Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ patch cord pigtail ] eşleşme 243 Ürünler.
FTTA ve Ordu Saha Uygulamaları için 0.2dB Ekleme Kaybı ve 55dB Geri Dönüş Kaybına Sahip Elde Taşınır Fiber Optik Yama Kablosu
| Bağlayıcı 1: | ST/UPC, ST/APC, ST MM |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 2 Çekirdek |
FTTH Düşürme Fiber Optik Yama Kablosu SC/APC-SC/APC Tek Modlu Simplex Siyah Renk LSZH Kablo
| Bağlayıcı: | SC/APC |
|---|---|
| Mod: | Tek mod |
| Çekirdek: | simpleks veya 1 fiber |
E2K Çok Modlu OM2 OM3 OM4 fiber optik yama kablosu pigtail 0.9mm 2.0mm 3.0mm
| Bağlayıcı: | E2000 Çok Modlu |
|---|---|
| Çekirdek: | simpleks veya özelleştirilmiş |
| Kapak: | LSZH |
Huawei Mini SC APC Konektörü Fiber Optik Yama Jumper Ile FTTH Bırakma Kablosu
| Bağlayıcı 1: | Huawei Mini SC/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 1 2 4 6 8 12 çekirdek |
Ericsson RRU RRH DLC Alan Fiber Optik Yama Kablosu 4.8mm 7.0mm SM MM OM3 OM4 LSZH PE
| konektörü 1: | LC, SC, MPO |
|---|---|
| konektörü 2: | LC, SC, MPO |
| Çekirdek: | dubleks, 2 çekirdek |
Mini H SC APC Su geçirmez Bağlantı Zırhlı Dış Alan Fiber Optik Patch Kablosu
| Bağlayıcı 1: | Huawei Mini SC/APC |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | FC, LC, SC, ST, E2000,... |
| Çekirdek: | 1 2 4 6 8 12 çekirdek |
SM LC UPC APC Tek Mod 0.9 2.0 3.0 Fiber Optic Connector For Patch Cord Pigtail
| Bağlayıcı Tipi: | LC |
|---|---|
| Parlatma tipi: | UPC APC |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
Tek Modlu ST Fiber Optic Bağlantısı ST Pigtail ST Patch Cord için
| Bağlayıcı Tipi: | ST |
|---|---|
| Parlatma tipi: | UPC |
| Ekleme Kaybı: | 0.2dB |
SC FC LC ST MM Multimode Patch Cord OM3 OM4 OM5 Fiber Optic Pigtails Kabloları
| Bağlayıcı 1: | LC, SC, FC, ST |
|---|---|
| Fiber: | MM, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5 |
| Ekleme kaybı: | 0.35dB |
Otomatik Panjur Bağlantısı Fiber Optik Yama Kabloları Tek Mod LSH SC / APC LC / APC
| bağlayıcı: | LSH SC / APC, LSHLC / APC |
|---|---|
| Modu: | Tek modu |
| Kapak: | PVC, LSZH |

