Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ optical fibre cable connectors ] eşleşme 292 Ürünler.
FTTH Drop Kablo Fiber Optic Patch Cord SC / UPC-SC / APC Tek Mod Duplex Sm Dx Patch Cord
| Bağlayıcı 1: | SC/UPC çift yönlü |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | SC/APC çift yönlü |
| Elyaf Tipi: | Tekli mod G657a1 |
SC UPC APC 12 renk PVC Fiber Optik Pigtail Tek Modlu FTTH Fiber Eve SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC/UPC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
SC MM OM3 Fiber Optic Connector Pigtail Patch Cord Fanout 50/125 3m SC Tipi
| Bağlayıcı: | SC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | PVC, LSZH, ... |
12 lifli MM LC Pigtail Fiber Optik, Fiber Optik Pigtail Çok Modlu Yerel Alan Ağı
| Bağlayıcı: | LC/APC |
|---|---|
| Çekirdek: | 12 Çekirdek |
| Kapak: | LSZH, ... |
FTTA MPO MTP Dış Su geçirmez Fiber Optic Patch Kablosu MPO'ya SC Sertleştirilmiş
| Bağlayıcı 1: | MPO MTP |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 4 6 8 12 16 24 çekirdek |
FTTA Telekom İstasyonu CPRI DLC Zırhlı Koruma Fiber Optic Patch Cord
| Kablo kapağı: | LSZH, PE |
|---|---|
| Kablo Rengi: | Siyah |
| Kablo uzunluğu: | 1m, 50m, 100m veya özelleştirilmiş |
2000m 4.8mm 2 Çekirdekli FTTA Fiber Optik Yama Kablosu, Dış Mekan LSZH Ceket ve Çelik Makara ile
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
Kemirgenlere karşı zırhlı fiber optik yama kablosu tek mod, ST'ten LC'ye zırhlı fiber yama kablosu
| İade Kaybı: | 55 dB |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | ST |
| Kablo çapı: | 3mm, 2mm |
FC/APC'den FC/APC'ye Tek Modlu Fiber Patch Kablosu
| Bağlayıcı 1: | FC/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC/APC |
| Çekirdek: | 1 fiber veya simpleks |

