• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Menekşe Pembe Renk Tam Flanşlı Kadın OM4 MPO MTP Yama Kablosu Fiber Optik Adaptörler

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı kCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası MPO-adt
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 3 ~ 5 iş günü
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Yetenek temini 500, 000pcs/ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme Plastik Dayanıklılık 0.3dB
IL 0.3dB Dalga boyu 1260 ~ 1650nm
Türü MPO-MPO Çalışma sıcaklığı -40 ~ + 70 derece
Vurgulamak

qsfp breakout cable

,

fiber optic breakout cable

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Dişi OM4 Adaptör MPO MTP Optik Fiber Adaptör Menekşe Pembe Renk Plastik Tam Flanş

MPO / MTP adaptörümüz erkek ve dişi MPO / MTP konnektörü için hizalama sağlar.

Muhafaza, MTP veya SC ayak izi, hizalanmış veya karşıt hizalama tuşları, farklı renkler ve flanş veya flanşsız gövde seçenekleri ile kullanılabilir.

MPO / MTP sistemi durumunda, hizalama, konektörlerden birine takılan iki küçük pim tarafından gerçekleştirilir ve adaptör, konektörleri desteklemek ve kilitlemek için tasarlanmıştır.

MPO / MTP konnektörlerini birleştirirken, bir konektör daima pimli erkek olmalı ve biri pimsiz dişi olmalıdır.

Optik Adaptör, iki aynı veya iki farklı (hibrid) konektör fişini çiftleştirmek ve birleştirmek için geliştirilmiştir.

Son nesil Adaptörlerin gövdesi, yüksek konumlandırma için doğru konumlu bağlantı ve zirkonya veya fosforlu bronz bölmeli manşon için bir referans anahtara sahiptir.

MPO / MTP fiber optik adaptör, endüstri standardı TIA - 568C'ye uygundur. 3-2008 (fiber optik sistem standardı) ve YD / T1272.5-2009 (fiber optik bağlantı parçası v: MPO stili).

Ana hammadde çevresel sınıf PVC'dir.

FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP vb. Gibi standart Adaptörler türlerini tedarik edebiliriz. Hibrit de mevcuttur.

Biz Adaptpters tasarım, malzeme ve üretim süreci farklı marka konnektörler çiftleşme için bile bile optik performansların uzun ömürlü ve yüksek tekrarlanabilirlik sağlar.

Spec Performansı:

  IL: <0.2dB,

Çekme kuvveti (g / f): 200 ~ 600

Dayanıklılık: <0.10 dB tipik değişim, 500 çiftleşme

Sıcaklık: -40 ° C ila + 80 ° C

Uygulama:

Yama panelleri, ODF ve diğer optik bağlantılar.

Optik ağlar demarkasyonu ve izleme noktası.

Telekomünikasyon
CATV
LAN ve WAN

Genişbant
FTTP

Boyut:

Ürün avantajı:

* MTP MPO Tekli Çoklayıcı Adaptör

* CATV, LAN, Telekom ağı, test ekipmanları için geçerlidir

* Çok Modlu veya Tek Modlu, Tek Taraflı veya Dubleks isteğe bağlı
* PC / APC mevcut
* Kare, yuvarlak, tek / çift bağlantılı, dörtlü 2 çekirdek veya 4 çekirdekli şekil isteğe bağlı
* Seramik kol, bakır, çinko alaşımı ve plastik gövde
* IL = 0.2dB, RL50dB (pc); RL60DB (apc)
* Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ~ + 85 ° C
* Standart takma gücü: 2 ~ 6N
* Dayanıklılık> 1000 kez

Ürün fotoğrafı:

Çevre ve mekanik

Özellikleri Test koşulu Uygunluk Test sonucu
Titreşim 10-55Hz, 1,5 mm, 60 dk IEC61300-2-1 ≤0.2dB
Çiftleşme dayanıklılık 1000 Çiftleşme, her 25 çiftleşme temizleyin. IEC61300-2-2 ≤0.2dB
darbe 1,5 m, 8 damla IEC61300-2-6 ≤0.2dB
Kaplin Mekanizmasının Gücü 40N, 10Min, L = 22-28 cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
Sıcaklık bisiklet 40ºC ila + 75ºC, 40 döngü IEC61300-2-22 ≤0.2dB
Sıcaklık nem bisiklet 40ºC,% 95, 96Hr IEC61300-2-21 ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB
Depolama sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC ≤0.2dB

OEM / ODM Hizmeti:

Kendi markanız LOGO'yu kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde bulabilirsiniz. Bu bir problem değil. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Paketleme:

Stardard İhracat Ambalajına göre.

Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

Nakliye:

- UPS, TNT, DHL, vb gibi uluslararası ekspres

- Internatioal hava: CA, AA, EA, vb

- Deniz yoluyla