• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

FC / UPC - FC / UPC Fiber Optik Patch Kabloları Hızlı Ethernet 10G için 50/125 Violet

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası FC-FC-DX-OM4-3.0mm-Mor
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri PE torba, karton kutu, tahta rulo
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Ürün ayrıntıları
bağlayıcı FC / PC Modu Muti Modu OM4
Kapak PVC, LSZH Ekleme kaybı 0.2dB
Dönüş kaybı 55dB Çapı 2.0mm, 3.0mm
Uzunluğu 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ... Çekirdek 50/125
Vurgulamak

Fiber optik bağlantı kablosu

,

yama kablosu helezon

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

FC / UPC-FC / UPC OM4 Fiber Optik Yama Kablosu Jumper 50/125 Menekşe 10G PVC LSZH


Açıklama:
- Koçent Optec Limited, FC, LC, SC, ST ve MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, SC Uniboot gibi ortak fiber optik patch kablolar için her türlü OEM servisi sağlar . Özel olarak OM4 Fiber Optik Yama Kablosu.

Uygulama:
- Hızlı internet,
- Veri İletişim LAN ve WAN
- Yüksek hızlı Kurumsal sunucular
- Çoklayıcılar, anahtarlar ve yönlendiriciler
- Optik Erişim ve ATM Ağları Ekipmanı
- Optik Ulaştırma ve Telekomünikasyon,
- FTTH
- FTTD
- FTTX Anahtarlama Ekipmanları

FC konektörü hakkında:
- FC konnektörü, yüksek titreşimli ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, dişli bir gövdeye sahip fiber optik konektördür.
- Genellikle tek modlu fiber optik ve polarizasyon koruyan optik fiber ile kullanılır.
- FC konektörleri datacom, telekomünikasyon, ölçüm ekipmanı ve tek modlu lazerlerde kullanılır.
- SC ve LC konektörleri tarafından daha az yaygın hale geliyorlar.
- FC konnektörü, TIA fiber optik konnektör arametibilite standardı EIA / TIA-604-4 standardize edilmiştir.
- FC konektörü orijinal olarak mucitleri tarafından "Saha Montaj Konnektörü" olarak adlandırılmıştır. "FC" ismi "halka konektörü" veya "fiber kanal" için bir kısaltmadır.

OM4 fiber hakkında:
- OM4, 10 Gb / sn, 40 Gb / sn ve 100 Gb / sn iletim için tasarlanmış 4.7GHz * km EMB bant genişliğine sahip, lazerle optimize edilmiş 50um fiberdir.
- OM4 fiber, 2005 yılından beri piyasada olup OM3 veya OM3 fiber olarak satılmaktadır. OM4 kablo adı, tüm üreticiler arasındaki isimlendirmeyi standartlaştırır, böylece müşteri satın aldıkları ürün hakkında daha net bir fikir sahibi olur.
- OM4 fiber tamamen OM3 fiber ile geriye dönük olarak uyumludur ve aynı ayırt edici aqua ceketini paylaşır.
- OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metre'ye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla) ve 4700 MHz-km'lik Etkili Modal Bant Genişliği (EMB) sunar.

K ey Özellikleri:
- Yüksek geri dönüş kaybı, düşük ekleme kaybı
- iyi eşanjlılık ve dayanıklılık
- Yüksek güvenilirlik ve kararlılık
- Telcordia, GR-326-Core, IEC ve RoHS Standardına uymak
- 50 / 62.5-125um fiber esaslı çok modlu (MM)
- Seramik Yüksük

Ürün fotoğrafları:



Şartname:

Parametreler Standart Fiber Kablo Montajları
Fiber türü SM (G.652 / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3)
Ceket Malzemeleri LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC
Bağlayıcı türü SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Yüksük Malzemeler Seramik
Dalga boylarını test etme 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Ekleme Kayıpları (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB
(PC / UPC)
Geri Dönüş kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
exchangeability ≤ 0.2dB
Kablo Kurulları Pigtail / Simplex / Dubleks / Fan-out Patchcord
Çalışma Sıcaklığı (° C) -10 ~ + 70
Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ +85
paket 1unit / çanta
* Belirtilen tüm değerler konektörlerle.


OEM / ODM Hizmeti:
Kendi markanız LOGO'yu kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde bulabilirsiniz. Bu bir problem değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb gibi uluslararası ekspres
- Internatioal hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla