Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Patch Cord

Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC

Çin Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi
Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC Tedarikçi

Büyük resim :  Tek Modlu Fiber Optik Pigtail Kabloları, G657B3 Simplex Yama Kablosu Pigtail MU UPC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: RoHS, ISO9001
Model numarası: Mu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini: 50, 000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: MU / UPC konektörü 2: SC, LC, FC, ST, DIN, E2000, ...
Fiber sayımı: tek yönlü, çift yönlü, çoklu lifler Ekleme kaybı: 0.2dB
Dönüş kaybı: 50dB Fiber türü: OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Renk: Sarı, turuncu, aqua, menekşe, limon yeşili Kapak: PVC, LSZH

MU UPC Tek Mod G657B3 Fiber Optik Yama Kablosu Simplex Kablo LSZH

Giriş:

1. Fiber yama kablosu, bilgisayarı ekipmana bağlayan fiberdir.

2. Genel olarak Optik ve terminal kutusu arasındaki bağlantıda kullanılan daha kalın koruma katmanını bağlamak ve yönetmek çok kullanışlıdır.

3. MU konektörleri, kompakt çoklu optik konektörler için 1,25 mm çapında bir halka ve arka panel uygulamaları için kendinden tutmalı mekanizmadır.

4. Uygulaması yüksek hızlı veri iletişimi, ses ağları, telekomünikasyon ve yüksek yoğunluklu DWDM uygulamaları içindir.

Teknik standart:

1. Ekleme Kaybı:

UPC ≤ 0.2dB

APC ≤ 0.3dB

Tipik: 0.1dB;

2. Geri Dönüş Kaybı:

SM UPC ≥ 55dB, APC ≥ 65dB;

MM UPC ≥ 35dB

3. Değiştirilebilirlik: ≤0.2dB

4. Tuz Spreyi: ≤0.2dB

5. Tekrarlanabilirlik: (1000 kez) ≤0.1dB

6. Titreşim: (550Hz 1.5mm) ≤0.1dB

7. Yüksek Sıcaklık: (+85 100 saat sürer)

8. Düşük Sıcaklık: (-40 100 saat sürer) ≤0.2dB

9. Dairesel Sıcaklık: (-40 + 85, 100 saat sürer) ≤0.2dB

10. Nem: (+ 25 + 65 93 RH100 saat) ≤0.2db

11. Apex Ofset: 0μm≤≤50μm

12. Eğrilik Yarıçapı: 7mm≤≤25mm

13. Kablo Tipi: Tek Yönlü, Çift Yönlü, Fan Çıkışı, Dal Çıkışı;

14. Konektör Tipi: LC, SC, FC, ST, E2000, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI, ESCON vb.

15. Fiber Modu: SM (tekli mod) G652D, G655, G657

MM (çoklu mod); G651.1 (50/125, 62.5 / 125, 10 Gb / s 50/125, 40 Gbs / 100 Gb / s 50/125 )

Ürün fotoğrafı:


Özellik:

1. Telcordia GR-326-Core, IEC Standardı ile ortak

2. Yeşil Üretim, RoHS Standardı

3. Mükemmel Cilalı ve% 100 test edilmiştir.

4. Yüksek stabilite çeşitli ortamlar

5. mevcut sipariş özelleştirin

Kategori:

1. FC patch kablosu, SC patch kablosu, ST patch kablosu, LC patch kablosu, MTRJ patch kablosu, MPO patch kablosu, MU patch kablosu, SMA patch kablosu, FDDI patch kablosu, E2000 patch kablosu, DIN patch kablosu, D4 patch kablosu ve yakında.

2. Normal fiber optik patch kablosu: FC-FC, FC-SC, FC-LC, FC-ST, SC-SC, SC-ST ve benzeri

Patch kablo uzunluğu: 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m vb.

Özellikleri:
1. Düşük ekleme kaybı
2. İyi tekrarlanabilirlik
3. Büyük İade Kaybı
4. Karşılıklı uç performansı
5. İyi sıcaklık kararlılığı

Uygulama:

1. Bir fiber optik iletişim sistemi
2. Optik erişim ağı
3. Fiber-optik veri iletimi
4. Fiber optik CATV
5. Yerel bir alan ağı (LAN)
6. Test cihazları
7. Fiber optik sensörler

Teknik veri:
Veri birim FC, LC, SC Atlama Teli SR, MU MT-RJ, MPO E2000
SM AA SM AA SM AA SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Kaybı ekle DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3
≤0.3
≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3

Geri dönüş kaybı
DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
İş dalga boyu NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Değişim yeteneği DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Titreşim DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Çalışma sıcaklığı -40 ila 75 -40 ila 75 -40 ila 75 -40 ila 75
Sıcaklık yükleyin -40 ila 85 -40 ila 85 -40 ila 85 -40 ila 85
Fiber OD AA 3.0 / 2.0 / 0.9 3.0 / 2.0 / 0.9 3.0 / 2.0 / 0.9 3.0 / 2.0 / 0.9

OEM / ODM Hizmeti:
LOGO markanızı kablo, paket poşet, etiket vb. Ürünler üzerinde göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır.
 
Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla



Fiber Optik Tedarikçisinin Güvenilir Ortağı KOCENT OPTEC LIMITED:
Müşterilerimizin işlerini ve gereksinimlerini önemsiyoruz.
Distribütörlerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak ve beslemek istiyoruz ve kanal fırsatları oluşturmak için montajcılar, tasarım danışmanları, sistem entegratörleri ve son kullanıcılarla yakın çalışıyoruz.
Piyasalarımız söz konusu olduğunda parmağımız nabzın üstünde ve ortaya çıkan trendleri ve teknolojik yenilikleri sürekli izliyoruz.
Çok hızlı hareket eden bir sektördeyiz, bu nedenle müşterilerimizi ön planda tutmak için esnek ve uyarlanabilir kalıyoruz.

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)