• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Ip67 Su Geçirmez Fiber Optik Splice Kapatma Mini Odva Optitap Bağlayıcı Bağlantı Kutusu

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika iSO9001, RoHS
Model numarası KCO-ODVAbox-12A
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 5 ~ 14 iş günü
Ödeme koşulları T / T, L / C
Yetenek temini 5, 000PCS/HAFTA
Ürün ayrıntıları
Kablo Bağlantı Noktaları 12 bağlantı noktaları Kablo çapı 8.0 ~ 22.0mm
bağlayıcı SC, LC, MPO, FC, ST, ... Su seviyesi IP67
Malzeme PPR, ABS, PC, PP Yükleme yolu Duvara montaj, direk montajı, anten
Vurgulamak

Fiber optik bağlantı muhafaza

,

Fiber Optik Ek Kapanması

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

KCO-ODVAbox-12A Açık IP67 FTTA Su Geçirmez Mini ODVA Optitap Bağlayıcı Bağlantı Kutusu

DSC DLC MPO

Açıklamaları:

- Anten Sağlam Ara Bağlantıya açık su geçirmez korumalı ODVA-LC / SC / MPO Fiber

- Yeni nesil WiMax ve uzun süreli evrimleşme (LTE) fiberinin dış mekan kullanımı zorlu gereksinimleri için anten (FTTA) bağlantı tasarımını karşılamak için, SFP bağlantısı arasında uzak radyo sağlayan ODVA-DLC konnektör sistemi piyasaya sürüldü. ve Telekom uygulamaları için kullanılan baz istasyonu.

- SFP alıcı-vericisini adapte etmek için bu yeni ürün pazarda en yaygın olanı sağlar, böylece son kullanıcılar telsiz sisteminin özel gereksinimlerini karşılamayı seçebilir.

Özellik:

- Yüksek uyumluluk: ODVA, Hconn, Mini SC, AARC, PTLC, PTMPO veya güç adaptörü monte edilebilir.

- Fabrika mühürlü veya saha montajı.

- Yeterince güçlü: 1200N çekme kuvveti altında uzun süreli çalışmak.

- Tek veya çok yönlü sert konnektör için 2 ila 12 port.

- Fiber bölme için PLC veya ekleme kılıfı ile mevcuttur.

- IP67 su geçirmezlik derecesi.

- Duvar montajı, anten montajı veya tutma direği montajı.

- Azaltılmış açı yüzeyi ve yükseklik, çalışırken hiçbir konnektörün karışmamasını sağlar.

- IEC 61753-1 standardına uygun.

- Uygun maliyet:% 40 çalışma süresinden tasarruf edin.

- Ekleme kaybı: SC / LC≤0.3dB, MPT / MPO≤0.5dB, Geri dönüş kaybı: ≥50dB.
- Çekme mukavemeti:> 50 N
- İş stresi: 70 kpa ila 106 kpa;
- Sıcaklığı kullanma: - 40 ~ + 75 ℃
- Bağıl nem: ≤% 85 (+ 30 ℃).
- Koruma sınıfı: IP67
- Dahili envanter yedek fiber optik, kullanım ve bakımda elverişli.
- Optik fiber kaynak veya soğuk olabilir, uygulanabilir kapsam geniş, kullanım için özellikle uygundur
Çok katlı ve yüksek katlı kiracılar, kurulumu kolay, kurulumu kolay.
- Malzeme: ABS yeni direnç yakıt, kalite güvence, alev geciktirici performans ile uyum
iletişim endüstrisi standardı, alev geciktirici sınıf UL94V - seviye 0
- Uygun adaptör: MIni-SC, H konektörü-SC, ODVA-LC, ODVA-MPO, ODVA-MPT.
- Yapı: açık tip
- Renk: gri (renk özelleştirilebilir)
- sızdırmazlık yolu: TPE mühürler
- Kurulum yöntemi: havai, asılı.

Özellikler:

boyutlar 365 * 137 * 90 (kapaksız); 375 * 142 * 120mm (kapaklı)
Giriş koruması IP67
Sıcaklık aralığı -40 ila 80 derece
Kablo gücü üyesi Zırhlı veya olmayan zırhlı
Kablo türü Hibrit veya melez olmayan
Yuvarlak kablo OD 5-14mm
Düz kablo boyutu 4.6 * 8.9mm
Kablo ceket malzemesi LSZH, PE, TPU
Bükülme yarıçapı 20D
Kablo ezilme direnci 200N / cm uzun vadeli
Gerilme direnci 1200N uzun vadeli
Uv direnci ISO 4892-3
Fiber koruma değerlendirmesi UL94-V0
PLC sayısı 1 adet veya 2 adet
Füzyon koruma kılıfı sayısı 1 adet 24 adet


Ürün fotoğrafları: