-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
Optical Fiber Visual Fault Locator Fiber Optic Cable Tester Red Laser Pen KCO-VFL-30
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model Number | KCO-VFL-30 |
| Minimum Order Quantity | Negotiation |
| Fiyat | negotiable |
| Packaging Details | paper bag, carton box |
| Delivery Time | 2~5 days after get payment |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 200,000 pcs/ month |
| P/N | KCO-VFL | Deneme süresi | <30 km |
|---|---|---|---|
| Çıkış Gücü | 30mW | Fiberin Test Edilmesi | Tek modlu SM, Çok modlu MM |
| ağırlık | 160g | Boyut | 24x170mm |
| Vurgulamak | Fiber optik Aksesuar,fiber optic tools and equipment |
||
KCO-VFL-30 el tipi görsel hata bulucu (Fiber Optik Kırmızı Lazer Kalem olarak da adlandırılır), bir optik ağda kurulum sırasında ve sonrasında fiber izleme, fiber yönlendirme ve süreklilik kontrolü için verimli ve ekonomik bir araç ihtiyacı olan saha personeli için özel olarak tasarlanmıştır.
KOCENT OPTEC LIMITED, VFL'yi 5mW, 10mW, 20mW, 30mW ve 50mW olarak tedarik edebilir. Seçenek olarak 3 rengi vardır: gümüş, siyah ve altın. Yüksek kaliteli Alüminyum alaşım kullanılmıştır. Kullanımı kolay ve küçük boyutludur.
| Parça No | Çıkış Gücü | Test Uzunluğu |
|---|---|---|
| KCO-VFL-5 | 5mW | 3km~5km |
| KCO-VFL-10 | 10mW | 10km |
| KCO-VFL-15 | 15mW | 15km |
| KCO-VFL-20 | 20mW | 20km |
| KCO-VFL-30 | 30mW | 30km |
| KCO-VFL-40 | 40mW | 40km |
| KCO-VFL-50 | 50mW | 50km |
| Model | KCO-VFL-30 |
| Dalga Boyu | 650±10nm |
| Yayıcı Tipi | FP-LD |
| Çıkış Gücü | 30mW |
| Mesafe | 30km |
| Fiber Tipi | SM/MM |
| Test Arayüzü | 2.5mm evrensel konektör FC/SC/ST |
| Çalışma Sıcaklığı (℃) | -20~+60 (yoğuşmasız) |
| Depolama Sıcaklığı (℃) | -40~+85 |
| Ağırlık (g) | 160g |
| Boyut (mm) | 24x170mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Renk | Gümüş, altın, siyah |
- Optik fiber test laboratuvarı
- Telekom Bakımı
- CATV Bakımı
- Diğer Fiber Optik Ölçümleri
- Fiber Konektörü aracılığıyla VFL'ye fiberi takın.
- Çok çekirdekli kablonun referansı olarak kullanılabilir
- Uçtan uca fiber tanımlama
- Pigtail/fiberdeki kopukları ve mikro bükülmeleri tanımlama
- İşletim
- 2.5mm evrensel konektör
- CW veya Darbeli olarak çalışır
- Sabit çıkış gücü
- Düşük Pil uyarısı
- Uzun pil ömrü
- Lazer kafası için darbeye ve toza dayanıklı tasarım
- Lazer kasası topraklama tasarımı ESD hasarını önler
- Taşınabilir ve sağlam, kullanımı kolay
Kalem tipi VFL'nin son derece yüksek verimliliği, iki standart AAA alkalin pil ile uzun süreli çalışma sağlar, tipik olarak 50 saat kesintisiz çalışma sunar.
En sıkı bütçelere uyacak şekilde fiyatlandırılan KCO-VFL-x Pocket Pal, OTDR ölü bölgelerindeki hataları bulmak için gerçekten uygun fiyatlı bir yoldur.
Etkinliği, neredeyse her fiber teknisyeni için bir tane satın almayı haklı çıkarır.
Kalemi daha hafif hale getirmek için AL kompozit malzemeden yeni teknolojiyi benimsiyoruz.
Ve ışık sinyalini daha toplu ve daha az zayıflama yapmak için ithal Mitsubishi LD Lazer kullanıyoruz.
Kalem etiketi veya paketi üzerine kendi markanızın LOGOSUNU yazdırmak isterseniz, bu hiçbir sorun değildir. OEM hizmetimiz her zaman sizin için hazırdır. Daha fazla bilgi almak için lütfen ayrıntılı sorgunuzla bizi arayın veya bize e-posta gönderin.
- Standart İhracat Ambalajına Göre.
- Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.
- UPS, TNT, DHL vb. gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA, vb.
- Deniz yoluyla

