Ana sayfa Ürünler

MPO MTP Patch Cord

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

MPO MTP Patch Cord

(43)
Çin Slayt Tipi 144 Çekirdek MPO Yama Paneli Raf Montaj Terminal Kutusu 19 '' Özelleştirilmiş Uzunluk Fabrika

Slayt Tipi 144 Çekirdek MPO Yama Paneli Raf Montaj Terminal Kutusu 19 '' Özelleştirilmiş Uzunluk

12 Fiber LC Adaptörü MPO Modülü / 12 Çekirdekli MPO Modüler Raf Tipi Yama Paneli Için SM OM3 OM4 OM5 Açıklamaları: - Bu MPO patch panel inceliksiz bir tasarıma sahiptir. - 1U uzayda 144'e kadar fiber tutar ve ... Read More
2019-09-20 17:50:19
Çin 12 Fiber LC Adaptör Mpo Fiber Optik Konnektör Patch Panel İçin Modüler Kaset Fabrika

12 Fiber LC Adaptör Mpo Fiber Optik Konnektör Patch Panel İçin Modüler Kaset

12 Fiber LC Adaptörü MPO Modülü / 12 Çekirdekli MPO Modüler Raf Tipi Yama Paneli Için SM OM3 OM4 OM5 Açıklamaları: - Bu MPO modül kaseti, 1U 144 çekirdekli MPO patch panel için özel tasarımdır. - 144 fiber ... Read More
2019-09-20 17:50:19
Çin MPO MTP Fiber Optik Yama Paneli, 144 Fiber 12 Çekirdek Optik Fiber Düzeltme Kablosu Fabrika

MPO MTP Fiber Optik Yama Paneli, 144 Fiber 12 Çekirdek Optik Fiber Düzeltme Kablosu

144 Çekirdek 1U MPO Fiber Optik Yama Paneli / MPO LC Fiber Optik Fanout Patch Kablo Raf Montajı Bizim avantajlarımız: - Kocent Optec Limited, Çin'deki öncü geçişli fiber optik ürün tedarikçisinden biridir. - ... Read More
2019-09-20 17:50:19
Çin Güçlü Mukavemet Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 144 Çekirdek 1U Raf Montajı Kolay Kurulum Fabrika

Güçlü Mukavemet Tek Modlu Fiber Düzeltme Kablosu 144 Çekirdek 1U Raf Montajı Kolay Kurulum

144 Çekirdek 1U MPO Fiber Optik Yama Paneli / MPO LC Fiber Optik Fanout Patch Kablo Raf Montajı Bizim avantajlarımız: - Fiber optik sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip Kocent Optec Limited, her tür MPO / ... Read More
2019-09-20 17:50:19
Çin Hiçbiri Modülü 1U MPO MTP Yama Kablosu MTP Raf Montajı Açılı LC OM3 OM4 Hafif Ağırlık Fabrika

Hiçbiri Modülü 1U MPO MTP Yama Kablosu MTP Raf Montajı Açılı LC OM3 OM4 Hafif Ağırlık

Yok Modül MPO Patch Panel / MTP Raf Montajlı Açılı 144 Fiber Patch Panel LC OM3 OM4 Açıklamaları: - Boyut: Standart 19 ' 1U - Maksimum kapasite: 144 çekirdek (12 adet 12 çekirdekli MPO - LC Fanout Patch Kablosu... Read More
2019-09-20 17:50:19
Çin OM4 MPO 24LC Fiber Optik Yama Kablosu Fan-Out PVC LSZH MPO Adaptörlü Kapak Fabrika

OM4 MPO 24LC Fiber Optik Yama Kablosu Fan-Out PVC LSZH MPO Adaptörlü Kapak

MPO 12LC OM3 OM4 Fiber Optik Kamyon Kablo Çekme Gözü Koruma Tüpü ile Açıklama: - Koçent Optec Limited , gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmekte ve üretmekte lider bir şirket olup, özellikle CPRI su geçirmez ... Read More
2019-09-20 17:50:18
Çin Özelleştirilmiş Fiber Optik Kamyon Kablo MPO 12LC OM3 OM4 Çekerek Göz Koruma Tüpü Fabrika

Özelleştirilmiş Fiber Optik Kamyon Kablo MPO 12LC OM3 OM4 Çekerek Göz Koruma Tüpü

MPO 12LC OM3 OM4 Fiber Optik Kamyon Kablo Çekme Gözü Koruma Tüpü ile Açıklama: - Koçent Optec Limited , gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmekte ve üretmekte lider bir şirket olup, özellikle CPRI su geçirmez ... Read More
2019-09-20 17:50:18
Çin 24 Tartı MPO MTP Yama Kablosu SM 9/125 PVC LSZH Tip A / B / C 0.2dB Ekleme Kaybı Fabrika

24 Tartı MPO MTP Yama Kablosu SM 9/125 PVC LSZH Tip A / B / C 0.2dB Ekleme Kaybı

24 Tartı MPO / APC Tek Modlu SM 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu PVC LSZH B Tipi B Tipi C Açıklama: - Kocent Optec Limited, Shenzhen Çin'de lider MPO / MTP fiber optik patch kablo üreticilerinden biridir. - ... Read More
2019-09-20 17:50:17
Çin LSZH Sarı MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek 12 Fiber Tek Modlu G657A2 Özelleştirilmiş Uzunluk Fabrika

LSZH Sarı MPO MTP Yama Kablosu 8 Çekirdek 12 Fiber Tek Modlu G657A2 Özelleştirilmiş Uzunluk

8 Çekirdek 12 Fiber MPO / APC Tek Modlu G657A2 Optik Fiber Bağlantı Kablosu LSZH Sarı Açıklama: - Kocent Optec Limited, Shenzhen Çin'de lider MPO / MTP fiber optik patch kablo üreticilerinden biridir. - Biz her ... Read More
2019-09-20 17:50:16
Çin Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Yama Kablosu 6 MPO 8fo 5 M 10 M LSZH 48 Çekirdekli MPO OM3 OM4 OM5 Fabrika

Yüksek Yoğunluklu Fiber Optik Yama Kablosu 6 MPO 8fo 5 M 10 M LSZH 48 Çekirdekli MPO OM3 OM4 OM5

48 Çekirdek MPO OM3 OM4 OM5 Fiber Optik Yama Kablosu 6 MPO 8fo 5 M 10 M LSZH Aqua Açıklama: - Kocent Optec Limited, yaygın FC, LC, SC, ST ve MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, SC Uniboot ... Read More
2019-09-20 17:50:15
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|