Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Patch Cord

MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş

Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Çin KOCENT OPTEC LIMITED Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş

Çin MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş Tedarikçi
MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş Tedarikçi MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş Tedarikçi MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş Tedarikçi

Büyük resim :  MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A LSZH Kapak Özelleştirilmiş

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: ISO9001, RoHS
Model numarası: MPO / F-LC / UPC G657A-xm-LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Fiber Modu: tekli mod ve çoklu mod Kapak: LSZH
Ekleme kaybı: 0.35dB bağlayıcı: MPO / APC
lif: SM Uzunluğu: 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, 40 ...
Fiber sayımı: 8fibers Malzeme: PVC / LSZH, LSZH Ceket
Vurgulamak:

qsfp breakout cable

,

breakout fiber optic cable

MPO / APC - LC / UPC 8fo Fiber Optik Yama Kablosu SM G657A 3.0mm LSZH Standart Ekleme Kaybı

Hızlı Ayrıntılar:

- İsim: MPO-LC Tek Modlu 8 Çekirdekli Optik Fiber Yama Kablosu

- Yüksük Uç yüzü: PC, UPC, APC

- Fiber tipi: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5

- Kablo çekirdeği: 8core, 12core, 24core, 48core, 72core, 96 çekirdek, 144 çekirdek

- Kablo Tipi: Düz, Yuvarlak

Açıklama:

- MTP ve MPO devre kablosu veri iletişim ağları için güvenilir yüksek yoğunluklu ara bağlantılar.

- MTP ve MPO yuvarlak veya düz şeritte 8 ila 144 lif olabilir.

- MTP ve MPO konnektörleri için destek yöntemi A, B, C ve opsiyon markası ve dişi.

- Yüksek hızlı geniş bant ve veri ağları için yüksek yoğunluklu MTP ve MPO çok fiber konektör ürünlerinin eksiksiz bir çözümünü sunuyoruz.

- MTP ve MPO devre kablosu, yol alanının verimli kullanımını sağlamak ve kurulum süresini ve maliyetini azaltmak için kablo yönlendirmesini optimize eder.

- MTP ve MPO konnektörleri için düşük kayıplı tek modlu ve çok modlu performans ve güvenilirlik sağlar.

- MTP ve MPO, veri merkezindeki kapasiteyi en üst düzeye çıkarır, fiber raflardaki fiber yoğunluğunu artırır ve fiber yönlendirmeyi iyileştirir ve basitleştirir.

- MTP ve MPO 8 ila 144 fiber, diğer montajlar, fan çıkışı uzunluğu ve kablo uzunluğu talep üzerine temin edilebilir.


Takdim etmek:
- Kocent Optec Limited, gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmek ve üretmek konusunda önde gelen şirketlerden biridir, ağırlıklı olarak CPRI su geçirmez jumper, MPO / MTP p bağlantı kablosu , standart fiber optik yama kablosu, hızlı bağlantı, PLC Splitter , fiber optik kutu ve kablo.

- Biz MPO / MTP patch kablosu her tip uzunluğu ile OEM / ODM hizmeti sunmak.

- MPO / MTP bağlantı kablosumuz Tekli modda ve Çok Modlu olarak mevcuttur (OM1, OM2, OM3, OM4 ve OM5).

- Konektör MPO / MTP ve LC, FC, ST, SC, E2000, MU, DIN, MTRJ, vb.Gibi diğer konnektör tipleri olabilir ...

Özellikleri:

- Tek mod ve Çoklu Mod (Düz / Yuvarlak) mevcut
- Yüksek elyaf yoğunluğu (maksimum 24 elyaf)
- Tekli konnektördeki fiber: 4, 8, 12 24
- Kilitleme konektörünü takın / çekin
- APC ile yüksek yansıma kaybı
- Küçük Form Faktörü, 12 Fiber veya 24 Fiber itme / çekme optik konektörleri.

Uygulama

- CATV,

- Metro,

- Test ekipmanı,

- Tesisler,

- Etkin cihaz sonlandırma,

- Telekomünikasyon ağları,

- Yerel Alan Ağları (LAN),

- Veri İşleme ağları,

- Geniş Alan Ağları (WAN'lar),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA, ...)

İlişki Ürünleri:


Şartname:


tip
Tek mod Tek mod Çoklu Mod
(APC Lehçe) (UPC Lehçe) (PC Cilası)
Fiber Sayısı 8,12,24 vb. 8,12,24 vb. 8,12,24 vb.
Elyaf Türü G652D, G657A1 vb. G652D, G657A1 vb. OM1, OM2, OM3 vb.
Maksimum Ekleme Kaybı Seçkinler Standart Seçkinler Standart Seçkinler Standart
Düşük kayıp Düşük kayıp Düşük kayıp
.30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.60dB
Geri dönüş kaybı ≥60 dB ≥60 dB NA
dayanıklılık Times500 kez Times500 kez Times500 kez
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Test Dalgaboyu 1310nm 1310nm 1310nm

Polarite türü:


OEM / ODM Hizmeti:
Kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde mallarda kendi markanızın LOGO'yu göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. OEM ve ODM hizmetlerimiz her zaman yapmaya hazırdır.


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalaj göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb.Gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb.
- Deniz yoluyla

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: Mr.He

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)