Optik Fiber Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı Takdim etmek: - Optik zayıflatıcı veya fiber optik zayıflatıcı, boş alanda veya optik fiberde optik sinyalin güç seviyesini azaltmak ... Read More
2020-01-16 18:23:24
Çin Elite Optik MPO MTP Yama Kablosu Zayıflatıcı Plastik 8 12 24 Çekirdekli 5dB Sarı Renk Fabrika

Elite Optik MPO MTP Yama Kablosu Zayıflatıcı Plastik 8 12 24 Çekirdekli 5dB Sarı Renk

MPO / APC Optik Fiber Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı Takdim etmek: - Optik zayıflatıcı olarak da bilinen bir fiber optik zayıflatıcı, bir optik sinyalin güç seviyesini fiber optik iletim ... Read More
2020-01-16 18:23:24
Çin MPO / APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

MPO / APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı

MPO / APC Optik Fiber Zayıflatıcı 3dB Sarı Gövde Elit Tip Düşük Ekleme Kaybı Takdim etmek: - MPO zayıflatıcı, 40 / 100G paralel optik iletimde ve MPO fiber optik konektörler kullanan diğer uygulamalarda tüm ... Read More
2020-01-16 18:23:24
Çin LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH Fabrika

LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm Dia OS1 OS2 LSZH

LC Süper Önyükleme MTP MPO Optik Yama Kablosu 8fo 12fo 24fo Fanout 3.0mm OS1 OS2 LSZH Açıklama: - MPO serisi, gövde kablolarından uzatılmış gövde kablolarına, hibrit gövde kablolarına, kaset modüllerine, MPO ... Read More
2020-01-16 18:23:23
Çin 40G Veri Merkezi MTP Bagaj Patch Kablo MPO - LC Dubleks Uniboot 8 12 24 Çekirdekli PVC LSZH Kapak Fabrika

40G Veri Merkezi MTP Bagaj Patch Kablo MPO - LC Dubleks Uniboot 8 12 24 Çekirdekli PVC LSZH Kapak

40G Veri Merkezi MTP Bagaj Patch Kablo MPO - LC Dubleks Uniboot 8core 12core 24core Açıklama: - MPO serisi, gövde kablolarından uzatılmış gövde kablolarına, hibrit gövde kablolarına, kaset modüllerine, MPO ... Read More
2020-01-16 18:23:23
Çin Veri Merkezi için Dubleks Kablo Demeti MPO MTP Yama Kablosu 40G 100G Fabrika

Veri Merkezi için Dubleks Kablo Demeti MPO MTP Yama Kablosu 40G 100G

Veri Merkezi için 40G 100G MPO MTP - LC Dubleks Kablo Demeti Fiber Optik Kamyon Yama Kablosu Özellikleri: - MTP / MPO standartlarına uygun çoklu fiber konektör - LC (SFF veri merkezi standardı), SC ayrık arayüz ... Read More
2020-01-16 18:23:23
Çin MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş Fabrika

MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş

MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A 3.0mm LSZH Standart Ekleme Kaybı Hızlı Ayrıntılar: - İsim: MPO-LC Tek Modlu 8 Çekirdekli Optik Fiber Yama Kablosu - Yüksük Uç yüzü: PC, UPC, APC - ... Read More
2020-01-16 18:23:23
Çin ODM MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek LC / UPC Tek Modlu G652D FTTH GPON için Dayanıklı Fabrika

ODM MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek LC / UPC Tek Modlu G652D FTTH GPON için Dayanıklı

OEM ODM Fiber Optik MPO Yama Kablosu 8 çekirdek LC / UPC Tek Modlu G652D FTTH GPON için Takdim etmek: - Kocent Optec Limited, gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmek ve üretmek konusunda önde gelen şirketlerde... Read More
2020-01-16 18:23:23
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|