Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic joint closure ] eşleşme 94 Ürünler.
KCO-FTB-WM08-B İç duvarlı 8 portlu fiber optik dağıtım kutusu
| Uygulama: | Kapalı |
|---|---|
| Boyut: | 200*165*40 (mm) |
| Kapasite: | 8 çekirdek |
1U 12 Port 19 İnç SC Dubleks Fiber Optik Yama Paneli, Soğuk Haddelenmiş Çelikte Özelleştirilmiş Logo ve OEM ODM Hizmeti
| Bağlayıcı 1: | Sc dubleks |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | LC Quad |
| Boyut: | 485*300*1U |
IP55 Duvar Montajı 8 çekirdekli SC/APC Fiber Optic Faceplate Soket 4 Port SC Simplex ve 8 Port LC Duplex
| Malzeme: | ABS, ABS+PC |
|---|---|
| P/N: | KCO-FTB04D-GJ |
| Renk: | Beyaz / Siyah / Özelleştirilmiş |
Açık FTTH Fiber Optik Splice Muhafaza Bağlantı Kutusu 2 2 Out 12fo 24fo 48fo 96fo KCO-H22120
| Türü: | Satır içi tipi |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 4 port |
| Kablo çapı: | 8.0 ~ 22.0mm |
Direct Buried Corning Splice Closure Fiber Horizontal Optical Fiber Protection
| Type: | Inline, Horizontal type |
|---|---|
| Cable ports: | 6 ports |
| Max capacity: | 96 cores |
ABS 6 Port Dikey gömülü yeraltı Optik Splice Kapalı Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz Çapraz
| türü: | Kubbe tipi, dikey tip |
|---|---|
| Kablo bağlantı noktaları: | 3'ten 3 çıkıyor. |
| Kablo çapı: | 6.0~18.0mm |
KCO-T001-48 Mini FOSC 6 çekirdekli IP67 Havadan Optik Fiber Splice Kapalı Ortak Kutusu
| türü: | Hava tipi, duvar montajı tipi |
|---|---|
| Input cable port: | 2 port (1in 1out) |
| Kablo çapı: | 8.0~18.0mm |
KCO-J108H-32SC 1*32 1x32 SC Adaptör 1in 4out Fiber Optik Bölücü Ek Kapatma Kutusu
| Türü: | Satır içi tip, Yatay tip |
|---|---|
| Giriş kablosu portu: | 5 port (1 in 4 out) |
| Kablo Çapı: | 8.0~18.0mm |
1 In 3 Out Verticalfiber Optik Kablo Bağlantı Kutusu Mini Boyutu 4 Port 48/24 Fiber
| Türü: | Kubbe tipi, Yatay tip |
|---|---|
| Kablo Bağlantı Noktaları: | 3'ü 1 arada |
| Kablo çapı: | 6.0 ~ 24.0mm |
Blockless 0.9 mm Fiber Optic Splitter 1X8 Un-connectorized With Fan Out Kits
| Tip: | 1x8 |
|---|---|
| Fiber uzunluğu: | 1.0m~2.0m |
| Kablo çapı: | 0,9 mm |

