• Bay Henry Thai
    Kocent Optec Limited, uzun vadeli ortağımızdır.
  • Bay Pablo
    2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP.
İlgili kişi : Mary Linh
Telefon numarası : 86-18664578169
Naber : +8618664578169

Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+

Menşe yeri Guangdong, Çin
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001
Model numarası SFP-10G-LR
Min sipariş miktarı Müzakere
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri karton kutu, ahşap palet
Teslim süresi Ödeme aldıktan sonra 7 ~ 14 gün
Ödeme koşulları Western Union, T/T, L/C
Yetenek temini 20.000 adet/ay
Ürün ayrıntıları
Tip 10Bbs Fiber Optik Alıcı-Vericiler P/N SFP-10G-LR
Elyaf Türü MMF Mesafe 10km
Oran 10g bağlayıcı tipi LC Dubleks
dalga boyu 1310nm Besleme gerilimi 3.3V
Uyumlu Huawei, Cisco, ZTE, Ardıç, ... Başvuru Veri merkezi
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+

 

 Açıklamalar:

- Küçük Form Faktörlü Takılabilir (SFP), hem telekomünikasyon hem de veri iletişim uygulamaları için kullanılan kompakt, çalışırken takılabilir bir ağ arabirim modülü biçimidir.

- SFP modülleri, anahtarlar ve yönlendiriciler ve diğer cihazlar gibi ağ bileşenleri arasında yüksek hızlı iletişimi kolaylaştırır.
- Ağırlıklı olarak bakır veya fiber optik kablolarla kullanılır.
- Küçük form faktörü, onu çok erişilebilir olmayabilecek alanlar için ideal kılar.
- SFP-10G-LR 10GBASE-LR 1310nm 10km SFP+ Fiber Optik Alıcı-Verici, tek modlu optik üzerinden 10.3125Gbps (10GBASE-LR) veya 9.953Gbps (10GBASE-LW) veri hızını destekleyen yüksek performanslı ve uygun maliyetli bir SFP+ alıcı-verici modülüdür. lif.
- Bu alıcı-verici, 10 Gigabit Ethernet (10 GbE) Anahtarlar, Yönlendiriciler, Ağ Arayüz Kartları (NIC'ler) ve Medya Dönüştürücüler gibi çok çeşitli Cisco ağ ekipmanlarıyla uyumlu olacak şekilde programlanmıştır, bu da onu yüksek maliyetli ideal bir eşdeğer haline getirir Cisco SFP-10G-LR optik modülü.
- Bu alıcı-verici, yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir ve orijinal üretici özelliklerini karşılamak veya aşmak için kesinlikle test edilmiştir ve veri merkezi ağ uygulamaları için optimize edilmiştir.SFP+ alıcı-verici modülü, SFP+ Çoklu Kaynak Anlaşması (MSA) standartları SFF-8431, SFF-8432 ve IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW ile tamamen uyumludur.
- Bu SFP+ alıcı-verici modülü ayrıca, alıcı-verici optik sıcaklığının, lazer önyargı akımının, optik gücün, alınan optik gücün ve alıcı-verici optik besleme voltajının gerçek zamanlı izlenmesini sağlayan, SFF-8472'ye göre benzersiz bir gelişmiş dijital tanı izleme arabirimi (DDMI) sağlar.
- Alıcı-verici, 10 Gigabit Ethernet portunun bir fiber optik ağ ile bağlanmasına izin veren, çalışırken değiştirilebilir giriş/çıkış cihazıdır.
- OEM'e özel konfigürasyon verileri fabrikada alıcı-vericinin EEPROM'una yüklenir ve bu alıcı-vericinin bir OEM alıcı-vericiyle aynı şekilde başlatılmasına ve çalışmasına izin verir.
- Bu alıcı-verici, diğer OEM veya üçüncü taraf alıcı-vericilerle karıştırılabilir ve konuşlandırılabilir ve kesintisiz ağ performansı sağlar.

 

Özellik:

- Çalışırken takılabilir SFP+ ayak izi
- SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü
- SFF-8472 ile uyumlu
- 802.3ae 10GBASE-LR ile uyumlu 10Gb/s seri optik arayüz
- 1310nm DFB verici, PIN foto dedektörü
- Tek modlu fiberde 10 km'ye kadar mesafe
- LC Dubleks konektör
- Dahili dijital teşhis fonksiyonları
- Tek 3.3V güç kaynağı

 

Başvuru

- Yüksek hızlı veri merkezi
- Metro
- FTTx
- Yüksek hızlı ethernet sistemi
- 10GBASE-LR/10GBASE-LW Ethernet
- 10G Fiber Kanal
- 10GbE Veri Merkezi Anahtarları ve Yönlendiriciler
- 10,3125Gbps'de 10GBASE-SR
- 9.953Gbps'de 10GBASE-SW
- Diğer aktif optik bağlantılar

 

Şartname:

 

Uyumlu OEM Parça Numarası SFP-10G-LR
Form faktörü SFP+ Veri hızı 10Gb/sn
dalga boyu 1310 nm Elyaf Türü SMF
Maksimum uzaklık 10 km Optik Bileşenler DFB + PIN
Verici Gücü -6 ~ 0dBm yok olma oranı > 3,5 dB
Alıcı Duyarlılığı < -14,4 dBm Alıcı Aşırı Yükü > 0,5 dBm
TX Gücü -6.5~-0.5dBm Alıcı Duyarlılığı < -14,4dBm
bağlayıcı LC Dubleks Dijital Teşhis İzleme Evet
Çevre sıcaklığı Çalışma: 0°C ila 70°C
Depolama: -40°C ila 85°C
Ağırlık 0.03 kg

 

Ürün fotoğrafları:

Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+ 0

 

Uyumlu anahtar:
Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+ 1
 
Fiber Optik SFP Alıcı Verici Modül Kataloğu:
 
SFP Türü Standart Veri hızı dalga boyu Elyaf Türü Maksimum uzaklık Tipik Bağlayıcı DOM
SFP SFP MSA'sı

155 Mb/sn

622Mbps

1.25 Gb/sn

2.125 Gb/sn

2.5 Gb/sn

3Gb/sn

4.25 Gb/sn

850nm

1310nm

1550nm

CWDM

DWDM

BIDI

OM1

OM2

OS1

OS2

200km

LC

SC

RJ-45

Hayır yada evet
SFP+

IEE802.3ae

SFF-8431

SFF-8432

6Gb/sn

8.5 Gb/sn

10Gb/sn

850nm

1310nm

1550nm

CWDMD

WDM

BIDI

ayarlanabilir

Bakır

OM3

OM4

OS1

OS2

100km

LC

RJ-45

EVET
QSFP+

IEEE 802.3ba

QSFP+ MSA'sı

SFF-8436

SFF-8636

Infiniband 40G QDR

41,2 Gb/sn

850nm

1310nm

832-918nm

OM3

OM4

OS1

OS2

80km

LC

MTP/MPO

Hayır yada evet
SFP28

IEEE 802.3 tarafından

SFP28 MSA'sı

SFF-8472

SFF-8432

25.78Gb/sn

850nm

1310nm

BIDI

OM3

OM4

OS1

OS2

40km LC EVET
QSFP28

IEEE 802.3bm

QSFP28 MSA

SFF-8665

SFF-8636

103Gb/sn

112Gb/sn

850nm

1310nm

CWDM4

OM3

OM4

OS1

OS2

80km

LC

MTP/MPO-12

EVET
 

 

OEM/ODM Hizmeti:
Kablo, paket çanta, etiket veya herhangi bir yerde kendi markanızın LOGO'sunu sergilemek istiyorsanız.Herhangi bir sorun değil.OEM ve ODM hizmetimiz her zaman bunu yapmaya hazırdır.

Cisco Switch için SM LC Dubleks 10G 10km 1310nm SFP-10G-LR Fiber Optik Alıcı-Verici SFP+ 2


Paketleme:
Stardard İhracat Ambalajına göre.
Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.


Nakliye:
- UPS, TNT, DHL, vb. Gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb
- Deniz yoluyla: COSCO, HUYNDAI, vb.

- Standart nakliye limanı: Shenzhen, Hongkong, Ningbo