• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Fullaxs ODVA Anti Kemirgen Fiber Optik Yama Kablosu Spiral Zırhlı FTTA Askeri Alan Yama Kablosu

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası FULLAXS
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi Ödeme alındıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Ürün ayrıntıları
konektörü 1 FULLAXS SC ST FC LC konektörü 2 FC, LC, SC, ST, E2000, ...
Çekirdek 1 2 4 6 8 çekirdek Ekleme kaybı 0.2dB
Dönüş kaybı 55dB Kablo örtüsü malzemesi LSZH, TPU
Vurgulamak

patch kablosu örgüsü

,

fiber optik patch kablosu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Fullaxs ODVA Anti Kemirgen Fiber Optik Yama Kablosu Spiral Zırhlı FTTA Askeri Alan Yama Kablosu

Giriş:

- Kocent Optec Limited, öncü açık alan fiber optik patch cord üreticilerinden biridir. Fullaxs Konektörü, Askeri Konektörü, PDLC, ODVA, ... gibi tüm su geçirmez konektörlü fiber optik patch cord türünde özel bir üründür.

- 10 yıldan fazla üretim sürekliliği ile standart telekom tedarikini yapıyoruz ve müşterilerimiz için televizyon tipi patch cord yayınlıyoruz. Tüm mallar sevkiyat öncesi test edilir. OEM ve ODM hizmeti veriyoruz. Biz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçin.

- FTTA Suya Dayanıklı Ordu Saha Askeri Taktik Fiber Optik Yama Kablosu Konektörü askeri saha fiber optik kablosunu destekleyen tasarlanmıştır, nötr süngü kilitleme yapısı, baş ve koltuk, baş ve kafa, koltuk ve koltuğun herhangi bir bağlantısı hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

- Bağlandıktan sonra çok çekirdekli ve kör ekleme; bağlantı kaybı, yüksek güvenilirlik; Sağlam, su geçirmez, toz geçirmez, zorlu ortamlara direnç, vb.

Uygulama: Bir CPRI / FTTA / Baz İstasyonu yama kablosu olarak kullanılır: 3G 4G baz istasyonu, Havacılık ve Savunma, Ekipman teşhisi, FO sensörü, FTTA, FTTP, FTTX, WIMAX, BBU, RRU, RRH, LTE.

- Ürün 2 çekirdekli, 4 çekirdekli, 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli olarak mevcuttur.

Özellikleri:
- Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
- İyi değiştirilebilirlik
- İyi Dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı.
- Hassas bağlantı
- Mükemmel mekanik yetenek

Parametre:
- Konektör tipi: LC / UPC, SC / UPC, FC / UPC, ST / UPC. LC / APC, SC / APC, FC / APC, ST / APC
- Ekleme Kaybı: <= 0.2db <= 0.3db
- Geri Dönüş Kaybı:> = 50db> = 60db
- Fiber modu: Tek modlu / Çok modlu, G.652.D
- Çalışma dalga boyu: 1310, 1550nm
- Test dalga boyu: 1310,1550nm
- Tekrarlanabilirlik: <= 0,1
- Değiştirilebilirlik: <= 0.2dB
- Dayanıklılık: <= 0.2dB
- Fiber Uzunluğu: 1m, 2m… .. isteğe bağlı herhangi bir uzunluk.
- Uzunluk ve tolerans: 10cm
- Çalışma Sıcaklığı: -40C ~ + 85C
- Depolama Sıcaklığı: -40C ~ + 85C

Kablo yapıları:

- Tip 1: SUS Spiral Çelik Amoured + LSZH + Kevlar + 2 × Tamponlanmış 0.9mm fiber (4.8mm);

- Tip 2: SUS Spiral Çelik Amoured + LSZH + Kevlar +   2 × 2.0mm kablo (7.0mm)

- Diğer kablo konstrüksiyonu müşteriye hoş geldiniz.

Özellikler:

- Konektörler IEC, Telcordia-GR-326-Core standartlarına uygundur;

- Farklı boyut ve renk önyükleme seçeneği;

- Düşük ekleme kaybı; Yüksek getiri kaybı;

-% 100 interferometre ölçümü;

Uygulama :

- Telekomünikasyon ağları;

- Yerel bölge ağları;

- CATV;

- Aktif cihaz sonlandırma;

- Veri merkezi sistem ağları;

- PON;

- M cinsel egzersiz;

- Performans ve diğerleri.

Ürünler fotoğraf:

Özellikler:

Parametreler Standart Fiber Kablo Grupları
Bağlayıcı A tarafı: Zırhlı SC
B tarafı: LC, SC, ST, FC, MPO / MTP, ODVA konektörü, DLC (çift yönlü LC), NSN, Ericson, Huawei, ...
Lif sayısı

2 çekirdek
4 çekirdek
6 çekirdek
8 çekirdek
12 çekirdek

Elyaf Türü

SM
G.652D
G.657A (A1, A2, B3, ...)

AA
OM1
OM2
OM3
OM4
OM5)

Ceket Malzemeleri

LSZH
TPU
PE

Kablo çapı

4.8mm
5.0mm
5.5mm
6.0mm
6.5mm
7.0mm

Dalga Boylarını Test Etme

SM:
1310 ± 30 nm
1550 ± 30 nm

MM:
850 ± 30 nm
1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
≤ 0.3dB (PC / UPC / APC)
≤ 0.3dB (UPC)
Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107
D45dB (PC / UPC)
D55dB (APC)
≥35dB (UPC)
Değişim yeteneği ≤ 0.2dB
Kablo Grupları Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan Çıkışı Patch kablosu / Branch patch kablosu
Çalışma sıcaklığı -14 ℃ ~ + 85 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃


İlişki ürünleri:

OEM / ODM Hizmeti:
- Eğer kendi markanızın LOGO'sunu kablo, paket poşet, etiket veya benzeri bir yerde göstermek istiyorsanız. Bizim OEM ve ODM hizmeti her zaman yapmaya hazır. En iyi desteği almak için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

Paketleme:
- Stardard İhracat Ambalajına göre.
- Karton kutu, tahta kutu, ahşap palet.

Nakliye:
- Uluslararası ekspres gibi UPS, TNT, DHL, vb
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla
- Standart ihracat deniz limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standart ihracat havaalanı: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Şangay