Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
anahtar kelimeler [ sfp transceiver module ] eşleşme 27 Ürünler.
10Gbps SFP Fiber Optic Transceiver 850nm Multimode LC Duplex Port
| Fiber bağlantı noktası: | LC |
|---|---|
| Liman: | Dubleks |
| Hız: | 10 gr |
Multimode SFP Fiber Optic Transceiver Compatible H3C CISCO X2-10GB-SR
| Mode: | Multimode |
|---|---|
| Speed: | 10G |
| Distance: | 300m |
10Gbps SFP Fiber Optic Transceiver 1310nm With SM LC Duplex Port
| Fiber bağlantı noktası: | LC |
|---|---|
| Liman: | Dubleks |
| Hız: | 10 gr |
Single Mode LC Duplex Port SFP Fiber Optic Transceiver Compatible CISCO
| Fiber bağlantı noktası: | LC Konektörü |
|---|---|
| P/N: | SFP-10G-L20D |
| Hız: | 10 gr |
Bidirectional SFP Fiber Optic Transceiver Module 10 Gigabit Single Mode
| Fiber bağlantı noktası: | LC |
|---|---|
| Liman: | Dubleks |
| Hız: | 10 gr |
Network SC SFP Fiber Optic Transceiver 10GB Bi Directional MM Compatible XENPAK-10GB-SR
| Mode: | Multimode, MM |
|---|---|
| Speed: | 10G |
| Distance: | 300m |
PCCA Copper SFP+ to SFP+ Passive Cable 30 AWG 10G Cisco HP H3C Compatible
| Hız: | 10G (veya özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Kablo Tipi: | 30AWG |
| Kablo Uzunluğu: | 3m veya Özelleştirilmiş |
26 AWG 4 x 10G QSFP+ to SFP+ Cable 40 GBPS Compatible CISCO H3C JUNIPER
| Hız: | 40g |
|---|---|
| Kablo Tipi: | 26AWG |
| Kablo Uzunluğu: | 10 metre |
Compatible X2-10GB-LR SC SFP Optical Transceiver , Optical Fiber Transceiver 1310nm
| Mode: | Single mode |
|---|---|
| Speed: | 10G |
| Distance: | 10km |
RJ45 Copper SFP Fiber Optic Transceiver 1.25G 1000BASE-T For CAT6 CAT7
| Features: | 1000BASE-T ,RJ45 |
|---|---|
| Port: | Ethernet port |
| Speed: | 1.25G |

