-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Wall Pole Mountable 288 Cores Fiber Optic Splice Closure Enclosure Box KCO-JCD-288
| Tip | Satır içi tip, Yatay tip | Kablo bağlantı noktaları | 8 bağlantı noktası |
|---|---|---|---|
| Kablo çapı | 10.0~17.0 mm | dak. kapasite | 4 Çekirdek |
| Maksimum Kapasite | 288 Çekirdek | Malzeme | PPR, ABS, PC, PP |
| Vurgulamak | Fiber optik bağlantı muhafaza,Fiber Optik Ek Kapanması |
||
Duvara/Direğe Monte Edilebilir 288 Çekirdek Fiber Optik Ek Kutusu KCO-JCD-288
Genel Bakış:
KCO-JCD-288 Fiber Optik Ek Kutusu, fiber erişim terminali kutusu olarak da adlandırılır, kapanış olarak 24 aboneye ve 144 ekleme noktasına kadar tutabilir.
FTTX ağ sisteminde besleyici kablonun dağıtım kablosuyla bağlantısı için bir ekleme kutusu ve sonlandırma noktası olarak kullanılır.
Fiber ekleme, ayırma, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısını tek bir sağlam koruma kutusunda entegre eder.
Vidasız sızdırmazlık için tasarlanmıştır.
Kompakt boyutu ve çevirmeli kapağı, tam işlevselliğin yanı sıra kolay kullanım sağlar.
Ek tepsileri bir taraftan menteşe ile birleştirilmiştir, bu da her tepsideki işlemi kolaylaştırır.
İşlem hasarını önlemek için tasarlanmıştır.
Yatay fiber optik ek kutusu hakkında hızlı detay:
| Parça numarası: | KCO-JCD-288 |
| Adı: | Duvara/Direğe Monte Edilebilir Fiber Optik Ek Kutusu |
| Boyut: | 395*245*130mm |
| Ağırlık: | yaklaşık 5.0kg |
| Kablo giriş portu: | 8 port |
| Uygulama kablo çapı: | Maks. 17.50mm |
| Fiber kapasitesi: | 288 çekirdek |
| Ek tepsi numarası: | maks. 12 tepsi |
| Sızdırmazlık tipi: | Mekanik |
| Renk: | Siyah |
| Paketleme: | 4 adet/karton/540*410*375mm |
Teknik:
- IP-68 Koruma seviyesine sahip su geçirmez tasarım.
- Kaplamalı ek kaseti ve adaptör tutucusu ile entegre edilmiştir.
- Darbe testi: 1K10.
- Çekme Kuvveti: 100N.
- Tam Sağlam Tasarım
- Tüm paslanmaz metal plaka ve paslanmaya karşı cıvata somunları.
- Fiber bükülme yarıçapı kontrolü 400 mm'den fazla.
- Füzyon ekleme veya mekanik ekleme için uygundur.
- Malzeme: ABS/PC/PPR/PP Plastik
- Kablo Çapı: 7.0-17.0mm
- Çalışma sıcaklığı: -40℃ ila 65℃
Uygulamalar:
- FTTH erişim ağında yaygın olarak kullanılır
- Telekomünikasyon ağları
- CATV ağları
- Veri iletişimi ağları
- Yerel alan ağları
- Doğrudan gömülü, yeraltı, boru hattı, el delikleri, kanal montajı, duvar montajı, direk montajı.
Özellikler:
- Kolay kullanım ve kurulum.
- Kolay ekleme için döner ve sökülebilir ek tepsisi
- Yüksek korozyon direnci
- Herhangi bir zorlu ortama uygundur
- Yıldırıma karşı korumalı
- Harika su geçirmez işlev.
- Duvara monte edilebilir
- Direğe monte edilebilir
Ürün resimleri:
![]()
![]()
![]()
![]()
Kurulum:
![]()
Bu ek kutusunun yanı sıra, 16 çekirdek ve 24 çekirdek için bu serideki ek ayırıcı kutusunu da tedarik ediyoruz, kutuya ayırıcı takılmasına izin verebilir, örneğin 1*2, 1*4, 1*8, 1*12, 1*16, 1*24 fiber optik ayırıcı. Ayırıcı talebini karşılamak için bir adaptör plakası takabiliriz.
OEM/ODM Hizmeti:
Mallar üzerinde kendi marka LOGONUZU görüntülemek isterseniz, örneğin kablo, paket çantası, etiket veya herhangi bir yerde. Bu bir sorun değil. OEM ve ODM hizmetimiz her zaman bunu yapmaya hazırdır.
Paketleme:
Standart İhracat Ambalajına Göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.
Nakliye:
- UPS, TNT, DHL vb. gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb.
- Deniz yoluyla

