Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic polishing machine ] eşleşme 64 Ürünler.
FTTH Fiber Optic Drop Kablo Hızlı Montaj SC UPC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Sıcak Eriyik Ek On Fiber Optik Hızlı Konnektör SC / APC Yeşil Renk 0.2dB Ekleme Kaybı
| P/N: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
ONU 60mm SC APC Fiber Optik Konnektör FTTH KCO-SCA-6001
| P/N: | KCO-SCA-6001 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
60mm Uzunluk UPC SC Fiber Optik Konnektör FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
SC / UPC Sıcak Eriyik Fiber Optik Ftth Hızlı Bağlantı 0.9mm Pigtail SOC Veri Merkezi Kurulumu
| P/N: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
SOC Fiber Optik Hızlı Konnektörde Ekleme, 3mm Drop Kablo FTTH FTTA Saha Montajı için 0,2dB Ekleme Kaybı 55dB Geri Dönüş Kaybı
| P/N: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
12 24 MPO Optical Connector / MPO Fiber Optic Connector Single Mode Types
| Type: | MPO-MPO |
|---|---|
| Color: | Green, blue, beige, aqua |
| Insertion loss: | 0.2dB |
Tek Modlu Fiber Optik Hızlı Bağlantı FTTH FTTB FTTO ESC250D 0.9mm Kablo
| P/N: | ESC250D/UPC |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Paslanmaz Çelik 316 SC Konnektör Fiber Optik Taşlama Fikstürü
| P / N: | KCO-4JIG-SCU-24 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC konektörü |
Fiber Optik Taşlama Aletleri 24 Konnektör ST Parlatma Mastarları
| P / N: | KCO-4JIG-STU-24 |
|---|---|
| sınıf: | 0.3dB, 3D |
| Parlatma kapsamı: | SC konektörü |

