Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Patch Cord

SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH

iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
iyi kalite Fiber Optic Patch Cord satış için
Ben sohbet şimdi

SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH

Çin SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH Tedarikçi
SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH Tedarikçi SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH Tedarikçi SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH Tedarikçi

Büyük resim :  SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored / Zırhlı FTTA TPU LSZH

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: KCO
Sertifika: ISO9001, RoHS
Model numarası: SCU-CPRI-2fo-7.0mm / 2.0 LSZH-xm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, L / C
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
konektörü 1: SC / UPC, SC / APC, SC MM konektörü 2: FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek: 2 çekirdek Ekleme kaybı: 0.2dB
Dönüş kaybı: 55dB Kablo örtüsü malzemesi: LSZH, TPU

SC CPRI Dış Mekan Fiber Optik Yama Kablosu Amored

Zırhsız Kara Ordusu FTTA TPU LSZH Black


Yeni nesil kablosuz baz istasyonları için CPRI fiber yama kablosu (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / GSM). Bu tür ürünler dış ortam koşulları ve olumsuz hava koşulları için FTTA (kulenin tepesine kadar elyaf) program gereksinimlerini karşılayabilir. Özellikle 3G, 4G, 5G ve WiMax baz istasyonlarında ve fiber optik dağınık zoom teknolojisinde CPRI fiber patch kablosu hızla standart konektör arayüzü haline geliyor.

KOCENT OPTEC LIMITED , her türlü fiber optik patch cord için OEM ve ODM hizmeti vermektedir.
Ordu alanında özel açık alan işlemleri fiber optik yama kablosu gibi ODVA patch kablosu, NSN patch kablosu, PDLC patch kablosu, DLC patch kablosu, ODC patch kablosu, RRU patch kablosu, TPU patch kablosu, CPRI patch kablosu, Optitap patch kablosu, Mini SC yama kablosu ve OM3, OM4 yama kablosu.
Her türlü saha operasyonlarında fiber optik patch kablosu ile farklı tipte su geçirmez konektörler, Telekom 3G, 4G, 5G, LTE, BBU, RRU, RRH baz istasyonu kullanımlarını sağlıyoruz.
Üretim ekipmanlarının tamamlanması ve kalite kontrol sürecinin kapatılmasıyla müşterimize Telekom standardı mal tedarik ediyoruz.

Parametre:

tip SM-UPC SM-APC AA-UPC
Tipik MAX Tipik MAX Tipik MAX
Ekleme kaybı ≤0.1 ≤0.3dB ≤0.15 ≤0.3dB ≤0.05 ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB 60dB ≥30dB
dayanıklılık 500 çiftleşme döngüsü
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85


Hızlı bilgi:
- Konektör Sonu 1: SC
- Konektör Sonu 2:
SC,
İsteğe bağlı: LC, FC, SC, ST, E2000, ....
- Kablo:
Zırhlı,
İsteğe bağlı: zırhsız
- Kapak:
LSZH,
İsteğe bağlı: TPU, PE
- Dış Çap:
7.0mm,
İsteğe bağlı: 4.8mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm, 6.5mm
- İç çap:
2.0mm,
İsteğe bağlı: 0.9mm, 0.6mm
- Fanout kısmı:
2.8mm zırhlı,
İsteğe bağlı: 3.0mm zırhsız, 2.0mm zırhsız
- Siyah renk
- Uzunluk: 5m, 10m, 20m, 30m, 40m, 50m, 60m, 70m, 80m, 90m, 100m, 150m, 200m, 300m, 500m, ...

CPRI Patch Kablo Yapıları:


Özellikler:
- Gelecekteki bir genişleme için kolayca atlama kabloları ekleyin / takın
- Hızlı yerinde montaj için fabrikada monte edilen kablolar
- IP67 su ve toz koruması
- Küçük bükme yarıçapı ve mükemmel kablo yönlendirme özellikleriyle esneklik
- Müşteriye özel güç ve fiber optik konektörlerle donatılmıştır

7.0mm Zırhsız Saha Kablo Yapısı:


7.0mm Zırhlı Saha Kablo İnşaatı:

Uygulama:
1- Anten Fiberine (FTTA)
En yeni ve yeni nesil mobil iletişim sistemleri (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE, vb.), Baz istasyonunu anten direğindeki uzak üniteye bağlamak için fiber optik besleyicileri yerleştirir.

2- Otomasyon ve endüstriyel kablolama
en yüksek güvenilirliği ve çalışma güvenliğini sağlar. Sağlamlaştırılmış tasarım, veri hatlarını durumda bile canlı tutan en yüksek mekanik ve termal sağlamlığı sağlar
Şok, en güçlü titreşim veya kazara yanlış kullanım.

3- Gözetleme sistemleri
Güvenlik kamera üreticileri, kompakt boyutları ve sağlam tasarımları için ODC konektörlerini tercih ediyor. ODC montajları, erişilmesi zor alanlarda ve montaj güvenliği en yüksek alanlarda bile kolaydır.

4- Deniz ve gemi yapımı
Yüksek korozyon direnci, hem donanma hem de inşaat gemisi üreticilerine ODC meclislerini yerleşik iletişim sistemleri için kullanma konusunda ikna etti. Nikel kaplama konektörler nemli ve tuzlu ortamlara dayanır ve 20 yıl ve üzeri ömürleri garanti eder.

5- Yayın
geçici kablo tesisatları için bir dizi mobil kablolama sistemi ve ODC tertibatı sunar
spor olaylarının yayınlanması, araba yarışı vb. için ve doğal afet durumunda geçici bağlantılar için gereklidir.

Ürün fotoğrafı:


Özellikler:

Parametreler Standart Fiber Kablo Grupları
Bağlayıcı A tarafı: Zırhlı SC
B tarafı: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, ODVA konektörü, DLC (çift yönlü LC), NSN, Ericson, Huawei,
Lif sayısı

2 çekirdek
4 çekirdek
6 çekirdek
8 çekirdek
12 çekirdek
24 çekirdek
48 çekirdek

Elyaf Türü

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

AA
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Ceket Malzemeleri

LSZH
TPU
PE

Kablo çapı

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Dalga Boylarını Test Etme

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
D45dB (PC / UPC)
D55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Değişim yeteneği ≤ 0.2dB
Kablo Grupları Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan Çıkışı Patch kablosu / Branch patch kablosu
Çalışma sıcaklığı -14 ℃ ~ + 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃


OEM / ODM Hizmeti:
LOGO markanızı kablo, paket poşet, etiket vb. Ürünler üzerinde göstermek istiyorsanız. Hiç sorun değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır.


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla

İletişim bilgileri
KOCENT OPTEC LIMITED

İlgili kişi: MaryLinh

Tel: +8618664578169

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)