• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Multimode MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptör OM3 OM4 OM5 0.3dB Dayanıklılık

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı kCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası MPO-adt
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 3 ~ 5 iş günü
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini 500, 000pcs/ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme Plastik Dayanıklılık 0.3dB
IL 0.3dB Dalga boyu 1260 ~ 1650nm
Türü MPO-MPO Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 70 derece
Vurgulamak

breakout fiber optic cable

,

fiber optic breakout cable

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
MPO MTP Adaptörü OM3 OM4 OM5 Aqua Çok Modlu Fiber Optik Adaptör Flanşlı

Açıklamaları:

* MPO fiber optik adaptör, 2 adaptör kapağı ve 1 adaptör gövdesi tarafından oluşturulmuştur, birlikte 2 MPO yama kablosunu veya MPO pigtail ile birlikte MPO yama kablosunu birbirine bağlamak için kullanılır.

* MPO adaptörü, fiber optik konektörleri hizalamak için tasarlanmış mekanik bir cihazdır.

* İki yüksükleri bir arada tutan ara bağlantı manşonunu içerir.

* MPO adaptörü, kalıp için plastik veya metal gövde için standart olarak siyah renkte gelir.

* MTP Konnektör Adaptörü bir SC Ayakizi, Azaltılmış Flanş, Aqua, ve 2 Toz kapağı ile birlikte gelir.
* Adaptör gövdesi Polyethermide'den imal edilmiştir, yay klipsi paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve toz kapağı polikarbonattan yapılmıştır, hepsi enkaz oluşumu potansiyelini azaltır.
* Bir Karşılıklı Anahtar Yönlendirmesiyle yapılandırılmıştır, bu da konektörlerin anahtar-üstü hale getirilmesi anlamına gelir.
* 4 fiberden 72 fibere kadar herhangi bir MTP Konektörü için çalışır.
* Gövde kablolama ve kasetlerinde yaygın olarak kullanılır,
* Uygun standartları karşılar ve paralell optikleri ve MTP Adaptörü ihtiyaçlarınız için idealdir.

Ürün avantajı:

* MTP MPO Tekli Çoklayıcı Adaptör

* CATV, LAN, Telekom ağı, test ekipmanları için geçerlidir

* Çok Modlu veya Tek Modlu, Tek Taraflı veya Dubleks isteğe bağlı
* PC / APC mevcut
* Kare, yuvarlak, tek / çift bağlantılı, dörtlü 2 çekirdek veya 4 çekirdekli şekil isteğe bağlı
* Seramik kol, bakır, çinko alaşımı ve plastik gövde
* IL = 0.2dB, RL50dB (pc); RL60DB (apc)
* Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ + 85 ° C
* Standart takma gücü: 2 ~ 6N
* Dayanıklılık> 1000 kez

Kullanımı:

Özellikler:

- MPO / MTP arayüzleri için IEC 61754-7 ve TIA / EIA 604-5 standartlarını karşılayın

- Dahili obtüratör mevcut

- Anahtarın anahtarlanması için anahtar mevcut veya tuşa basmak için

- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

- Mekanik boyutların hassasiyeti

- Yüksek güvenilirlik ve istikrar

- Seramik veya Bronz Kol

- PC, APC, isteğe bağlı UPC

- Tek Yönlü / Dubleks

- Hibrid adaptör İsteğe bağlı

Ürün resimleri:

Şartname:

Ürün MTP MPO Tekli Çok Modlu Çoklayıcı Adaptörü
tip FC SC LC ST MPO MU MTRJ
Lif sm om1 om2 om3 om4
çekirdekler Simplex Dubleks Dörtlü
Renk Mavi Gri Aqua
Flanşlı Evet
Atalet kaybı <0.3db
Geri dönüş kaybı > 55dB
paket Blister veya PE torbalar
dayanıklılık ≤0.2dB (1000 kez)

Çevre ve mekanik

Özellikleri Test koşulu Uygunluk Test sonucu
Titreşim 10-55Hz, 1,5 mm, 60 dk IEC61300-2-1 ≤0.2dB
Çiftleşme dayanıklılık 1000 Çiftleşme, her 25 çiftleşme temizleyin. IEC61300-2-2 ≤0.2dB
darbe 1,5 m, 8 damla IEC61300-2-6 ≤0.2dB
Kaplin Mekanizmasının Gücü 40N, 10Min, L = 22-28 cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
Sıcaklık bisiklet 40ºC ila + 75ºC, 40 döngü IEC61300-2-22 ≤0.2dB
Sıcaklık nem bisiklet 40ºC,% 95, 96Hr IEC61300-2-21 ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB
Depolama sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB

OEM / ODM Hizmeti:

Kendi markanız LOGO'yu kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde bulabilirsiniz. Bu bir problem değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Paketleme:

Stardard İhracat Ambalajına göre.

Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:

- UPS, TNT, DHL, vb gibi uluslararası ekspres

- Internatioal hava: CA, AA, EA, vb

- Deniz yoluyla