• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Dubleks / Simpleks Fiber Optik Yama Kablosu, FC / PC Konnektörü ile Fiber Optik Patch Kablo

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası SC-SC-DX-OM4-3.0mm-Mor
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri PE torba, karton kutu, tahta rulo
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Ürün ayrıntıları
bağlayıcı FC / PC Modu Muti Modu OM4
Kapak PVC, LSZH Ekleme kaybı 0.2dB
Dönüş kaybı 55dB Çapı 2.0mm, 3.0mm
Uzunluğu 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ... Çekirdek 50/125
Vurgulamak

Fiber optik bağlantı kablosu

,

yama kablosu helezon

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

SC / PC-SC / PC OM4 Dubleks Simplex Fiber Optik Yama Kablosu Jumper 50/125 Menekşe 10G PVC LSZH


Açıklama:
- Koçent Optec Limited, FC, LC, SC, ST ve MT-RJ, E2000, MPO, MTP, ESCON, FDDI, DPLC, LC Uniboot, SC Uniboot gibi ortak fiber optik patch kablolar için her türlü OEM servisi sağlar . Özel olarak OM4 Fiber Optik Yama Kablosu.

SC konektörü hakkında:
- SC, en yaygın kullanılan fiber konektörlerden biridir. Daha fazla Sınıflandırma SC parlatma tipi ile, biz SC APC konektörü ve SC UPC konektörü var.

- Bu makale SC APC'yi SC UPC'ye tanıtacak ve seçim rehberiniz için farklarını gösterecektir.
- SC, Abone Konektörünün kısaltmasıdır, bazen Kare Konektör veya Standart Konektöre de atıfta bulunur.

- SC, yüksek performanslı ve hassas hizalama için tek modlu dupleks sistemde yaygın olarak kullanılan, çıtçıtlı (basma-kaplinli) kaplin tipine ve 2.5 mm çapında bir halkaya sahip bir fiber optik konektördür.

OM4 fiber hakkında:
- OM4, 10 Gb / sn, 40 Gb / sn ve 100 Gb / sn iletim için tasarlanmış 4.7GHz * km EMB bant genişliğine sahip, lazerle optimize edilmiş 50um fiberdir.
- OM4 fiber, 2005 yılından beri piyasada olup OM3 veya OM3 fiber olarak satılmaktadır. OM4 kablo adı, tüm üreticiler arasındaki isimlendirmeyi standartlaştırır, böylece müşteri satın aldıkları ürün hakkında daha net bir fikir sahibi olur.
- OM4 fiber tamamen OM3 fiber ile geriye dönük olarak uyumludur ve aynı ayırt edici aqua ceketini paylaşır.
- OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metre'ye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla) ve 4700 MHz-km'lik Etkili Modal Bant Genişliği (EMB) sunar.

OM3 ve OM4 arasındaki farklar:

- OM3 ve OM4 kabloları IEEE ve TIA / EIA standartlarında belirtilen her iki tip kademeli çok modlu fiber optik kablolardır.

- OM3 ve OM4, bugün sahip olduğumuz yüksek hızlı ağlarla çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış lazerle optimize edilmiş çok modlu fiber (LOMMF) kablolardır.

- Çok benzer yapılara sahipken, OM4, 4700 megahertz bant genişliğinden dolayı OM3 kablolarının 2500 megahertz bant genişliğine göre daha uzun mesafeler yapabilmektedir. OM4, mevcut en hızlı fiber optik kablolardan biridir ve standardın Ağustos 2009'da TIA / EIA tarafından onaylandığı yeni bir teknolojidir; OM3 ve OM4'ü kapsayan IEEE 802.3ba 40G / 100G Ethernet standardı kısa bir süre önce Haziran 2010 olarak onaylandı.

- Sadece mükemmel performans sergilemezler, aynı zamanda OM3 ve OM4 çok modlu fiber optik kablolar da uygun maliyetli fiber optik kablolama seçenekleridir.

- Fiber optik kabloların bu üst kısımlarını kullanarak, güvenli veri merkezi artık sadece en yüksek kapasiteye sahip olmakla kalmayıp, ordunun gelecek yıllardaki yüksek performans standartlarını karşılamalıdır.

K ey Özellikleri:
- Yüksek geri dönüş kaybı, düşük ekleme kaybı
- iyi eşanjlılık ve dayanıklılık
- Yüksek güvenilirlik ve kararlılık
- Telcordia, GR-326-Core, IEC ve RoHS Standardına uymak
- 50 / 62.5-125um fiber esaslı çok modlu (MM)
- Seramik Yüksük

Uygulama:
- Hızlı internet,
- Veri İletişim LAN ve WAN
- Yüksek hızlı Kurumsal sunucular
- Çoklayıcılar, anahtarlar ve yönlendiriciler
- Optik Erişim ve ATM Ağları Ekipmanı
- Optik Ulaştırma ve Telekomünikasyon,
- FTTH
- FTTD
- FTTX Anahtarlama Ekipmanları


Ürün fotoğrafları:



Şartname:

Parametreler Standart Fiber Kablo Montajları
Fiber türü SM (G.652 / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3)
Ceket Malzemeleri LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC
Bağlayıcı türü SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
Yüksük Malzemeler Seramik
Dalga boylarını test etme 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
Ekleme Kayıpları (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB
(PC / UPC)
Geri Dönüş kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)
≥35dB (PC / UPC)
exchangeability ≤ 0.2dB
Kablo Kurulları Pigtail / Simplex / Dubleks / Fan-out Patchcord
Çalışma Sıcaklığı (° C) -10 ~ + 70
Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ +85
paket 1unit / çanta
* Belirtilen tüm değerler konektörlerle.


OEM / ODM Hizmeti:
Kendi markanız LOGO'yu kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde bulabilirsiniz. Bu bir problem değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb gibi uluslararası ekspres
- Internatioal hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla