Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic cable adapter ] eşleşme 500 Ürünler.
LC UPC Simplex Fiber Optic Cable 0.9mm PVC Cover , Fibre Optic Patch Cable
| Bağlayıcı: | LC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
| Kapak: | PVC |
19 İnç Standart Raf Tipi Fiber Optik Yama Paneli, Çekmece Tipi ve Maksimum 192fo LC Quad Adaptör
| Bağlayıcı 1: | SC Simpleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Dubleks |
| Boyut: | 485*300*2U |
1U 12 Port 19 İnç SC Dubleks Fiber Optik Yama Paneli, Soğuk Haddelenmiş Çelikte Özelleştirilmiş Logo ve OEM ODM Hizmeti
| Bağlayıcı 1: | Sc dubleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Quad |
| Boyut: | 485*300*1U |
Tek Mod Mono Mod Çok Mod Fiber Optic Patch Cord SMA Fiber Optic Kablo Metal Ferrule
| Bağlayıcı 1: | SMA |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SMA, SC, ST, vb |
| Çekirdek: | dubleks, tek taraflı |
5dB 15dB 20dB 25dB 30dB SC Erkeğe Kadına Hibrit Fiber Optik Attenuator Adaptörü
| Bağlayıcı Tipi: | SC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
OM1 62.5 OM2 50/125 MPO Için 12 ST Fiber Optik Koparma Kablo Multimode Uzun Ömürlü
| konektörü 1: | MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | MPO, LC, SC, FC, ST |
| Fiber: | 8, 12, 24 fiber |
Square FC Bare Fiber Adapter SXSM 123um - 127um Ferrule Diameter
| Type: | FC/UPC, FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
Square Metal Bare Fiber Adaptor FC/APC SXSM , Fibre Optic Adapter Quick Interconnect
| Type: | FC/APC |
|---|---|
| Mode: | single mode, SM |
| IL: | 0.2db |
FTTA FTTH Fiber Optik Adaptör Aqua Renk Düşük Ekleme Kaybı Flanşlı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Dayanıklılık: | 0.3dB |
| IL: | 0.3dB |
Tek Modlu Fiber Optik Adaptör Dubleks Otomatik Panjur LC / APC LC / UPC Flanşsız
| Türü: | LC / APC |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik |
| Chanel yolu: | dubleks, 2 çekirdek |

