Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fiber polishing machine ] eşleşme 64 Ürünler.
36 Bağlantı cilalama Jig SPC yapısı FC UPC APC Fiber Optic Bağlantılı öğütme ekipmanları
| P/N: | KCO-JIG-FC-36 |
|---|---|
| Seviye: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | FC PC APC'si |
Fiber Optik Konnektör Yüksük 3D Parazit Test Cihazı Yama Kablosu Üretim Makinesi
| P/N: | KCO-3D-2600 |
|---|---|
| Seviye: | 0,3dB, 3D |
| Poliş kapsamı: | her türlü konnektör |
Fiber Optik FC UPC Hızlı Montaj Konnektörü FTTH FC PC Tekli Mod Dayanıklı
| Bağlayıcı türü: | FC / APC, FCAPC |
|---|---|
| Kablo mevcut: | 2x3.0 ftth kablo, 0,9 mm, 3,0 mm kablo |
| Renk: | siyah |
SC Saha Montajı Fiber Optik Hızlı Konektör Çok Modlu FTTH Fiber Optik Hızlı Konektör
| P/N: | KCO-SC-MM-55 |
|---|---|
| Renk: | Bej |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
SC APC FTTH Fiber Optik Hızlı Bağlantı G657 KCO-SCA-1803
| P/N: | KCO-SCA-1803 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.3dB |
FTTH Fiber Optic Drop Kablo Hızlı Montaj SC UPC APC Hızlı Bağlantı 0.3dB
| P/N: | KCO-YTTC-1 |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
Sıcak Eriyik Ek On Fiber Optik Hızlı Konnektör SC / APC Yeşil Renk 0.2dB Ekleme Kaybı
| P/N: | KCO-SOC-SCA |
|---|---|
| Renk: | yeşil |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |
60mm Uzunluk UPC SC Fiber Optik Konnektör FTTH GPON KCO-SCU-6001
| P/N: | KCO-SCU-6001 |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0,5 dB |
FTTx Fiber Optik Araçları Elde Taşınabilir Fiber Optik Güç Ölçer, Lazer Kaynak Güç Ölçer
| Işık Kaynak Gücü: | 10 mw |
|---|---|
| Dalga uzunluğu: | 850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550 m |
| Işık kaynağı uzunluğu: | 10km |
SC / UPC Sıcak Eriyik Fiber Optik Ftth Hızlı Bağlantı 0.9mm Pigtail SOC Veri Merkezi Kurulumu
| P/N: | KCO-SOC-SCU |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Ekleme kaybı: | 0.2dB |

