• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

FTTA FTTH Fiber Optik Adaptör Aqua Renk Düşük Ekleme Kaybı Flanşlı

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı kCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası MPO-adt
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 3 ~ 5 iş günü
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini 500, 000pcs/ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme Plastik Dayanıklılık 0.3dB
IL 0.3dB Dalga boyu 1260 ~ 1650nm
Türü MPO-MPO Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 70 derece
Vurgulamak

breakout fiber optic cable

,

fiber optic breakout cable

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
MPO MTP OM4 Adaptör Fiber Optik Adaptör FTTA FTTH Aqua Renk Plastik Flanşlı

Açıklamaları:

MTP / MPO adaptörünün anahtarlama ve anahtarlama için anahtarlama olarak iki türü vardır.
MTP / MPO stilinde kablodan kabloya veya kablodan ekipmana bağlantı sağlar.
4 fiberden 72 fibere kadar her türlü MTP Bağlayıcısı için çalışır, yaygın olarak gövde kablolama ve kasetlerinde kullanılır.
Bu adaptör uygun standartları karşılar ve paralell optikleriniz ve MTP adaptörünüzün ihtiyaçları için idealdir.

MPO Fiber Optik Adaptör MPO Patchcord'a MPO patchcord Fiber bağlanmasını sağlamaktır.

MPO Optik Adaptörler , hem tek modlu hem de çok modlu olan plastik muhafazalı flanş tipi adaptörlerdir.

MPO Adaptörler , veri ve telekomünikasyon sistemlerinde yüksek yoğunluklu arka panel ve Baskılı Devre Kartı (PCB) uygulamalarında kullanılmaktadır. Standart konektörlerin yoğunluğunun 12 katına kadar sunarlar.

MPO adaptörleri önemli yer ve maliyet tasarrufu sağlar.

Kompakt boyut ve hassas tasarım

Yüksek yoğunluklu fiber optik yerleştirme

Düşük ekleme kaybı ve iyi değişebilirlik

Boyut:

Özellikler:

- MPO / MTP arayüzleri için IEC 61754-7 ve TIA / EIA 604-5 standartlarını karşılayın

- Dahili obtüratör mevcut

- Anahtarın anahtarlanması için anahtar mevcut veya tuşa basmak için

- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

- Mekanik boyutların hassasiyeti

- Yüksek güvenilirlik ve istikrar

- Seramik veya Bronz Kol

- PC, APC, isteğe bağlı UPC

- Tek Yönlü / Dubleks

- Hibrid adaptör İsteğe bağlı

Ürün avantajı:

* MTP MPO Tekli Çoklayıcı Adaptör

* CATV, LAN, Telekom ağı, test ekipmanları için geçerlidir

* Çok Modlu veya Tek Modlu, Tek Taraflı veya Dubleks isteğe bağlı
* PC / APC mevcut
* Kare, yuvarlak, tek / çift bağlantılı, dörtlü 2 çekirdek veya 4 çekirdekli şekil isteğe bağlı
* Seramik kol, bakır, çinko alaşımı ve plastik gövde
* IL = 0.2dB, RL50dB (pc); RL60DB (apc)
* Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ + 85 ° C
* Standart takma gücü: 2 ~ 6N
* Dayanıklılık> 1000 kez

Şartname:

Ürün MTP MPO Tekli Çok Modlu Çoklayıcı Adaptörü
tip FC SC LC ST MPO MU MTRJ
Lif sm om1 om2 om3 om4
çekirdekler Simplex Dubleks Dörtlü
Renk Mavi Gri Aqua
Flanşlı Evet
Atalet kaybı <0.3db
Geri dönüş kaybı > 55dB
paket Blister veya PE torbalar
dayanıklılık ≤0.2dB (1000 kez)

Çevre ve mekanik

Özellikleri Test koşulu Uygunluk Test sonucu
Titreşim 10-55Hz, 1,5 mm, 60 dk IEC61300-2-1 ≤0.2dB
Çiftleşme dayanıklılık 1000 Çiftleşme, her 25 çiftleşme temizleyin. IEC61300-2-2 ≤0.2dB
darbe 1,5 m, 8 damla IEC61300-2-6 ≤0.2dB
Kaplin Mekanizmasının Gücü 40N, 10Min, L = 22-28 cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
Sıcaklık bisiklet 40ºC ila + 75ºC, 40 döngü IEC61300-2-22 ≤0.2dB
Sıcaklık nem bisiklet 40ºC,% 95, 96Hr IEC61300-2-21 ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB
Depolama sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB

OEM / ODM Hizmeti:

Kendi markanız LOGO'yu kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde bulabilirsiniz. Bu bir problem değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Paketleme:

Stardard İhracat Ambalajına göre.

Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:

- UPS, TNT, DHL, vb gibi uluslararası ekspres

- Internatioal hava: CA, AA, EA, vb

- Deniz yoluyla