Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ fiber optic variable attenuator ] eşleşme 26 Ürünler.
Erkekten Dişiye Fiber Optik Zayıflatıcı / LC MM 1dB 3dB 7dB 12dB 15 25dB Optik Fiber Zayıflatıcı
| Bağlayıcı Türü: | LC/PC, LC/UPC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Sabit Tip, Adaptör Tipi, Erkekten Dişi Tipe |
LC / UPC APC Plastic Fiber Optic Attenuator Kits Bulkhead Adapter 1dB - 30dB
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC, LC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Bölme tipi, adaptör |
E2K UPC Fiber Optic Attenuator Plug In Sabit Kadın Erkeğe E 2000 3dB 5dB 7dB 10dB 15dB
| Bağlayıcı Tipi: | E2000 |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Erkekten Dişiye Değişken Fiber Zayıflatıcı 0dB - 30dB / Ayarlanabilir Optik Fiber Zayıflatıcı
| Bağlayıcı Türü: | LC/UPC APC bilgisayarı |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Dalga uzunluğu: | 1310, 1490, 1550, 1620nm |
FC Inline Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |
2dB 5dB 10dB 20dB 30dB Optik Fiber Attenuator SC APC Connector
| Bağlayıcı Türü: | SC/APC |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | adaptör tipi, Erkekten dişiye tip |
Tek Modlu Yama Kablosu Fiber Optik APC Fiber Zayıflatma Konektörü 10dB 15dB
| Bağlantı tipi: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı Aralığı: | 1dB~30dB |
| Zayıflatıcı Tipi: | Erkekten dişiye |
Erkek - Bayan Fiber Optik Zayıflatıcı MPO APC 1dB 3dB 5dB 10dB 15dB 20dB Küçük Boy
| Bağlayıcı türü: | MPO |
|---|---|
| Zayıflatıcı aralığı: | 1dB'lik ~ 30dB |
| Zayıflatıcı türü: | Erkek - kadın tipi |
LC / UPC Çift Yönlü Deklanşör Fiber Optik Adaptör Tam Flanş Tek Modlu MonoMode Mavi Renk
| türü: | LC/UPC |
|---|---|
| Malzeme: | plastik |
| Chanel Yolu: | çift yönlü, 2 çekirdekli |
FC - FC Variable Fiber Optic Attenuator , VOA Variable Optical Attenuator
| Connector type: | FC/APC-FC/APC |
|---|---|
| Attenuator type: | fix type, adapter type, inline atnt |
| Body Material: | Plastic |

