Yatay Ek Kapama Kutusu 256 Çekirdek Fiber Optik ABS Malzeme KCO-GJS04256
Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika iSO9001, RoHS
Model numarası KCO-GJS04256
Min sipariş miktarı Anlaşma
Fiyat negotiable
Ambalaj bilgileri Karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi 5 ~ 14 iş günü
Ödeme koşulları T/T,L/C
Yetenek temini 5, 000PCS/HAFTA
Ürün ayrıntıları
Tip Satır içi tip, anten tipi, yatay tip Kablo bağlantı noktaları 4 bağlantı noktası
Kablo çapı 8.0 ~ 22.0mm dak. kapasite 16 Çekirdek
Maksimum Kapasite 256 çekirdek Malzeme PPR, ABS, PC, PP
Vurgulamak
Fiber optik bağlantı muhafaza
fibre optic splice closure
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
KCO-GJS04256 Fiber Optik NAP Kutusu / 256 Çekirdekli Fiber Optik Yatay Ekleme Kapatma Kutusu
Açıklama:
Kutunun bir boyutunda 4 adet kablo bağlantı noktası bulunur.
Kutu maksimum 8 tepsi ile 256 fiberi ekleyebilir. Her tepsi maksimum 32 fiberi ekleyebilir.
Hızlı bilgiler:
Parça No.:
KCO-GJS04256
Boyut:
555*290*105mm
Malzeme:
ABS
Renk:
Gri, beyaz, siyah
Su geçirmezlik sınıfı:
IP67
Maks. kapasite:
256 çekirdek
Maks. tepsi no.:
8 adet
Tepsi kapasitesi:
32 çekirdek
Tepsi rengi:
siyah
Tepsi malzemesi:
ABS
Kullanım ömrü:
20 yıldan fazla
Ürün resimleri:
Yatay Ek Kapama Kutusu 256 Çekirdek Fiber Optik ABS Malzeme KCO-GJS04256 0
Yatay Ek Kapama Kutusu 256 Çekirdek Fiber Optik ABS Malzeme KCO-GJS04256 1
Ana Özellikler:
  • Gelişmiş iç yapı tasarımı, böylece fiberde zayıflama olmaz
  • Kapatma, fiberleri sarmak ve depolamak için yeterince geniştir
  • Çevirmeli fiber ekleme tepsileri tasarlanmıştır
  • Kavisli yarıçap uluslararası standartlara uygundur
  • Ekleme tepsisini artırmak ve azaltmak kolay ve hızlıdır
  • Yenilikçi elastik entegre conta bağlantısı
  • Defalarca yeniden kullanım ve kapasite genişletme işlevi ile
  • Fiber optik kablolar için elektrik bağlantısı ve kesilmesi işlevi ile.
Avantajlar:
  • Bir uçta 4 bağımsız kablo erişimi vardır. Her biri, en az iki orta kapasiteli çoklu fiber kablonun (çift giriş) ve en fazla 6 küçük kapasiteli optik kablonun (7mm.) bireysel girişine izin verir.
  • Giriş/çıkış kabloları çapı 22 ila 7 mm. Maksimum 256 F.O füzyonu (çift katman).
  • 32 F.O'ya (çift katman) kadar daha iyi fiber depolama için uzatılabilir sekmelere sahip dikdörtgen, geniş erişimli, kolay erişilebilir ekleme tepsileri. Hem destek bloğu hem de bireysel tepsiler 90º döndürmeye ve kurulumu kolaylaştırmak için sabit konumlarda kilitlenmeye izin verir.
  • Kablo başına eksenel gerilim Yükü > D / 45 mm x 1000 N. D: kablo çapı. Kablo başına 1 saat. Kablo yer değiştirmesi<3 mm
  • Kablo başına eğilme: 30º maksimum eğilme. 500 N. Kuvvet uygulaması: conta ucundan 400 mm. Döngü sayısı: kablo başına 5.
  • Kablo torku: Maksimum tork 90º / maks 50 N. Kuvvet uygulaması: conta ucundan 400 mm. Döngü sayısı: kablo başına 5.
  • Frekans Titreşim: 10 ila 15Hz. Hız: dakikada bir oktav. Döngü: sinüzoidal; genlik: 3 mm (tepeden tepeye 6 mm). Kablo sabitleme: conta ucundan 500 mm. Süre: eksen başına 2 saat
  • Statik yük > 1000 N (25 cm2, 10dk).
  • Kullanım sıcaklığı -25 ila +70 ºC.
  • Mekanik darbelere karşı koruma derecesi IK09 (20 J).
  • Kutu kapandıktan sonra tamamen hermetik ve dış koşullara dayanıklıdır. Koruma derecesi IP-68.
  • Malzemeler minimum 20 yıl süre için tasarlanmıştır
Ürün Özellikleri:
Ürün AdıFiber optik ekleme kapatma
RenkBeyaz/Siyah
Çekirdekler256 çekirdek
ContalarMekanik conta
MalzemeABS, PC
Tüp dışı kablo konfigürasyonuDört adede kadar tüp dışı fiber optik kablo
Port çapı(mm)16~22mm