20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20
Place of Origin China
Marka adı KCO, Kocent Optec Limited
Sertifika ISO9001
Model Number KCO-VFL-20
Minimum Order Quantity Negotiation
Fiyat negotiable
Packaging Details paper bag, carton box
Delivery Time 2~5 days after get payment
Ödeme koşulları T/T, Western Union, L/C
Supply Ability 200,000 pcs/ month
Ürün ayrıntıları
P/N KCO-VFL Deneme süresi <20km
Çıkış Gücü 20 mW Fiberin Test Edilmesi Tek modlu SM, Çok modlu MM
ağırlık 160g Boyut 24x170mm
Vurgulamak
Fiber optik Aksesuar
fiber optic tools and equipment
Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
20mW VFL 5km 10km 20km 30km 50km Fiber Optic Red Laser Pen
Görsel hata belirleyicisi KCO-CVFL-20
KOCENT OPTEC LIMITED, VFL'yi 5mW, 10mW, 20mW, 30mW ve 50mW ile sağlayabilir. Seçilecek 3 renk vardır: gümüş, siyah ve altın. Yüksek kaliteli Alüminyum alaşımı kullanın. Kullanımı kolay ve küçük boyuttadır.
Başvurular
  • Fiber optik iletişim ve bakım,
  • Güvenlik sistemi optik fiber verici kurulumu ve bakımı,
  • Fiber optik CATV sistemi ve bakımı,
  • Optik fiber algılama araştırmaları,
  • Optik cihaz üretimi ve araştırması.
Özellikleri
  • Kalem boyutunda VFL hata belirleyici ve çizgi izleyici,
  • Tek mod, çok mod ve plastik lif uygulamaları,
  • Göz güvenliği sınıf 1 cihazı, güvenlik prosedürleri gerekmez.
  • Güçlü ve basit fiber optik hata bulma sistemi,
  • 2.5 & 1.25 mm evrensel bağlantı seçenekleri,
  • Pulslu veya sürekli lazer seçenekleri,
  • Bir hatayı tam olarak belirlemeye yardımcı olmak için OTDR ile birlikte kullanışlı.
Uyumlu tablo:
P/NÇıkış GücüDeneme süresi
KCO-VFL-55mW3km~5km
KCO-VFL-1010mW10 km.
KCO-VFL-1515mW15 km.
KCO-VFL-2020mW20 km.
KCO-VFL-3030mW30 km.
KCO-VFL-4040mW40 km.
KCO-VFL-5050mW50 km.
Spesifikasyon:
ModelKCO-VFL-30
Dalga boyu650±10nm
Emitör TürüFP-LD
Çıkış Gücü30mW
Uzaklık30 km.
Elyaf TürüSM/MM
Test Arayüzü2.5mm evrensel konektör FC/SC/ST
Çalışma sıcaklığı. ((°C)-20 ̊+60 (kondensasyon olmayan)
Depolama sıcaklığı. ((°C)-40+85
Ağırlık (g)160 g
Boyut (mm)24x170mm
MalzemeAlüminyum alaşımı
RenkGümüş, altın, siyah
Ürün resimleri:
3 renk seçeneği:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 0
Kalem kapağını döndürün:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 1
Alünyum Aloy Kalem Kapağı:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 2
Güzel tasarım:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 3
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 4
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 5
Çalışma resmi:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 6
Paket:
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20 7