-
Fiber Optic Splitter
-
Fiber Optic Patch Cord
-
Fiber Optic Fast Connector
-
MPO MTP Patch Cord
-
Optical Fiber Cable
-
Fiber Optic Splice Closure
-
Fiber Optic Terminal Box
-
Dalga Boyu Bölmeli Çoklayıcı
-
Fiber Optic Attenuator
-
Fiber Optic Connectors
-
Fiber Optic Adapter
-
Fiber Optic Polishing Equipment
-
Fiber Optic Tools
-
GPON ONU
-
SFP Fiber Optic Transceiver
-
Bay Henry ThaiKocent Optec Limited bizim uzun vadeli ortağımızdır. 10 yıldan fazla bir işbirliği süresinde, birlikte birçok projeyi kazanıyoruz. Hızlı konektörleri ve FTTH drop kablosu kaliteleri en iyisidir.Ürünleri ülkemin her tarafını kaplıyor.. -
Bay Pablo2014 yılında Kocent Optec Limited ile ilk siparişimi verdiğimde şaşırdım. Hızlı bağlantı, ara bağlantı kablosu ve adaptör için bir konteyner 40GP GYXTW kablosu ve bir konteyner 20GP. -
Sayın Thang NguyenKocent Optec Limited, şirketimizin uzun süreli ortaklarından biridir. Her ay onlardan 2 ila 3 adet 40' konteyner sipariş ediyoruz. Dış mekan kablolarının, dağıtım kutularının, ek muhafazalarının ve fiber optik aksesuarlarının kalitesinin çok iyi olduğunu kabul ediyorum. Onların desteğiyle birçok telekomünikasyon projesi kazandık. Çok teşekkür ederim.
20mW VFL Fiber Optic Tools Fiber Optic Red Laser Pen Visual Fault Locator KCO-CVFL-20
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Marka adı | KCO, Kocent Optec Limited |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model Number | KCO-VFL-20 |
| Minimum Order Quantity | Negotiation |
| Fiyat | negotiable |
| Packaging Details | paper bag, carton box |
| Delivery Time | 2~5 days after get payment |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, L/C |
| Supply Ability | 200,000 pcs/ month |
| P/N | KCO-VFL | Deneme süresi | <20km |
|---|---|---|---|
| Çıkış Gücü | 20 mW | Fiberin Test Edilmesi | Tek modlu SM, Çok modlu MM |
| ağırlık | 160g | Boyut | 24x170mm |
| Vurgulamak | Fiber optik Aksesuar,fiber optic tools and equipment |
||
KCO-VFL-20 el kontrollü görsel hata tespit cihazı (Fiber Optic Red Laser Pen olarak da adlandırılır) özellikle fiber izleme için verimli ve ekonomik bir alete ihtiyaç duyan saha personeli için tasarlanmıştır.Kurulum sırasında ve sonrasında optik bir ağda fiber yönlendirme ve süreklilik kontrolü.
KOCENT OPTEC LIMITED, VFL'yi 5mW, 10mW, 20mW, 30mW ve 50mW ile sağlayabilir. Seçilecek 3 renk vardır: gümüş, siyah ve altın. Yüksek kaliteli Alüminyum alaşımı kullanın. Kullanımı kolay ve küçük boyuttadır.
- Fiber optik iletişim ve bakım,
- Güvenlik sistemi optik fiber verici kurulumu ve bakımı,
- Fiber optik CATV sistemi ve bakımı,
- Optik fiber algılama araştırmaları,
- Optik cihaz üretimi ve araştırması.
- Kalem boyutunda VFL hata belirleyici ve çizgi izleyici,
- Tek mod, çok mod ve plastik lif uygulamaları,
- Göz güvenliği sınıf 1 cihazı, güvenlik prosedürleri gerekmez.
- Güçlü ve basit fiber optik hata bulma sistemi,
- 2.5 & 1.25 mm evrensel bağlantı seçenekleri,
- Pulslu veya sürekli lazer seçenekleri,
- Bir hatayı tam olarak belirlemeye yardımcı olmak için OTDR ile birlikte kullanışlı.
| P/N | Çıkış Gücü | Deneme süresi |
| KCO-VFL-5 | 5mW | 3km~5km |
| KCO-VFL-10 | 10mW | 10 km. |
| KCO-VFL-15 | 15mW | 15 km. |
| KCO-VFL-20 | 20mW | 20 km. |
| KCO-VFL-30 | 30mW | 30 km. |
| KCO-VFL-40 | 40mW | 40 km. |
| KCO-VFL-50 | 50mW | 50 km. |
| Model | KCO-VFL-30 |
| Dalga boyu | 650±10nm |
| Emitör Türü | FP-LD |
| Çıkış Gücü | 30mW |
| Uzaklık | 30 km. |
| Elyaf Türü | SM/MM |
| Test Arayüzü | 2.5mm evrensel konektör FC/SC/ST |
| Çalışma sıcaklığı. ((°C) | -20 ̊+60 (kondensasyon olmayan) |
| Depolama sıcaklığı. ((°C) | -40+85 |
| Ağırlık (g) | 160 g |
| Boyut (mm) | 24x170mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Renk | Gümüş, altın, siyah |
3 renk seçeneği:
![]()
Kalem kapağını döndürün:
![]()
Alünyum Aloy Kalem Kapağı:
![]()
Güzel tasarım:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kalem etiketine veya paketine kendi marka LOGO'nu yazdırmak istiyorsanız, sorun yok. OEM hizmetimiz her zaman sizin için hazırdır.Lütfen bizi arayın ya da bize e-posta gönderin detaylı sorgu daha fazla bilgi almak için.
- Stardard Export Packaging'e göre.
- Karton kutu, ahşap kutu, ahşap palet.
- UPS, TNT, DHL vb. gibi uluslararası ekspres
- Uluslararası hava: CA, AA, EA vb.
- Deniz yoluyla

