IP67 Su Geçirmez Fiber Optik Ek Kapatma Ortak Kutu FTTB KCO-H33120 12fo 144fo 3'e 3 Out
Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika iSO9001, RoHS
Model numarası KCO-H33120
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 5 ~ 14 iş günü
Ödeme koşulları T/T,L/C
Yetenek temini 5, 000PCS/HAFTA
Ürün ayrıntıları
Tip Satır içi tip Kablo bağlantı noktaları 6 bağlantı noktası
Kablo çapı 8.0 ~ 22.0mm dak. kapasite 12 Çekirdek
Maksimum Kapasite 144 çekirdek Malzeme PPR, ABS, PC, PP
Vurgulamak
Fiber Optik Ek Kapanması
fibre optic splice closure
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
FTTB Dışarıdaki IP67
Genel Açıklama
Ana Özellikleri
  • Büyük mekanik performans
  • Yaşlanmaya karşı mükemmel performans
  • Yüksek hava geçirmezlik, nem geçirmezlik ve yıldırım çarpmalarına dirençli performans
  • Havadaki kabal ile yerleştirilebilir ya da arabaya gömülebilir.
Ana Özellikleri
  • Havalı asık
  • Duvar montaj
  • Doğrudan gömülmüş
Hızlı bir detay:
Adı:
Yatay/Yatay Tipi Fiber Optik Kaplama Kutusu
Parça numarası:
KCO-H33120
Boyut:
420*200*120mm
Ağırlık:
Yaklaşık 2.2kg
Kablo giriş portu:
3 giriş ve 3 çıkış, 6 liman
Elyaf kapasitesi:
144 çekirdek
İkili tepsi numarası:
En fazla 6 tepsi
Malzeme:
PC
Kablo çapı:
7.0-22.0mm
Çalışma sıcaklığı:
-40°C ile 65°C arasında
Paketleme:
10pcs/karton kutu
Ürün resimleri:
Ana parçalar:
- Hayır, hayır. Adı miktarı Kullanımı Not:
1 Kabuk 1 set Tüm fiber kablosunun örgülerini korumak
2 Füzyon ekleme tepsisi Max.4 tepsi Sabit lif, koruma ısı-kısaltılabilir tüp kol