• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO
Sertifika ISO9001, RoHS
Model numarası MPO-FC-16-OM3-150-xxM-Aqua-LSZH
Min sipariş miktarı müzakere
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri PE torba, karton kutu, ahşap rulo
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 2 ~ 5 gün
Ödeme koşulları Western Union, T / T, L / C
Ürün ayrıntıları
Bağlayıcı MPO Lif MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5
Örtmek PVC, LSZH Ekleme kaybı 0.2dB
Geri dönüş kaybı 55dB Çap 2,0 mm, 3,0 mm
uzunluk 1, 3, 5, 7, 10, 15, 20, ... çekirdek 9/125
Fiber sayısı 8 elyaf, 12 elyaf, 24 elyaf renk Pembe, menekşe, özelleştirilmiş
Vurgulamak

qsfp koparma kablosu

,

fiber optik koparma kablosu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

5G Banka Veri Merkezi için 16 Çekirdek Fiber Optik OM3-150 MPO Yama Kablosu

 

MPO konektörü nedir?

- MPO (Multi-fiber Push On) is a type of optical connector that has been the primary multiple fiber connector for high-speed telecom and data communications networks. - MPO (Çoklu Fiber Push On), yüksek hızlı telekom ve veri iletişim ağları için birincil çoklu fiber konektör olan bir optik konektör türüdür. It has been standardized within the IEC 61754-7 and TIA 604-5. IEC 61754-7 ve TIA 604-5 içinde standartlaştırılmıştır.

- This connector and cabling system first supported telecommunications systems especially in the Central and Branch offices. - Bu konektör ve kablolama sistemi ilk olarak özellikle Merkez ve Şube ofislerindeki telekomünikasyon sistemlerini destekledi. Later it became the primary connectivity used in HPC or high-performance computing labs and enterprise datacenters. Daha sonra HPC'de veya yüksek performanslı hesaplama laboratuarlarında ve kurumsal veri merkezlerinde kullanılan birincil bağlantı haline geldi.
- MPO connectors increase your data capacity with a highly efficient use of space. - MPO konektörleri, yüksek verimli alan kullanımı ile veri kapasitenizi artırır. But users have faced challenges such as extra complexities and time required for testing and troubleshooting multi-fiber networks. Ancak kullanıcılar, çoklu fiber ağların test edilmesi ve sorunlarının giderilmesi için gereken ekstra karmaşıklıklar ve zaman gibi zorluklarla karşılaşmışlardır.

- While MPO connectors have many benefits and advantages over typical single fiber connectors, there are also differences that introduce new challenges for technicians. - MPO konektörleri tipik tek fiber konektörlere göre birçok avantaj ve avantaja sahip olsa da, teknisyenler için yeni zorluklar getiren farklılıklar da vardır. This resource page provides an overview of the essential information technicians must understand when testing MPO connectors. Bu kaynak sayfası, MPO konektörlerini test ederken teknisyenlerin anlaması gereken temel bilgi hakkında genel bir bakış sağlar.
- MPO konnektör ailesi, daha geniş bir uygulama yelpazesini ve sistem paketleme gereksinimlerini desteklemek için gelişmiştir.
- Originally a single row 12-fiber connector, there are now 8 and 16 single row fiber types that can be stacked together to form 24, 36 and 72 fiber connectors using multiple precision ferrules. - Başlangıçta tek sıralı 12 fiber konektör, şimdi çok hassas yüksükler kullanarak 24, 36 ve 72 fiber konektörler oluşturmak için birlikte istiflenebilen 8 ve 16 tek sıralı fiber tipi vardır. However, the wider row and stacked ferrules have had insertion loss and reflection issues due to the difficulty of holding alignment tolerances on the outer fibers versus the center fibers. Bununla birlikte, daha geniş sıra ve yığılmış yüksükler, merkez liflere karşı dış lifler üzerinde hizalama toleransları tutmanın zorluğu nedeniyle sokma kaybı ve yansıma sorunları yaşamıştır.

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için 0

 

Açıklamalar:

- MTP / MPO fiber patch kablolar, telekomünikasyon odalarındaki ağ ekipmanı arasında yüksek yoğunluklu bağlantılara izin verir.

- MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo takımları, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını kolaylaştırır, durma veya yeniden yapılandırma zamanını ve maliyetini azaltır.

-MTP / MPO, kaset, panel veya fan çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır; kompakt ve sağlam bir mikro kablo yapısı kullanılarak standart 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 16 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli ve ayrıca 72 çekirdekli, 96 çekirdekli versiyonlarda fiber tiplerde sunulur.

- MTP / MPO konektörü yaklaşık olarak bir SC konektör boyutundadır, ancak 8 fiber, 12 fiber, 16 fiber ve 24 fiber içerebildiğinden.
- Kompakt kablo, teleferik kullanımını optimize eder ve hava akışını iyileştirir.

-Bu MPO / MTP kablosu en yüksek kalitede bileşenlerle üretilmiştir.
- Güç bütçelerinin kritik olduğu yüksek hızlı ağlar için düşük girişli düşük güç özelliğine sahip düşük kayıplı elit versiyonlar sunulmaktadır.

- Kolay ve sezgisel yerleştirme ve çıkarma için basit bir itme-çekme mandallama mekanizması kullanırlar.

- 8, 12, 16, 24 kat daha fazla yoğunluk sağlar, böylece devre kartı ve raf alanında tasarruf sağlar.

 

Özellikleri:

- Yüksek yoğunluklu kablo

- Optimize edilmiş performans

- Arayüz cilalı tip PC, UPC ve APC'ye sahiptir

- OS1 / 2, OM1, OM2, OM3 ve OM4, OM5'te mevcuttur

- 8 fiber, 12 fiber, 16 fiber ve 24 fiber MPO / MTO konnektör standardı ile

- Doğrudan 40 / 100G alıcı-vericilere bağlanmasında destek desteği

- Fabrikada test edilmiş% 100, her montaj için test sonuçları dahil

-MPO / MTP konektörleri

- Fabrika sonlandırıldı

- 200/95 / EC (RoHS) yönergesine uygun

 

Uygulama

- CATV,

- Metro,

- Veri merkezi,

- Test ekipmanı,

- Tesisler,

- Etkin cihaz sonlandırma,

- Pasif fiber optik sistem,

- Veri İşleme ağları,

- Telekomünikasyon ağları,

- Yerel Alan Ağları (LAN),

- Geniş Alan Ağları (WAN'lar),

- FTTx (FTTH, FTTO, FTTB, FTTA, ...).

 

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için 1


Şartname:


tip
Tek mod Tek mod Çoklu Mod
(APC Lehçe) (UPC Lehçe) (PC Cilası)
Fiber Sayısı 8,12,24 vb. 8,12,24 vb. 8,12,24 vb.
Elyaf Türü G652D, G657A1 vb. G652D, G657A1 vb. OM1, OM2, OM3 vb.
Maksimum Ekleme Kaybı Seçkinler Standart Seçkinler Standart Seçkinler Standart
Düşük kayıp Düşük kayıp Düşük kayıp
.30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.75dB .30,35 dB ≤0.60dB
Geri dönüş kaybı ≥60 dB ≥60 dB NA
dayanıklılık Times500 kez Times500 kez Times500 kez
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃ -40 ℃ ~ + 80 ℃
Test Dalgaboyu 1310nm 1310nm 1310nm

 

Ürünler fotoğraf:

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için 2

 

 

İlişki ürünleri:

 

 

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için 3

 

OEM / ODM Hizmeti:
- If you want to show your own brand LOGO on the goods such as cable, package bag, label or any where. - Kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde mallarda kendi marka LOGO'nuzu göstermek istiyorsanız. Our OEM and ODM service is always ready to do it. OEM ve ODM hizmetlerimiz her zaman yapmaya hazırdır. Please contact with our sales team to get best support. En iyi desteği almak için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

 

16 Çekirdek MPO MTP Yama Kablosu OM3-150 PVC LSZH Kapak 5G Banka Veri Merkezi için 4

Paketleme:
- Stardard İhracat Ambalajına göre.
- Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.

 

Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb.Gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb.
- Deniz yoluyla
- Standart ihracat deniz limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo
- Standart ihracat havaalanı: Shenzhen, Hongkong, Hangzhou, Şangay