Ana sayfa

KOCENT OPTEC LIMITED

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

KOCENT OPTEC LIMITED

1 2 3 4 5 6
KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED KOCENT OPTEC LIMITED

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KCO, KOCENT OPTEC LIMITED
No. Çalışanları : 20~250
Yıllık satış : 4000000-5000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%

KOCENT OPTEC LIMITED sizi geleceğe bağlar.

KOCENT OPTEC LIMITED , pasif ve aktif fiber optik ürün serilerine odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir şirkettir. 2007 yılında kurulan, fiber optik aksesuar üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Güçlü Ar-Ge ekibi ve yakın kalite süreci ile eski ve yeni müşterimizden daha fazla güven alırız. Uzun vadeli ortakları olmamıza izin vermeye hazırlar.

KOCENT OPTEC LIMITED en iyi avantajlı ürün PLC splitter, fiber optik patch kablo / pigtail, fiber optik adaptör, fiber optik un-assembly konnektörü (konektör parçasını yüksük ve yüksüz olmadan tedarik edebilir), fiber optik koruma gibi fiber optik alıcı ürünüdür. kollu (büyük stok mallar, her zaman teslimata her zaman hazır), fiber optik ek yeri kapatma, fiber optik terminal kutusu, fiber optik dağıtım çerçevesi, iç ve dış fiber optik kablo, vb. Şirket işinin gelişimi ile aktif elyaf ürünleri araştırma ve satış. Fiber optik Medya dönüştürücü ve SFP XFP fiber optik modül, aktif fiber optik ürünleri yapmak için ilk adımımızdır.

Geçmişte ürünlerimiz Amerika, Kanada, Rusya, birçok Avrupa ülkesi ve Asya kooperatiflerine satıyordu. Şu anda ürünlerimiz Güney Ameria, Afrika ve Orta Doğu ülkelerine de ihracat yapmaktadır. Eğer yerel pazar genişletmek için fiber optik ürünler hakkında iyi fiyat, iyi kalite ve profesyonel teknik veriler almak istiyorsanız bizimle irtibata geçmek için çok iyi.

KOCENT OPTEC LIMITED, pasif fiber optik ürünlerin üretiminde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Hızlı bağlantı atölyesi:

Bizim hızlı bağlayıcı ambalaj yolu 10 adet / blister kutu, daha sonra 100 adet / küçük hediye kutusu, ve daha sonra 1000 adet veya 2000 adet / büyük karton kutu. 100% sevkiyat öncesi IL ile 0.3dB daha az test edilmiştir.

Yama kordon iş dükkanı:

Her tip fiber optik bağlantı kablosu için Kocent Optec Limited ürünü OEM hizmeti. Biz fiber optik yama kablosu, ftth damla yama kablosu, ordu alan açık yama kablosu, MPO yama kablosu, zırhlı yama kablosu ve fiber optik yama kablosunun ortak türü özel fiber optik patch cord üretmek zengin deneyime sahip. Tüm patch kablolar, sevkiyat öncesi% 0,2 ile 0,2dB'den daha az test edilir ve ayrıca 3D testlerden geçebilir.

Fiber optik ayırıcı iş dükkanı:

Fiber optik ayırıcı, avantajlı ürünlerimizden biridir. Fiber optik dağıtıcı üretiminde 5 yıldan fazla deneyime sahip olan biz sadece fiber optik dağıtıcının kaliteli ve telekom kalitesini sunuyoruz.

Fiber optik kablo atölyesi:

Ftth drop kablosu, iç mekan kablosu ve dış mekan kablosu da sağlayabiliriz. Yepyeni yüksek teknoloji makine ile, sevkiyat öncesi test kablo test ve telekom sınıf talep ulaşmak için tüm kablo.

Fiber optik adaptör, konnektör gövdesi atölyesi

En eski üretimlerimiz fiber optik muhafaza ve fiber optik adaptördür. Tüm konut parçası RoHS uyumlu ve telekom sınıf talebini karşılayabilir.

Büyük eşya evi:

Güçlü nakliye ortağı:

Güçlü nakliye ortağıyla, müşterimizin daha fazla nakliye maliyeti kaydetmesine yardımcı oluruz. Müşteri, içten dışa, hava yoluyla ve deniz yoluyla göndermeyi seçebilir.

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: Mrs. Mary Linh

Tel: 86-755-61119991

Faks: 86-755-61119991

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)