Tüm ürünler
-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Plastic Optical Fiber Identifier , Fiber Optic Cable Identifier KCO - OFI400 With VFL
Ürün ayrıntıları
| Modeli | KCO-OFI400 | Kablo | 250um, 900m, 2,0mm, 3,0mm |
|---|---|---|---|
| Uzunluk dalgası | 800~1700nm | Dedektör | Ø1mm InGaAs |
| Boyut | 230*43*48 (mm) | Ağırlık | 0,2 (kg) |
| Vurgulamak | Fiber optik Aksesuar,fiber optic tools and equipment |
||
Ürün Açıklaması
Plastik optik fiber tanımlayıcı KCO-OFI400 VFL ile
KCO-OFI400, engelleyici olmayan çevrimiçi test için mikro bükme teknolojisine sahip gelişmiş bir fiber optik tanımlayıcıdır.Bu çok yönlü araç, hem tek moda hem de multimoda ağlarla çalışırken, kapsamlı fiber optik bakımı için görsel hata konumlandırma yetenekleri ekler..
Temel Özellikler
- Hafif tasarımlı dayanıklı plastik yapısı
- Kısa mesafe sorun giderme için entegre görsel hata belirleyicisi (VFL)
- Evrensel tek adaptör, tüm bağlantı tiplerini (≤3mm çapı) karşılar
- Servis kesintisi olmadan, zorlayıcı olmayan hat içi testler
- Açık bir sinyal yönü ve modülasyon göstergesi
- Nükleer güç ölçümü
- Düşük güç göstergesi ve 60 saatlik pil ömrü
Teknik özellikler
| Model | KCO-OFI400 |
| Dalga boyu aralığı | 800~1700 nm |
| Detektör Türü | InGaAs |
| Bağlantı Boyutu | 3 mm |
| Modülasyon Frekansı | CW/270/1K/2K Hz |
| Güç test aralığı (CW/0.9mm) | -35 ~ 10 dBm |
| Ekleme Kaybı | < 1 dB |
| VFL Dalga Boyutu | 650 nm |
| VFL çıkış gücü | 10 mW |
| Akü | 2 AA pil |
| Çalışma süresi | 60 saat |
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| Boyutları | 230×43×48 mm |
| Ağırlık | 200 g |
Standart Aksesuarlar
| Fiber Optic Kimlik KCO-OFI400 | 1 birim |
| Aküler | 2 AA pil |
| Kullanıcı Kılavuzu | 1 adet |
| Taşıma çantası | 1 birim |
Ürün Resimleri
Ambalaj ve Nakliye
Paketleme:Ahşap paletli karton kutu
Nakliye seçenekleri:Uluslararası ekspres (DHL, UPS, TNT), uluslararası hava nakliyesi veya deniz nakliyesi
Nakliye seçenekleri:Uluslararası ekspres (DHL, UPS, TNT), uluslararası hava nakliyesi veya deniz nakliyesi
Önerilen Ürünler

